https://imuzyczny.pl/media/catalog/product/6/7/6717-studiologic_sledge_black_edition_0_0_5_2016419949.jpg Studiologic Sledge Black Edition Zoom

Studiologic Sledge Black Edition

The exclusive dark look includes a black case, a semi-weighted keyboard with reverse black and grey keys and an even more professional touch feeling. New modulation features and sounds, with a mix of pure synthesis and sampling, push Sledge further than ever before.Produkt dostępny

Sklep stacjonarny: 0 Szt.

Magazyn główny: 2 Szt.

Kup teraz, a towar wyślemy jeszcze dzisiaj

Zamów w ciągu

Rata 0% już od: 195,00 zł miesięcznie
3 900,00 zł
i

Dostawa gratis dla zamówień od 250 zł

i

Gwarancja Door-to-door

i

Możliwość zwrotu - 14 dni

i

Teczka z kompletem dokumentów


Parametry produktu
Model: Sledge Black Edition
Kod produktu: SUP_11720
Gwarancja: 2 lata
Producent: Studiologic
Opis produktu
Szczegóły
KLAWIATURY STERUJĄCE STUDIOLOGIC SLEDGE BLACK
CIEMNIEJSZY, LEPSZY I MOCNIEJSZY
            Ekskluzywnie wyglądające klawiatury sterujące Studiologic Sledge Black sprzedaje się z czarnym futerałem oraz zapewniającą doskonałe wrażenia dotykowe klawiaturą półważoną z odwróconymi kolorami klawiszy. Nowe opcje modulacji i dźwięku wraz z połączeniem syntezatora i samplera sprawiają, że nowy Sledge sięga dalej niż prawdopodobnie cokolwiek przed nim.

 
DOSKONALE WYWAŻONA KLAWIATURA
            Zamienione miejscami kolory na klawiaturze doskonale podkreślają czarny, elegancki design instrumentu. Mówiąc o stronie technicznej klawiatury, dzięki półważonym klawiszom i nowym, dobrze zbalansowanym sprężynom gra na nowym instrumencie Studiologic z pewnością będzie dla Ciebie doskonałym doświadczeniem muzycznym i technicznym.

 
PODWÓJNA MOC I POTĘŻNY DŹWIĘK
            Instrumenty Studiologic mają wzmocniony poziom wyjścia audio, przez co brzmienie jest silniejsze, czystsze i grubsze. Co więcej, ponieważ zsynchronizowano LFO2, modulacja brzmienia pozostaje niezmienna na wszystkich dźwiękach.

 
STUDIOLOGIC SLEDGE BLACK TO ŚWIATOWE BRZMIENIE
            Muzycy z całego świata pomogli Studiologic w zaprojektowaniu zestawu brzmień, które umieszczono w instrumencie. Dlatego instrument, razem z nowymi ustawieniami, nadaje dźwiękowi klawiatury ciepłego i rześkiego charakteru, który doceniają artyści na całym świecie.

 
BIBLIOTEKA DŹWIĘKÓW
            W trosce o wygodę użytkowanie Studiologic stworzyło w Sledge Black wewnętrzną bibliotekę dźwięków. Używając jej, możesz nie tylko tworzyć i przenosić komponowane sample, lecz także zarządzać nimi w bibliotece dźwięków na swoich instrumencie. Chcesz załadować nowy dźwięk? Zapisać dopiero co skomponowany sampel? Skopiować już istniejący? A może planujesz go wysłać lub odebrać brzmienie z innego instrumentu? Nie jest ważne to, co chcesz robić, ponieważ z nową, wyposażoną w przyjazny użytkownikowi interfejs biblioteką dźwięków możliwe jest całkowicie wszystko.
Dostawa

Szczegóły dostawy produktu Studiologic Sledge Black Edition

Wysyłka z Warszawa, Polska.

Dostawa do

Kraj
Kod pocztowy

Kod pocztowy niepoprawny

Jeżeli chcesz zobaczyć dokładne metody dostawy dostępne w Twojej lokalizacji, uzupełnij powyższe pola.

Zadaj pytanie

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Dane kontaktowe

* wymagane pola

Negocjuj cenę

Negocjuj cenę produktu

Dane kontaktowe

* wymagane pola

Szanowny kliencie,

Informujemy, że nie każda próba negocacji kończy się sukcesem. Jest to zależne od aktualnej sytuacji rynkowej. Bardzo mile widziane są linki do konkurencyjnych ofert.

Załączniki

Brak dostępnych załączników

Studiologic

Studiologic to włoska marka, która premierę swojej pierwszej klawiatury cyfrowej miała w 1986 roku. Firma stawia na rozwój, dlatego od początku nieustannie wykorzystuje innowacyjne rozwiązania, po to, aby artyści bez przerwy mogli się rozwijać, a tym samym przenosić swoje doświadczenia muzyczne na nowy poziom. W konsekwencji też, do produkcji wszystkich sprzętów Studiologic używa tylko surowców wysokiej jakości, a z jej rozwiązań korzystają chętnie zarówno amatorzy jak i cenieni artyści na całym świecie.

Dowiedz się więcej o producencie Studiologic