https://imuzyczny.pl/media/catalog/product/s/o/sony-ec-1.5bx-kabel-mikrofonowy-trs3.5-mm-xlrf.jpg SONY EC-1.5BX - Kabel mikrofonowy TRS 3.5 mm/XLRf Zoom

SONY EC-1.5BX - Kabel mikrofonowy TRS 3.5 mm/XLRf

SONY EC-1.5BX - Kabel mikrofonowy TRS 3.5 mm/XLRf



Brak w magazynie

Zapytaj o cenę
i

Dostawa gratis dla zamówień od 250 zł

i

Gwarancja Door-to-door

i

Możliwość zwrotu - 30 dni

i

Dokumenty w formie elektronicznej


Parametry produktu
Model : EC-1.5BX
Kod produktu : SUP_MC3131
Gwarancja : 2 lata
Producent : SONY
Długość (m) : 1.5
Rodzaj złącz : XLR - TRS(3.5mm)
Kolor : Czarny
Opis produktu
Szczegóły
SONY EC-1.5BX - Kabel mikrofonowy TRS 3.5 mm/XLRf
* śr. 3,5 mm, 3-biegunowy wtyk telefoniczny typu mini z mocowaniem do 3-stykowego męskiego złącza XLR
* Pozwala na łączenie urządzeń z 3-stykowym męskim złączem wyjściowym XLR z nadajnikiem bodypack UTX-B2
* Długość przewodu: 1,5 m
Dostawa

Szczegóły dostawy produktu SONY EC-1.5BX - Kabel mikrofonowy TRS 3.5 mm/XLRf

Wysyłka z Warszawa, Polska.

Dostawa do

Kraj
Kod pocztowy

Kod pocztowy niepoprawny

Jeżeli chcesz zobaczyć dokładne metody dostawy dostępne w Twojej lokalizacji, uzupełnij powyższe pola.

Zadaj pytanie

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Dane kontaktowe

* wymagane pola

Negocjuj cenę

Negocjuj cenę produktu

Przepraszamy, cena tego produktu nie podlega negocjacji.

Firma została założona 7 maja 1946 roku przez inżyniera Masaru Ibukę i fizyka Akio Moritę, w Tokio i początkowo nosiła nazwę Tokyo Tsushin Kogyo K.K. (Tokyo Telecommunications Engineering Corporation), ale nazywana też była Totsuko. Początkowo, przedsiębiorstwo utrzymywało się przede wszystkim ze świadczenia drobnych usług serwisowych, a jego siedziba znajdowała się w wynajmowanym budynku, który był w bardzo złym stanie. Najlepiej świadczył o tym dziurawy dach, który przeciekał w deszczowe dni. Jednak złe warunki pracy nie przeszkodziły w skonstruowaniu pierwszego magnetofonu i radia tranzystorowego. Nieco wcześniej, udało się zbudować prostą, elektryczną maszynkę do ryżu, która w efekcie okazała się tylko niedoskonałym prototypem. Konstrukcja opierała się na drewnianej misie, z umieszczoną na jej dnie spiralną elektrodą. Dzięki niej, ryż był podgrzewany, jednak w efekcie był albo zbyt rozgotowany, albo przeciwnie – niedogotowany.

W 1950 roku firma wprowadziła na rynek pierwszy magnetofon, a także opracowała licencję na technologię tranzystorową, aby 5 lat później, ostatecznie zbudować i wprowadzić na rynek pierwsze w Japonii radio tranzystorowe.

W 1960 roku powstał pierwszy zagraniczny oddział Sony – w Szwajcarii, niedaleko Zurychu. W tym samym czasie, Sony, jako pierwsze na świecie, wprowadziło na rynek przenośny telewizor tranzystorowy TV8-301.

Pod koniec lat 70., Sony wspólnie z Philipsem, opracowało pierwszą na świecie płytę kompaktową. Jej premiera odbyła się w fabryce należącej do Philipsa, w sierpniu 1982 roku.

Po ponad 6 latach pracy, w 1980 roku, Sony zaprezentowało swoją pierwszą kamerę – model XC-1, z najnowocześniejszą wówczas matrycą CCD. Co ciekawe, kamerę montowano w Jumbo Jetach linii lotniczych All Nippon Airways, aby pasażerowie mogli zobaczyć, co dzieje się w kokpicie pilotów, podczas startu i lądowania samolotu. Z czasem, rozwój matryc CCD i zaangażowanie Sony, pozwoliło produkować niewielkie kamery wideo.

Już w 1994 roku na rynku pojawiło się pierwsze PlayStation, a 3 lata później Sony wypuściło nową serię telewizorów HDTV WEGA (model KW-32HDF9), wyposażonych w kineskopy FD Trinitron. Największym wyróżnikiem nowych sprzętów była wysoka jakość odtwarzanego obrazu.

Sony wkroczyło w XXI wiek wraz z nową konsolą PlayStation2, która pojawiła się na rynku w 2000 roku. A już w 2006 roku wprowadzono nowy napęd Blu-ray ™ i oparty na nim kolejny model konsoli – PlayStation3.

XXI wiek to także czas prężnego rozwoju i ciągłego udoskonalania telewizorów.

OFirma

  • Siedziba producenta: Japonia

PProdukty

  • Liczba produktów: 19
  • Liczba dostępnych produktów: 11

SStatystyki napraw

  • Wskaźnik serwisowania: nie było napraw
  • Średni czas naprawy: brak danych
Dowiedz się więcej o producencie SONY