
Do 61 klawiszy
-
Arturia KeyLab 61 mk3 Black - kontroler MIDI
Arturia KeyLab 61 mk3 Black to profesjonalny kontroler MIDI z 61 półważonymi klawiszami z aftertouch, zaprojektowany do pracy w studiu i na scenie. Wyposażony w kolorowy ekran 3.5”, 12 padów RGB, 9 faderów, 9 enkoderów oraz rozbudowaną sekcję transportu, zapewnia pełną kontrolę nad DAW i instrumentami. Dzięki trybom kreatywnym Chord, Scale i Arpeggiator oraz szerokiej integracji z popularnym oprogramowaniem muzycznym, umożliwia tworzenie muzyki bez ograniczeń. W zestawie znajdują się m.in. Analog Lab Pro, Ableton Live Lite, Mini V, Piano V, Augmented Strings, Rev PLATE-140, Loopcloud i Melodics. Solidna konstrukcja, wszechstronność i bogaty pakiet programów czynią go idealnym wyborem dla profesjonalistów.
Dowiedz się więcej -
NUX NTK-61 - klawiatura sterujaca
NUX NTK-61 to zaawansowany kontroler MIDI z 61 pełnowymiarowymi, półważonymi klawiszami, funkcją aftertouch oraz rozbudowaną sekcją kontrolerów. Posiada 8 dynamicznych padów perkusyjnych, 9 suwaków, 8 pokręteł i wbudowany arpeggiator. Dzięki pełnej kompatybilności z popularnymi DAW oraz wbudowanemu touchpadowi, idealnie sprawdzi się w studiu i na scenie. Dołączone oprogramowanie Cubase LE.
Dowiedz się więcej -
Arturia KeyLab 61 mk3 White - Kontroler MIDI
Arturia KeyLab 61 mk3 White to profesjonalny kontroler MIDI z 61 półważonymi klawiszami, aftertouch, kolorowym ekranem i pełnym zestawem kontrolerów. 12 padów RGB, 9 faderów, 9 enkoderów i tryby Chord, Scale oraz Arpeggiator zapewniają kreatywną swobodę. W zestawie oprogramowanie: Analog Lab Pro, Ableton Live Lite, Mini V, Piano V, Augmented Strings, Rev PLATE-140, Loopcloud i Melodics. Stylowe białe wykończenie i solidna obudowa czynią go idealnym wyborem do studia i na scenę.
Dowiedz się więcej -
Akai MPC Key 61 - Syntezator klawiszowy
Akai MPC Key 61 to zaawansowany syntezator klawiszowy z 61 półważonymi klawiszami z aftertouch. Posiada 16 dynamicznych padów RGB, 25 wbudowanych instrumentów wtyczkowych i ponad 100 efektów. Wyposażony w 7-calowy ekran dotykowy, 4 pokrętła Q-Link, kontroler paskowy i 2 koła modulacyjne. Zawiera wbudowany interfejs audio, Wi-Fi/Bluetooth i liczne złącza, w tym MIDI i CV/Gate. Dowiedz się więcej