https://imuzyczny.pl/media/catalog/product/d/i/di-box-active-rear-view-72dpi.png Warm Audio WA-DI-A - Aktywny DI BOX Zoom

Warm Audio WA-DI-A - Aktywny DI BOX

Warm WA-DI-A - DI BOX


Produkt dostępny

Sklep stacjonarny: 0 Szt.

Magazyn główny: 1 Szt.

Rata 0% już od: 44,50 zł miesięcznie
890,00 zł
i

Dostawa gratis dla zamówień od 250 zł

i

Gwarancja Door-to-door

i

Możliwość zwrotu - 14 dni

i

Teczka z kompletem dokumentów


Parametry produktu
Model : WA-DI-A
Kod produktu : SUP_MC2639
Gwarancja : 2 lata
Producent : Warm Audio
Waga bez opak.: 0.7 kg
Opis produktu
Szczegóły
Niezależnie od tego, czy grasz na gitarze, basie, klawiaturze, czy innym instrumencie strunowym, potrzebujesz bezpośredniego boxu, który nie zmniejszy brzmienia twojego instrumentu, takiego jak Direct Box Active i Direct Box Passive od Warm Audio. Zbudowany wokół znanej na całym świecie topologii i inżynierii CineMag USA Transformator, jak żadna inna skrzynka DI na świecie. Zbudowane z dyskretnych komponentów najwyższej klasy, mieszczących się w wytrzymałej aluminiowej obudowie, w tym przełączniki, pokrętła i złącza, które są zaprojektowane tak, aby wytrzymać duże nadużycia na drodze lub w studio.

Każdy aspekt naszych bezpośrednich urządzeń jest zaprojektowany dla maksymalnej integralności dźwiękowej, od specjalnie zwijanego transformatora CineMag USA po wytrzymałe metalowe pokrętło i przełączniki. Możesz spodziewać się ciepłego, bogatego tonu nawet po długich kablach, a wytłaczana aluminiowa obudowa zapewnia długą żywotność. Kiedy musisz przekonwertować sygnał z poziomu instrumentu na poziom mikrofonu, z najwyższą jakością dźwięku, będziesz dobrze obsługiwany dzięki Direct Box Active i Direct Box Passive z Warm Audio.


Warm Audio DI Audio oferują rzadką wszechstronność posiadania wbudowanego regulowanego pokrętła pad, które tłumi twój sygnał wejściowy od -3 dB do -30 dB, co z łatwością oswoi dowolne źródło wejściowe instrumentu.

Oba nasze Direct Boxy oferują gniazdo Thru-put, które jest zwarte do gniazda wejściowego. Jest to wygodne gniazdo umożliwiające przesyłanie sygnału instrumentu na drugie miejsce oprócz miksera na żywo lub urządzenia nagrywającego. Nasze Direct Boxy mogą również pobierać zarejestrowany sygnał na poziomie linii i wysyłać go do innego wejścia liniowego, jednocześnie wysyłając sygnał z wyjścia mikrofonowego XLR poziomu Direct Box.

Podłączanie instrumentów elektronicznych, takich jak gitara, bas, klawiatura lub perkusja bezpośrednio do PA lub systemu nagrań. Mówiąc najprościej, skrzynka DI przekształca niezrównoważone sygnały wyjściowe o wysokiej impedancji w niezrównoważone sygnały wyjściowe o niskiej impedancji. W ten sposób sygnały instrumentu są teraz przetwarzane na odpowiedni poziom napięcia dla PA lub systemu nagrywającego - co znacznie zmniejsza i / lub eliminuje połączenia, które mogą powodować przesunięcia tonalne i zniekształcenia.

Direct Box Active jest najlepszy do instrumentów z pasywnymi przetwornikami, szczególnie instrumentów akustycznych. Direct Box Active może również działać w trybie „pasywnym”. Direct Box Passive jest najlepszy do równoważenia sygnału instrumentów z aktywną elektroniką, ale nadal działa wyjątkowo dobrze na pasywnych przetwornikach, wytwarzając zakres częstotliwości przekraczający pasmo większości pasywnych urządzeń DI na rynku.

 • MOC: FANTOM 48 V LUB DWA BATERIE 9 V. MOŻNA RÓWNIEŻ UŻYWAĆ PASYWNIE
 • NIESTANDARDOWY TRANSFORMATOR WYJŚCIA CINEMAG USA
 • PRZETWARZA INSTRUMENTY NA SYGNAŁY POZIOMU ​​MIKROFONU BEZ DEGRADACJI SYGNAŁU
 • IDEALNE ROZWIĄZANIE DO PODŁĄCZENIA SWOJEGO INSTRUMENTU BEZPOŚREDNIO DO KAŻDEJ PRE MIC
 • NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI KOMPONENTY KLASY A Z POZIOMYMI ŚLADAMI NA PŁYCIE OBWODÓW
 • WYTRZYMAŁA KONSTRUKCJA ALUMINIOWA
 • PODKŁADKA: ZMIENNA OD -3 DO -30DB
 •  ZRÓWNOWAŻONE WYJŚCIE: 600 OHMS, POZIOM MIC
 • IMPEDANCJA WEJŚCIA: 1 MEG OHMS
 •  THD: 0,01% OD 20 HZ DO 50 HZ. MNIEJ NIŻ 0,003% OD 50 HZ DO 20 KHZ
 • CZĘSTOTLIWOŚĆ ODPOWIEDZI: 10 HZ DO 90 KHZ +/- 0,5 DB
Dostawa

Szczegóły dostawy produktu Warm Audio WA-DI-A - Aktywny DI BOX

Wysyłka z Warszawa, Polska.

Dostawa do

Kraj
Kod pocztowy

Kod pocztowy niepoprawny

Jeżeli chcesz zobaczyć dokładne metody dostawy dostępne w Twojej lokalizacji, uzupełnij powyższe pola.

Zadaj pytanie

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Dane kontaktowe

* wymagane pola

Negocjuj cenę

Negocjuj cenę produktu

Dane kontaktowe

* wymagane pola

Szanowny kliencie,

Informujemy, że nie każda próba negocacji kończy się sukcesem. Jest to zależne od aktualnej sytuacji rynkowej. Bardzo mile widziane są linki do konkurencyjnych ofert.

Załączniki

Brak dostępnych załączników

Warm Audio

Amerykańska marka Warm Audio została założona w 2011 roku przez Bryce’a Younga. Firma za cel postawiła sobie dostarczanie wysokiej klasy produktów w przystępnych cenach, tak aby zwykli muzycy i inżynierowie dźwięku mogli korzystać z niezawodnych i jakościowych produktów. Dzięki temu marka szybko zyskała grono oddanych entuzjastów. Innowacyjne i wysokogatunkowe rozwiązania Warm Audio są nie tylko wykorzystywane w wielu różnych miejscach, ale również zdobywają liczne nagrody.

Dowiedz się więcej o producencie Warm Audio