https://imuzyczny.pl/media/catalog/product/i/m/img_1573324055911760622144.png.jpeg Softube Console 1 Fader - mixer Zoom

Softube Console 1 Fader - mixer

Softube Console 1 Fader - mixerProdukt dostępny

Sklep stacjonarny: 0 Szt.

Magazyn główny: 2 Szt.

Kup teraz, a towar wyślemy jeszcze dzisiaj

Zamów w ciągu

Rata 0% już od: 121,95 zł miesięcznie
2 439,00 zł
i

Dostawa gratis dla zamówień od 250 zł

i

Gwarancja Door-to-door

i

Możliwość zwrotu - 14 dni

i

Teczka z kompletem dokumentów


Parametry produktu
Model: Console 1 Fader
Kod produktu: SUP_MC1482
Producent: Softube
Opis produktu
Szczegóły
Ekosystem miksowania Console 1 Fader to o wiele więcej niż prosty kontroler DAW/wtyczek. Jest to wydajne, zgrabne i niesamowicie brzmiące nowoczesne rozwiązanie do miksowania, łączące sprzęt i oprogramowanie w celu zapewniania użytkownikom tego, co najlepsze z obu światów: wszechstronność, przystępność cenową i użyteczność miksowania na komputerze wraz z przepływem pracy, odczuciami i skupieniem uwagi, jakie może dać specjalnie przygotowany sprzęt.

Istnieje wiele sposobów na zmiksowanie utworu, ale poruszanie suwakami jest dla wielu z nas kwestią pamięci mięśniowej. I to nie bez powodu – sięganie po pięć lub dziesięć różnych brzmień lub grup jednocześnie i szybkie ustawianie, słuchanie, ustawianie, słuchanie, wyważanie proporcji… to dyscyplina całego ciała, a samego oprogramowania nie da się do tego nawet porównać.

Dziesięć czułych na dotyk, zmotoryzowanych suwaków Alps o długości 100 mm zapewnia wysoką jakość, profesjonalny wygląd i reakcję zwrotną, podczas gdy solidna, malowana proszkowo stalowa obudowa oznacza trwałość w eleganckim skandynawskim stylu.

Fader zawiera dwie programowe, modelowane komponentowo emulacje analogowych konsolet: Tube i Discrete. Jako coś więcej niż bezduszne cyfrowe narzędzie. Wzbogaca dźwięki w taki sam sposób jak prawdziwa konsola analogowa, od filtrowania po nasycenie.

Korzystający z tego samego, specjalnie zaprojektowanego środowiska programowego, co oryginalny kontroler Console 1, Fader wprowadza nowe poziomy kontroli nad szerszym światem miksowania. Możliwość obsługi do dziesięciu kanałów jednocześnie, ustawanie głośności, wartości filtrów górno- i dolnoprzepustowych, wysterowania (w tym jego charakteru – symulacja saturacji sygnału w konsolecie) i wiele więcej. Można przejść do innej strony po następne 10 kanałów. I jeszcze dziesięć kolejnych, co daje łatwy dostęp do całego miksu, nawet jeśli są setki ścieżek.

Pojedyncze pokrętło w Console 1 Fader oferuje regulację panoramy pojedynczej ścieżki, ale także otwiera potężne narzędzie do uprzestrzenniania stereo w celu poszerzania lub konsolidacji poszczególnych ścieżek, doskonale umiejscawiając każdy dźwięk w miksie.

Co więcej, dzięki nowatorskiemu trybowi warstw (Layer Mode) użytkownik może tworzyć warstwy ścieżek, co daje wiele poziomów miksu na wyciągnięcie ręki. Fader może łatwo włączyć filtr górnoprzepustowy we wszystkich gitarach jednocześnie lub w kilka sekund dodać saturację na grupach.

Console 1 Fader może być używany samodzielnie lub w połączeniu z kontrolerem toru sygnałowego Console 1, co zapewnia doświadczenie „pełnej konsolety”. Można nawet używać kilku urządzeń Fader razem w celu zbudowania idealnego przepływu pracy dla konkretnego studia.

Fader zapewnia lepsze wyczucie, usprawnia przepływ pracy i udostępnia w jednym miejscu najlepszy sprzęt i oprogramowanie, co pozwala użytkownikom podnieść poprzeczkę jakości dźwięku na nowe wyżyny. Miksowanie utworu nie jest łatwe, ale z Console 1 Fader to nowy rodzaj radości.

Główne cechy:
Dziesięciosuwakowe podejście do Console 1, naszego hybrydowego sprzętowo-programowego ekosystemu miksowania.
Wysokiej jakości sprzęt, zaprojektowany i zbudowany zarówno pod kątem wyczucia, jak i funkcjonalności.
Szybka i intuicyjna regulacja głośności, nasycenia, filtrowania i innych parametrów.
Dwie modelowane komponentowo emulacje konsolety, które brzmią wspaniale.
Rozwiń swoje opcje dźwiękowe za pomocą rozszerzeń torów sygnałowych Console 1 (sprzedawanych oddzielnie).
Tryb warstw umożliwia organizowanie i wpływanie na miks na nowe, potężne sposoby.
Narzędzie uprzestrzenniania (Spatializer) oferuje szybką regulację szerokości stereo dla każdego kanału.
Od razu po wyjęciu z pudełka współpracuje ze wszystkimi głównymi programami DAW – nie wymaga mapowania MIDI.
Praca samodzielna lub w połączeniu z oryginalnym kontrolerem toru sygnałowego Console 1.
Dostawa

Szczegóły dostawy produktu Softube Console 1 Fader - mixer

Wysyłka z Warszawa, Polska.

Dostawa do

Kraj
Kod pocztowy

Kod pocztowy niepoprawny

Jeżeli chcesz zobaczyć dokładne metody dostawy dostępne w Twojej lokalizacji, uzupełnij powyższe pola.

Zadaj pytanie

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Dane kontaktowe

* wymagane pola

Negocjuj cenę

Negocjuj cenę produktu

Dane kontaktowe

* wymagane pola

Szanowny kliencie,

Informujemy, że nie każda próba negocacji kończy się sukcesem. Jest to zależne od aktualnej sytuacji rynkowej. Bardzo mile widziane są linki do konkurencyjnych ofert.

Załączniki

Brak dostępnych załączników