https://imuzyczny.pl/media/catalog/product/w/a/wa-87-family-72dpi-e1600201917953.png ‌Warm Audio WA-87 R2 - Mikrofon pojemnościowy Zoom

Wyprzedaż

‌Warm Audio WA-87 R2 - Mikrofon pojemnościowy

‌Warm Audio WA-87 R2 - Mikrofon pojemnościowyProdukt dostępny

Sklep stacjonarny: 0 Szt.

Magazyn główny: 5 Szt.

Rata 0% już od: 144,95 zł miesięcznie

Normalna cena: 2 970,00 zł

Cena promocyjna 2 899,00 zł

i

Dostawa gratis dla zamówień od 250 zł

i

Gwarancja Door-to-door

i

Możliwość zwrotu - 14 dni

i

Teczka z kompletem dokumentów


Parametry produktu
Model: WA-87 R2
Kod produktu: SUP_MC3313
Gwarancja: 2 lata
Producent: Warm Audio
Waga bez opak.: 3.0 kg
Typ Mikrofonu: Pojemnościowy
Max SPL (dB): 132
Charakterystyka Kierunkowości: Przełączana- wielokierunkowa
Pasmo Przenoszenia od (Hz): 20
Pasmo Przenoszenia do (Hz): 20000
Kolor: Srebrny
Opis produktu
Szczegóły
Oparty na klasycznych obwodach z lat 60. bogaty dźwięk WA-87 stał się ulubieńcem niezliczonych producentów, inżynierów i domowych nagrańców na całym świecie. To był nasz pierwszy mikrofon i możliwy do zweryfikowania hit, aw ostatnich latach poszliśmy za nim z wieloma innymi udanymi i przełomowymi projektami.Od czasu premiery WA-87 w 2016 roku dowiedzieliśmy się więcej o produkcji mikrofonów i udowodniliśmy, że możemy pokonać oczekiwania branży w zakresie jakości za przystępną cenę. To doświadczenie skłoniło nas do przekonania się, czy moglibyśmy ulepszyć WA-87 w namacalny sposób bez konieczności podnoszenia ceny, a rezultatem jest nowa WA-87 R2 (wersja 2). Wykorzystaliśmy wszystko, czego nauczyliśmy się na temat odtwarzania starych mikrofonów w ciągu ostatnich pięciu lat, aby jeszcze bardziej zbliżyć je do dźwięku, wibracji i wydajności oryginalnego klasyka z lat 60., który wszyscy znamy i kochamy. Cieszymy się, że możemy przedstawić Ci wynik - krótko mówiąc, nowy WA-87 R2 jest większy, odważniejszy i po prostu lepszy!
WA-87 jest oparty na klasycznym obwodzie z lat 60., który jest powszechnie uważany za jeden z najlepszych mikrofonów studyjnych, jakie kiedykolwiek zaprojektowano. Spędziliśmy niezliczone godziny próbując zbliżyć się jeszcze bardziej do brzmienia wersji vintage niż z WA-87, więc nowy WA-87 R2 wykorzystuje najwyższej jakości komponenty, takie jak tranzystor NOS Fairchild oraz kondensatory polistyrenowe i foliowe o dużej przepustowości. od Wima. WA-87 R2 wykorzystuje specjalnie nawinięty transformator wyjściowy Cinemag USA, podobnie jak oryginalny WA-87, z nową wersją zapewniającą nieznacznie zwiększony poziom wyjściowy i ulepszoną charakterystykę częstotliwościową. Zastosowaliśmy również tę samą kapsułę, której używa WA-87, która została zaprojektowana zgodnie z dokładnymi specyfikacjami tych, które można znaleźć w mikrofonach vintage. Rezultatem jest niewiarygodnie dokładna replika dźwiękowa prawdopodobnie najszerzej używanego mikrofonu studyjnego w historii popularnego nagrań!

Podobnie jak klasyczny mikrofon, WA-87 R2 wyróżnia się w nagrywaniu praktycznie wszystkiego. Trzy wzorce biegunowe (kardioidalna, dookólna i rysunek 8) zapewniają szeroki zakres zastosowań, a filtr górnoprzepustowy 80 Hz ogranicza w razie potrzeby dudnienie o niskiej częstotliwości. Przełączany pad -10dB przydaje się, gdy chcesz nagrywać wyjątkowo głośne źródła i nie przeciążać wewnętrznej elektroniki.WA-87 R2 doskonale radzi sobie z wokalami, nakładkami perkusyjnymi, gitarami, fortepianem, perkusją pomocniczą, dęciakami, smyczkami i nie tylko. Co więcej, ma taką samą cenę jak oryginalny WA-87, więc możesz sobie pozwolić na posiadanie kilku w schowku na mikrofon!

WA-87 R2 jest teraz zamknięty w cięższym, mocniejszym i większym korpusie z niklowanego mosiądzu, a nowy zaokrąglony kształt kosza głowicy zapewnia dodatkową przestrzeń wokół kapsuły, aby uzyskać przyjemniejszy dźwięk. Dzięki autentycznemu ciepłu vintage i gładkiemu, szczegółowemu górnemu końcowi, naprawdę wierzymy, że ten mikrofon działa na równi z mikrofonami kosztującymi pięć lub więcej razy więcej. Bez względu na to, co jeszcze masz w swojej szafce na mikrofon, WA-87 R2 z pewnością stanie się jednym z Twoich ulubionych mikrofonów!

 • DUŻY MIKROFON DIAFRAGMOWY KONDENSACYJNY STUDIO, Z WIERNĄ REPRODUKCJĄ ORYGINALNEGO OBWODU W STYLU 87 W STYLU 87
 • WSZYSTKIE DYSKRETNE KOMPONENTY PREMIUM, W TYM TRANZYSTOR NOS FAIRCHILD I KONDENSATORY WIMA / NICHICON
 • CUSTOM CINEMAG USA TRANSFORMATOR WYJŚCIOWY
 • KAPSUŁKA WA-87-B-50V - REPRODUKCJA KLASYCZNEJ PODWÓJNEJ TYLNEJ PŁYTKI (ZAKOŃCZENIE Z CZTERECH PRZEWODAMI) KAPSUŁKA K87
 • KORPUS Z MOSIĄDZU NIKLOWANY
 • TRZY WZORY BIEGUNOWE: KARDIOIDNY, RYSUNEK ÓSMY I WOKÓŁKIERUNKOWY
 •  -10DB PAD I HIGH PASS FILTER 80HZ
 • Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 kHz
 • SPL: 0,5% THD @ 125DB (BEZ PADA), 132DB
 • MEMBRANA: GRUBOŚĆ 6 MIKRONÓW, MEMBRANA ROZPYLANA ZŁOTEM, NOS MYLAR (FOLIA PET)
 • HAŁAS: -117DB
 • AKCESORIA W ZESTAWIE: DREWNIANA WALIZKA, MOCOWANIE TWARDE I MOCOWANIE NA AMORTYZATOR. (DOSTĘPNA OPCJONALNA WERSJA LOTNICZA)
 • WAGA (W PEŁNYM OPAKOWANIU): 6,5 LBS / 3 KG
Dostawa

Szczegóły dostawy produktu ‌Warm Audio WA-87 R2 - Mikrofon pojemnościowy

Wysyłka z Warszawa, Polska.

Dostawa do

Kraj
Kod pocztowy

Kod pocztowy niepoprawny

Jeżeli chcesz zobaczyć dokładne metody dostawy dostępne w Twojej lokalizacji, uzupełnij powyższe pola.

Zadaj pytanie

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Dane kontaktowe

* wymagane pola

Negocjuj cenę

Negocjuj cenę produktu

Dane kontaktowe

* wymagane pola

Szanowny kliencie,

Informujemy, że nie każda próba negocacji kończy się sukcesem. Jest to zależne od aktualnej sytuacji rynkowej. Bardzo mile widziane są linki do konkurencyjnych ofert.

Załączniki

Brak dostępnych załączników

Warm Audio

Amerykańska marka Warm Audio została założona w 2011 roku przez Bryce’a Younga. Firma za cel postawiła sobie dostarczanie wysokiej klasy produktów w przystępnych cenach, tak aby zwykli muzycy i inżynierowie dźwięku mogli korzystać z niezawodnych i jakościowych produktów. Dzięki temu marka szybko zyskała grono oddanych entuzjastów. Innowacyjne i wysokogatunkowe rozwiązania Warm Audio są nie tylko wykorzystywane w wielu różnych miejscach, ale również zdobywają liczne nagrody.

Dowiedz się więcej o producencie Warm Audio