https://imuzyczny.pl/media/catalog/product/p/r/presonus-air15s-front_big_1.jpg PreSonus AIR15s - Subwoofer Aktywny B-STOCK Zoom

PreSonus AIR15s - Subwoofer Aktywny B-STOCKPreSonus AIR15s - Subwoofer AktywnyB-STOCK. Produkt pochodzi ze zwrotu lub był użyty do testów na potrzeby naszych pracowników. Został sprawdzony i jest sprawny. Posiada pełną gwarancję. 

Zobacz nowy odpowiednik

PreSonus AIR15s - Subwoofer Aktywny B-STOCK PreSonus AIR15s - Subwoofer Aktywny
3 159,00 zł
Kupując B-STOCK oszczędzasz
157,95 zł
i

Dostawa gratis dla zamówień od 250 zł

i

Gwarancja Door-to-door

i

Możliwość zwrotu - 14 dni

i

Teczka z kompletem dokumentów


Parametry produktu
Model: AIR15s
Kod produktu: SUP_29024-b
Gwarancja: 3 lata
Producent: PreSonus
Opis produktu
Szczegóły

B-STOCK. Produkt pochodzi ze zwrotu lub był użyty do testów na potrzeby naszych pracowników. Został sprawdzony i jest sprawny. Może posiadać drobne ślady użytkowania. Posiada pełną gwarancję.

--

AIR15s: Mocny, czysty, precyzyjny bas.
Zaprojektowany do współpracy z kolumną szerokopasmową subwoofer AIR15s stanowi idealną parę z monitorami PreSonus® AIR10, AIR12 lub AIR15 i wytwarza potężną ilość dawkę czystego, precyzyjnego uderzenia w paśmie basowym. Subwoofer wyposażono w 15-calowy przetwornik niskotonowy napędzany 1200 W [dynamicznie] wzmacniaczem w klasie D, który zapewnia mocne, detaliczne brzmienie w najniższym zakresie do 35 Hz.  Subwoofer jest przenośny, więc świetnie sprawdzi się w instalacjach mobilnych, jak istacjonarnych.

Bogaty zestaw regulacji brzmienia.
Ponieważ każde pomieszczenie ma inną akustykę i zależnie od sytuacji mamy różne wymagania dotyczące systemu nagłośnienia, subwoofery serii AIR wyposażono w łatwe w obsłudze regulatory i presety DSP. Zaprogramuj swoje subwoofery do typowej pracy w systemie przednim, albo podbij pasmo basowe wybierając preset Mo’Bass. Możesz też wybrać konfigurację szeregową, zmienić polaryzację, użyć filtra dolnoprzepustowego do przestrojenia częstotliwości zwrotnicy, dobrać poziom wyjściowy wzmacniacza mocy, a nawet wyłączyć wskaźnik LED na maskownicy lub ustawić go, by świecił tylko wtedy, gdy działa limiter zabezpieczający – wszystko za jednym dotknięciem przycisku.

Do instalacji mobilnych i systemów stacjonarnych.
PreSonus AIR15s w trwałej, wytrzymałej obudowie z brzozowej sklejki, jest lżejszy i bardziej kompaktowy niż można spodziewać się po subwooferze tak dużej mocy. Subwoofer posiada zintegrowane złącza dla dostępnych opcjonalnie kółek, podstawki do ustawiania w pionie oraz ergonomiczne uchwyty po obu stronach. Dzięki temu jest łatwy w transporcie, a jednocześnie ma wszystkie funkcje i wydajność wymagane z zaawansowanych instalacjach. Złącza AIR15s obejmują dwa wejścia combo XLR i ¼” TRS o poziomie liniowym z regulacją poziomu, oraz gniazda do łączenia z kolumnami pełno-pasmowymi lub kolejnymi subwooferami w większych systemach. Umieszczony z przodu LED-owy wskaźnik zasilania można wyłączyć w przypadku gdy instalacja ma być mało widoczna.

Dobrze gra z innymi.
Subwoofery AIR15s najlepiej grają razem z szeroko-pasmowymi kolumnami głośnikowymi z serii AIR, ale świetnie sprawdzą się ze wszystkimi innymi kolumnami szeroko-pasmowymi. Bez względu na to, jaki głośnik szeroko-pasmowy wybierzesz, żeby bas zabrzmiał mocno i wyraźnie subwoofer trzeba zestroić i wyrównać czasowo z kolumną. W przypadku AIR15s jest to bardzo łatwe.  Regulowana funkcja opóźnienia sygnału umożliwia wyrównanie czasowe twojego systemu trój-drożnego w sytuacji, gdy szeroko-pasmowa kolumna leży na subwooferze, jest umocowana na sztycy lub stoi obok. Subwoofery z serii AIR wyposażono też w przestrajany filtr dolno-przepustowy umożliwiający precyzyjne dostrojenie częstotliwości zwrotnicy w twoim systemie. W procesorze znajdziesz presety z optymalnymi ustawieniami dla szeroko-pasmowych kolumn AIR10, AIR12 i AIR15.

Prosta konfiguracja zestawu subwooferów.
Większość subwooferów emituje dźwięki wielokierunkowo wokół całej kolumny, co utrudnia odsłuch i może powodować sprzężenia na scenie. Właściwe ustawienie subwooferów pomaga utrzymać energię z dala od sceny i skierować ją tam gdzie trzeba, czyli w stronę audytorium. Subwoofery serii AIR wyposażono w narzędzia pozwalające w łatwy sposób wybrać układ i ustawienia. 

Uwierzysz gdy usłyszysz.
Wyposażony w uniwersalne złącza, wytrzymałą i odporną w trasie obudowę, pokaźną ilość mocy w klasie D subwoofer AIR15s zapewnia wszechstronność i potężne brzmienie wymagane w instalacjach stacjonarnych. Ponieważ jest stosunkowo lekki i przenośny, dobrze sprawdzi się też w zastosowaniach mobilnych. Chociaż zaprojektowano go do współpracy z pełno-pasmowymi kolumnami serii AIR, AIR15s stanowi świetne uzupełnienie dla kolumn głośnikowych innych marek. Co najważniejsze, ten subwoofer cechuje doskonałe brzmienie i niespotykanie klarowna, naturalna reprodukcja dźwięków w najniższym zakresie. Posłuchaj i przekonaj się, jak grają kolumny z serii AIR u swojego dealera marki PreSonus.

Dane techniczne

 • Rodzaj kolumny: Aktywna z otworem,
 • Przetwornik niskotonowy (LF): 15” (cewka 3”),
 • Typ wzmacniacza: Klasa D,
 • Moc ogólna: 1,200W dynamiczna (600W ciągła),
 • Pasmo przenoszenia (-3 dB): 35 Hz - 160 Hz,
 • Maksymalny poziom SPL: 132 dB,
 • Dyspersja nominalna: 90˚x 60˚,
 • Wejścia: 2 x XLR/TRS linia combo,
 • Wyjścia: 2 x XLR Link Out,
 • Funkcje DSP: Ekran LCD z EQ i zestawem presetów,
 • Obudowa: Sklejka 15 mm,
 • Maskownica: 1.5 mm stalowa,
 • Uchwyty: 2 boczne,
 • Mocowanie sztycy: Ground stack provisions,
 • Zasilanie: 115V / 230V ~50/60 przełączane,
 • Wymiary: 700 mm x 520 mm x 710 mm,
 • Waga: 32 kg.

Dostawa

Szczegóły dostawy produktu PreSonus AIR15s - Subwoofer Aktywny B-STOCK

Wysyłka z Warszawa, Polska.

Dostawa do

Kraj
Kod pocztowy

Kod pocztowy niepoprawny

Jeżeli chcesz zobaczyć dokładne metody dostawy dostępne w Twojej lokalizacji, uzupełnij powyższe pola.

Zadaj pytanie

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Dane kontaktowe

* wymagane pola

Negocjuj cenę

Negocjuj cenę produktu

Dane kontaktowe

* wymagane pola

Szanowny kliencie,

Informujemy, że nie każda próba negocacji kończy się sukcesem. Jest to zależne od aktualnej sytuacji rynkowej. Bardzo mile widziane są linki do konkurencyjnych ofert.

Załączniki

Brak dostępnych załączników