https://imuzyczny.pl/media/catalog/product/i/m/img_1628269885133201906740.png.jpeg ‌Tierra White Bamboo - Active Ribbon Mic - mikrofon wstęgowy Zoom

‌Tierra White Bamboo - Active Ribbon Mic - mikrofon wstęgowy

‌Tierra White Bamboo - Active Ribbon Mic - mikrofon wstęgowyProdukt dostępny

Sklep stacjonarny: 0 Szt.

Magazyn główny: 1 Szt.

Rata 0% już od: 179,50 zł miesięcznie
3 590,00 zł
i

Dostawa gratis dla zamówień od 250 zł

i

Gwarancja Door-to-door

i

Możliwość zwrotu - 14 dni

i

Teczka z kompletem dokumentów


Parametry produktu
Model : White Bamboo - Active Ribbon Mic
Kod produktu : SUP_MC3862
Gwarancja : 2 lata
Producent : Tierra Audio
Typ Mikrofonu : Wstęgowy
Max SPL (dB) : 130
Charakterystyka Kierunkowości : Omniderectional
Kolor : Srebrny
Opis produktu
Szczegóły
Bamboo to nasza nowa linia mikrofonów wstęgowych, obejmująca pasywny mikrofon wstęgowy o nazwie Bamboo oraz dwa aktywne mikrofony wstęgowe, White Bamboo i Black Bamboo.
Trzy modele mikrofonów wstęgowych zostały zaprojektowane tak, aby oferować maksymalną jakość dźwięku i znacznie lepszą trwałość w porównaniu z tradycyjnymi mikrofonami wstęgowymi.

Wszystkie modele są ręcznie robione w Hiszpanii z wytrzymałych, nowoczesnych produktów, które spełniają nasze surowe wymagania środowiskowe. Szczególne pasmo przenoszenia i różna zawartość harmoniczna każdego modelu daje im dużą wszechstronność, a także ogromny potencjał artystyczny i techniczny.

Dźwięk vintage w branży muzycznej coraz bardziej kwitnie, co prowadzi do powrotu takich szczególnych mikrofonów, jak wstęga. Były one bardzo popularne w latach 40. i 50. w studiach nagraniowych i emisyjnych. Ponowne zainteresowanie poszukiwaniem tego brzmienia, tak charakterystyczne dla tamtych czasów, zwiększa jego popularność.

Ta nowa linia mikrofonów z tzw. „wstęgą”, opiera swoje działanie na przetworniku zbudowanym z pary magnesów o dużej mocy, otaczających aluminiową karbowaną taśmę o grubości od 1,2 do 2,5 mikrona. Efektem tego procesu jest wysoka jakość dźwięku i bardzo niski poziom hałasu.

Nasze trzy modele mikrofonów wstęgowych zostały zaprojektowane tak, aby oferować najwyższą jakość dźwięku, a ponadto zawierają nowy wielokierunkowy (anty-pop) system przeciwwiatrowy z kilkoma strategicznie rozmieszczonymi warstwami, znacznie bardziej wydajny i stabilny niż te dostępne obecnie na rynku. Wyposażone są również w ciągły układ elektroniki masy, który minimalizuje poziom szumów i eliminuje pośrednie elementy mechaniczne. Ponadto, biorąc pod uwagę znaczenie magnesów w tego typu produktach, specjalnie dla tej nowej serii wyprodukowaliśmy magnesy neodymowe klasy N52 (najpotężniejsze magnesy na świecie) o wyjątkowych wymiarach i pokryte cienką warstwą epoksydową, która zapewnia im wyjątkową trwałość przed wilgocią i nagłymi zmianami temperatury, takimi jak te wytwarzane podczas występów na żywo lub interpretacji wokalnych. Ta odporność na wilgoć jest wzmocniona końcową warstwą lakieru tropikalnie, który chroni wszystkie połączenia elektroniczne na całe życie.

Jako kulminację wszystkich wyżej wymienionych technicznych zastosowań mikrofony wstęgowe Bamboo wykonują stopień wzmocnienia za pomocą transformatorów prestiżowej marki Lundahl®, będącej synonimem jakości i trwałości.

W TIERRA Audio pracujemy i każdego dnia staramy się wprowadzać i odświeżać to, co kochamy i szanujemy, inżynierię ProAudio, a ta linia mikrofonów wstęgowych jest tego wyraźnym odzwierciedleniem. Niewątpliwie nowa gama Bamboo zapewni dźwięk, o jakim zawsze marzyłeś w swoim studio i nagraniu w domowym studiu z gwarantowaną trwałością.

BIAŁY BAMBOO

White Bamboo, młodszy brat Black Bamboo, to aktywny mikrofon z zasilaniem Phantom, który wyróżnia się przede wszystkim niesamowitą naturalnością w średnich i wysokich częstotliwościach spektrum dźwięku, z niższą zawartością basów, która wyzwala większą rozdzielczość w ciasnych przestrzeniach lub w miejscach, w których ciśnienie akustyczne jest bardzo wysokie. Dzieli ten sam transformator Lundahl®, co Black Bamboo, ale jego elektronika sprawia, że ​​jego dźwięk jest znacznie jaśniejszy i bardziej zrównoważony. Będziesz pod wrażeniem naturalności, z jaką wzmacnia sygnał.

Eksperymentuj z Bamboo
W środowisku cyfrowym często używa się symulatorów, które psują i barwią dźwięk tak, jak robiłaby to wstążka. Pasjonujemy się kolorowaniem sygnałów, dlatego zapraszamy do eksperymentowania z naszymi mikrofonami wstęgowymi.

Użyj Bamboo, aby ponownie wzmocnić elektroniczne lub cyfrowe dźwięki, aby nadać im smak i charakter wstążki. Jednocześnie zmieniasz ich pasmo przenoszenia, uzyskując bardziej naturalny i humanizowany dźwięk.
Naturalność i ciepło w Twoim wokalu
Brzmienie wstążki z serii Bamboo zapewni niezrównany charakter i muzykalność Twoim wokalom. Każdy z trzech modeli mikrofonów najlepiej dostosuje się do różnych sytuacji i projektów, z którymi się zmierzysz.

Użyj White Bamboo, aby uzyskać zdefiniowane i bardzo obecne głosy, bez utraty równowagi i naturalności mikrofonów wstęgowych. Jego szczególna charakterystyka częstotliwościowa znacznie ułatwi późniejszy proces mieszania.

BIAŁY BAMBOO
  • Wstążka: Aluminio 99,1%, 46×6 mm, 1,8 μm
  • Transformator: Oryginał Lundahl®
  • Magnesy: neodymowy (klasa N52) z powłoką epoksydową
  • Wzór: cyfra ośmiu
  • Impedancja wstęgi: 0,1 Ω
  • Impedancja wyjściowa: 60 Ω
  • Czułość: -50 dB (Ref. 1V/Pa)
  • Hałas własny: -122 dBV(A)
  • Maks. SPL: >130 dB @ 1KHz

Ręcznie robione, produkt lokalny, Opakowanie, Tierra Green
Rodzina Bamboo jest produkowana z wytrzymałych i nowoczesnych materiałów, które są zgodne z naszymi charakterystycznymi wartościami ekologicznymi, takich jak stal nierdzewna spożywcza, której poziomy przydatności do ponownego użycia i recyklingu są bardzo wysokie. Ponadto wszystkie sitodruki są grawerowane laserowo, dzięki czemu są łatwe do odczytania i trwałe z upływem czasu.

Chcemy zadbać o wszystkie szczegóły każdego produktu, dlatego w tej gamie zdecydowaliśmy się na opakowanie składające się z eleganckiego i wytrzymałego pudełka z bambusowymi wykończeniami oraz kolejnego kartonu z recyklingu, który ułatwia jego transport w dowolne miejsce. Wewnątrz znajdziesz bawełnianą torbę z recyklingu, która chroni mikrofon podczas sesji studyjnych lub na żywo. Zawiera zacisk.

Ponadto cała gama Bamboo została zaprojektowana i zbudowana ręcznie w Madrycie, a jej rozwój angażuje dostawców i rzemieślników z wielu zakątków Hiszpanii. W naszych wysiłkach wspierających lokalną produkcję jesteśmy bardzo podekscytowani mogąc powiedzieć, że ponad 85% materiałów i elementów potrzebnych do jej budowy pochodzi od lokalnych dostawców.

Wierzymy, że możliwy jest inny sposób podejścia do produkcji i wytwarzania, dlatego nie przestajemy się uczyć i wprowadzać nowe sposoby pracy na co dzień. Jesteśmy pewni, że wszystko się składa, aby finalne wrażenia z produktu były jak najbardziej przyjemne. W przypadku Bamboo iw ramach naszej inicjatywy TIERRA GREEN postanowiliśmy posadzić drzewo na każde 5 jednostek linii mikrofonu wstęgowego. W TIERRA Audio jesteśmy zaangażowani w zrównoważony model produkcji elektroniki.
Dostawa

Szczegóły dostawy produktu ‌Tierra White Bamboo - Active Ribbon Mic - mikrofon wstęgowy

Wysyłka z Warszawa, Polska.

Dostawa do

Kraj
Kod pocztowy

Kod pocztowy niepoprawny

Jeżeli chcesz zobaczyć dokładne metody dostawy dostępne w Twojej lokalizacji, uzupełnij powyższe pola.

Zadaj pytanie

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Dane kontaktowe

* wymagane pola

Negocjuj cenę

Negocjuj cenę produktu

Dane kontaktowe

* wymagane pola

Szanowny kliencie,

Informujemy, że nie każda próba negocacji kończy się sukcesem. Jest to zależne od aktualnej sytuacji rynkowej. Bardzo mile widziane są linki do konkurencyjnych ofert.

Załączniki

Brak dostępnych załączników