SONY ECM-GZ1M - Mikrofon do kamery
Sony ECM-GZ1M - Mikrofon do kamery
Produkt dostępny: 3 Szt.
Magazyn główny
Sklep stacjonarny
Kup teraz, a towar wyślemy jeszcze dzisiaj
Zamów w ciągu
Wysokiej jakości mikrofon kierunkowy
Główne cechy:
- Mikrofon kierunkowy
- Zakres pracy: 90°/120°
- Wbudowane zasilanie
- Lampka stanu zasilania
- Do aparatów Sony ze stopką multi interface
Niezbędnik filmowca
Aparaty Sony charakteryzują się bardzo wysoką jakością obrazu, jednakże dobry film wymaga równie dobrego audio. W osiągnięciu tego celu pomoże Ci Sony ECM-GZ1M. Jest to produkt adresowany do początkujących i zaawansowanych filmowców, a także twórców internetowych. Posiada funkcje umożliwiające uzyskanie świetnych rezultatów w rozmaitych warunkach.
Tryb Shotgun
Utrzymuje dźwięk i koncentruje się na źródle znajdującym się na wprost aparatu, może to być mówca podczas wywiadu. Dźwięki dobiegające z tyłu i z boku mikrofonu są tłumione, aby zarejestrować to co najważniejsze.
Nie obawiaj się filmowania na zewnątrz! Sony ECM-GZ1M został wyposażony w ekran przeciwwiatrowy, aby wyciszyć szum do minimum. Ten odporny mikrofon może pracować w temperaturze od 0 do nawet 40 stopni Celsjusza!
Niska waga
Zastosowanie zasilania z aparatu udało się uzyskać niezwykle lekką konstrukcję o wadze zaledwie 45 gram (główna część mikrofonu), pozwoli Ci to na nagrywanie długich materiałów wyróżniających się wysoką jakością audio.
Kompatybilność
Mikrofon współpracuje z aparatami Sony wyposażonymi w aktywną stopkę interfejsu (AIS – Active Interface Shoe).
SPECYFIKACJA
- Typ mikrofonu: kierunkowy
- Pasmo przenoszenia: 150 Hz do 15 kHz
- Złącze: Aktywna Stopka Interfejsu Sony
- Temperatury pracy: od 0°C do 40°C
- Temperatury przechowywania: od -20°C do 60°C
- Wymiary: 28 x 57 x 106 mm
- Waga: 45 g
- Gwarancja: 12 miesięcy
- Zestaw zawiera:
– mikrofon
– osłona przeciwwiatrowa
– pokrowiec
– zaślepka złącza
Typ złącza: Gorąca stopka
Szczegóły dostawy produktu SONY ECM-GZ1M - Mikrofon do kamery
Wysyłka z Warszawa, Polska.
Dostawa do
Jeżeli chcesz zobaczyć dokładne metody dostawy dostępne w Twojej lokalizacji, uzupełnij powyższe pola.
Zadaj pytanie odnośnie produktu
O producencie SONY
Firma została założona 7 maja 1946 roku przez inżyniera Masaru Ibukę i fizyka Akio Moritę, w Tokio i początkowo nosiła nazwę Tokyo Tsushin Kogyo K.K. (Tokyo Telecommunications Engineering Corporation), ale nazywana też była Totsuko. Początkowo, przedsiębiorstwo utrzymywało się przede wszystkim ze świadczenia drobnych usług serwisowych, a jego siedziba znajdowała się w wynajmowanym budynku, który był w bardzo złym stanie. Najlepiej świadczył o tym dziurawy dach, który przeciekał w deszczowe dni. Jednak złe warunki pracy nie przeszkodziły w skonstruowaniu pierwszego magnetofonu i radia tranzystorowego. Nieco wcześniej, udało się zbudować prostą, elektryczną maszynkę do ryżu, która w efekcie okazała się tylko niedoskonałym prototypem. Konstrukcja opierała się na drewnianej misie, z umieszczoną na jej dnie spiralną elektrodą. Dzięki niej, ryż był podgrzewany, jednak w efekcie był albo zbyt rozgotowany, albo przeciwnie – niedogotowany.
W 1950 roku firma wprowadziła na rynek pierwszy magnetofon, a także opracowała licencję na technologię tranzystorową, aby 5 lat później, ostatecznie zbudować i wprowadzić na rynek pierwsze w Japonii radio tranzystorowe.
W 1960 roku powstał pierwszy zagraniczny oddział Sony – w Szwajcarii, niedaleko Zurychu. W tym samym czasie, Sony, jako pierwsze na świecie, wprowadziło na rynek przenośny telewizor tranzystorowy TV8-301.
Pod koniec lat 70., Sony wspólnie z Philipsem, opracowało pierwszą na świecie płytę kompaktową. Jej premiera odbyła się w fabryce należącej do Philipsa, w sierpniu 1982 roku.
Po ponad 6 latach pracy, w 1980 roku, Sony zaprezentowało swoją pierwszą kamerę – model XC-1, z najnowocześniejszą wówczas matrycą CCD. Co ciekawe, kamerę montowano w Jumbo Jetach linii lotniczych All Nippon Airways, aby pasażerowie mogli zobaczyć, co dzieje się w kokpicie pilotów, podczas startu i lądowania samolotu. Z czasem, rozwój matryc CCD i zaangażowanie Sony, pozwoliło produkować niewielkie kamery wideo.
Już w 1994 roku na rynku pojawiło się pierwsze PlayStation, a 3 lata później Sony wypuściło nową serię telewizorów HDTV WEGA (model KW-32HDF9), wyposażonych w kineskopy FD Trinitron. Największym wyróżnikiem nowych sprzętów była wysoka jakość odtwarzanego obrazu.
Sony wkroczyło w XXI wiek wraz z nową konsolą PlayStation2, która pojawiła się na rynku w 2000 roku. A już w 2006 roku wprowadzono nowy napęd Blu-ray ™ i oparty na nim kolejny model konsoli – PlayStation3.
XXI wiek to także czas prężnego rozwoju i ciągłego udoskonalania telewizorów.
Firma
- Siedziba producenta: Japonia
- Średnia ocena produktów: 5.0
Produkty
- Liczba produktów: 21
Statystyki napraw