https://imuzyczny.pl/media/catalog/product/a/i/air-192-4-vsp_group_web.jpg M-AUDIO AIR 192/4 Vocal Studio Pro - zestaw produkcji wokalnej Zoom

M-AUDIO AIR 192/4 Vocal Studio Pro - zestaw produkcji wokalnej

M-AUDIO AIR 192/4 Vocal Studio Pro - zestaw produkcji wokalnej



Brak w magazynie

Rata 0% już od: 89,90 zł miesięcznie
Zapytaj o cenę
i

Dostawa gratis dla zamówień od 250 zł

i

Gwarancja Door-to-door

i

Możliwość zwrotu - 14 dni

i

Teczka z kompletem dokumentów


Parametry produktu
Model: AIR 192/4 Vocal Studio Pro
Kod produktu: SUP_MC1471
Gwarancja: 2 lata
Producent: M-AUDIO
Opis produktu
Szczegóły
Dlaczego potrzebujesz monitora?

Monitor studyjny to nie jest zwykły głośnik. W przeciwieństwie do konwencjonalnego głośnika prawdziwy monitor musi być idealnie dokładny, z płaską charakterystyką częstotliwościową i znikomymi zniekształceniami. Musi powiedzieć Tobie, producentowi muzycznemu, co dokładnie jest, a czego nie ma w Twoim nagraniu. W monitorach studyjnych nie ma miejsca na koloryzację i niedoskonałości występujące powszechnie w konwencjonalnych kolumnach głośnikowych. Podbicia i spadki w paśmie przenoszenia, nierówna charakterystyka kierunkowości, wysoki poziom THD, nosowy środek, przesadny dolny środek i dół i niespójność fazowa związana ze zwrotnicą podważają tylko zaufanie, które jest niezbędne do zrobienia dobrego miksu.

Monitory M-Audio BX8-D3 to powrót studyjnej ikony i następcę uznanych w branży monitorów BX D2. Monitorom M-Audio BX zaufali realizatorzy dźwięku i miksu oraz kompozytorzy na całym świecie, gdyż gwarantują one bezwzględną chirurgiczną precyzję i powtarzalną doskonałość realizatorską.

Dzięki studyjnym monitorom referencyjnym M-Audio BX8-D3 usłyszysz wszystko z realistycznymi szczegółami, więc Twoje miksy i nagrania zabrzmią najlepiej, jak to tylko możliwe!

Wydajność monitora zaczyna się od doskonałego głośnika

Głośniki monitora stanowią serce i duszę jego wydajności. 8-calowe woofery z wojskowego Kevlaru® odpowiadające w BX8-D3 za dół i środek pasma są sztywne i lekkie. Zapewniają wyjątkowe przenoszenie transjentów i przeciwdziałają niechcianemu wyginaniu się membrany. Głośnik wysokotonowy z jedwabną kopułką w BX8-D3 zapewnia idealne połączenie niskiej masy i braku słyszalnych rezonansów, które są plagą konwencjonalnych tweeterów. Oba przetworniki monitora BX zapewniają szczegółowość i precyzyjną dynamikę, dzięki czemu miksy będą miały wymaganą przez Ciebie wiarygodność i transparentność.

Więcej niż tylko obudowa

W monitorach BX8-D3 każdy szczegół został drobiazgowo dopracowany z myślą o jednej rzeczy: swobodzie pewnego miksowania. Monitor BX8-D3 ma umieszczony z tyłu bass-reflex, który został starannie zaprojektowany, z dobraniem odpowiedniej długości i średnicy. Rezultat? Głęboki, zdefiniowany i zdecydowany bas o maksymalnie poszerzonym paśmie. Dzięki zastosowaniu gładko wykończonego portu monitory BX8-D3 znacznie redukują niepożądane zawirowania powietrza, które powstają przy odtwarzaniu niskich częstotliwości przy dużym poziomie ciśnienia akustycznego (SPL). Głośnik wysokotonowy BX8-D3 został zamontowany w specjalnym falowodzie zapewniającym odpowiednią dyspersję, która eliminuje niechciane rozproszenie wysokich częstotliwości, zachowując przy tym stabilną i szeroką scenę dźwiękową. W celu ułatwienia konfiguracji i szybkiego znalezienia optymalnego punktu odsłuchowego, BX8-D3 mają zamontowane z przodu diody, które jasno świecą, gdy znajdujesz się w idealnym miejscu do odsłuchu. Umożliwia to bezkompromisowe dokonywanie dokładnych ocen. Kultowa konstrukcja przedniego panelu BX8-D3 (słynny kształt dziurki od klucza monitorów M-Audio) to więcej niż tylko atrakcyjny wygląd. Ta specjalna „bezśrubowa” konstrukcja zapewnia, że żadna główka śruby mocującej głośnik nie będzie zakłócać dźwięku wydobywającego się z głośników.

Wysokoprądowe wzmacniacze o dużym headroomie, pracujące w klasie A/B (bi-amp)

Efektywne i precyzyjne monitory BX8-D3 napędzają dwa wewnętrzne wzmacniacze, pracujące w klasie A/B, które zasilają osobno głośnik nisko- i wysokotonowy. Każdy z nich został zoptymalizowany pod kątem obsługiwanego zakresu częstotliwości i skonstruowane w taki sposób, aby wzajemnie uzupełniały swoją charakterystykę. Precyzyjnie dostrojona zwrotnica gwarantuje, że każdy z głośników obsługuje tylko te częstotliwości, które wytwarza najbardziej efektywnie, aby dźwięk był spójny w pełnym spektrum częstotliwości. Graj głośniej z mniej słyszalnymi zniekształceniami! Konstrukcja bi-amp BX8-D3 to o wiele bardziej efektywny i precyzyjny sposób na zasilanie głośników niż wykorzystanie pojedynczego wzmacniacza szerokopasmowego do napędzania kilku głośników.
Dźwięk szyty na miarę

Wiadomo, że nie ma dwóch tak samo brzmiących miejsc. W związku z tym monitory BX8-D3 dostosowują specjalnie swoje brzmienie do Twojego otoczenia tak, abyś zawsze doświadczał wiernej i dokładnej reprodukcji dźwięku. Usuwaj problematyczne niskie częstotliwości i ograniczaj wpływ problematycznych fal stojących dzięki specjalnej regulacji Acoustic Space w BX8-D3, służącej do precyzyjnej regulacji brzmienia BX5-D3, zgodnie z warunkami akustycznymi Twojego studia.

Łączność zapewniona

Bez względu na to, jakie są Twoje potrzeby, monitory studyjne BX8-D3 gwarantują łatwe przystosowanie się do Twojej konfiguracji. Wejście symetryczne XLR i ¼”, umieszczone w wygodnym miejscu z tyłu kolumny, umożliwiają podłączenie praktycznie każdego sprzętu studyjnego, w tym mikserów, interfejsów, sprzętu DJ-skiego i in.

To o wiele więcej niż tylko suma jego elementów składowych

Monitory BX8-D3 wyróżniają się pod każdym względem i są prawowitymi następcami studyjnej ikony. Połączenie doskonałych głośników, starannie zaprojektowanych obudów, świetnie brzmiących wzmacniaczy, wszechstronnych możliwości regulacji i standardowych złączy sprawia, że BX8-D3 zapewnia jakość dźwięku, której możesz zaufać.

Główne cechy:

Konstrukcja bi-amp o mocy 150 W (80 dla niskich częstotliwości, 70 dla wysokich częstotliwości) zapewniająca potężny i precyzyjny dźwięk,

Głośnik niskotonowy 8″ z cewką wysokotemperaturową i gumowym zawieszeniem,

Głośnik wysokotonowy 1,25″ z kopułką z naturalnego jedwabiu, zapewniający doskonale szczegółowe transjenty,

Nowy, zoptymalizowany komputerowo falowód głośnika wysokotonowego, zapewniający precyzyjne obrazowanie,

Acoustic Space Control do dostrojenia charakterystyki niskich częstotliwości do Twojego pomieszczenia,

Zoptymalizowany port bass-reflex, umieszczony z tyłu, dla niskich częstotliwości,

Wejścia symetryczne XLR i symetryczne/niesymetryczne 1/4” do podłączania interfejsów audio, mikserów, syntezatorów, sprzętu DJ-skiego itp.,

Regulacja głośności pozwalająca na ustawienie idealnego poziomu odsłuchu,

Ultraszerokie pasmo przenoszenia 37-22 kHz, pokrywające pełne spektrum muzyczne,

Dioda na przednim panelu jasno świeci, gdy znajdujesz pod idealnym kątem monitorowania.

Specyfikacja:

 • Typ: dwudrożny studyjny monitor referencyjny bliskiego pola,
 • Głośnik niskotonowy: 8-calowy (203 mm), membrana Kevlarowa z cewką wysokotemperaturową i gumowym zawieszeniem, ekranowany magnetycznie,
 • Głośnik wysokotonowy: 1,25-calowy (32 mm), ekranowany magnetycznie, z kopułką z naturalnego jedwabiu,
 • Pasmo przenoszenia: 37 Hz – 22 kHz,
 • Częstotliwość podziału zwrotnicy: 1,9 kHz,
 • Wzmacniacz dla niskich częstotliwości: 85 W
 • Wzmacniacz dla wysokich częstotliwości: 75 W,
 • Maksymalny szczytowy poziom SPL: 110 dB,
 • Czułość wejściowa: Różowy szum o poziomie 85 mV wytwarza poziom ciśnienia akustycznego (SPL) równy 96 dBA przy 1 metrze, z regulacją głośności ustawioną na maksimum,
 • Złącza wejściowe: 1 wejście XLR – symetryczne, 1 wejście TRS – symetryczne/niesymetryczne,
 • Impedancja wejściowa: 10 kΩ (wejście symetryczne), 20 kΩ (wejście niesymetryczne),
 • Polaryzacja: Dodatni sygnał na wejściu + powoduje wypychanie membrany głośnika niskotonowego na zewnątrz,
 • Zabezpieczenia: Przed zakłóceniami wywoływanymi przez fale radiowe, ogranicznik prądu wyjściowego, przed przegrzaniem, przejściowe – wł./wył., filtr poddźwiękowy, zewnętrzny bezpiecznik sieciowy,
 • Zasilanie: Napięcie 100–120 V, 50/60 Hz, 220–240V, 50/60 Hz,
 • Pobór prądu: 150 W,
 • Bezpiecznik: 220–240V~ T1AL, 250V, 100–120V~ T2AL, 250V,
 • Obudowa: MDF o wysokiej efektywności akustycznej, pokryty laminatem winylowym,
 • Wymiary (szer. x gł. x wys.): 250 x 302 x 384 mm
 • Waga: 10,5 kg.
Dostawa

Szczegóły dostawy produktu M-AUDIO AIR 192/4 Vocal Studio Pro - zestaw produkcji wokalnej

Wysyłka z Warszawa, Polska.

Dostawa do

Kraj
Kod pocztowy

Kod pocztowy niepoprawny

Jeżeli chcesz zobaczyć dokładne metody dostawy dostępne w Twojej lokalizacji, uzupełnij powyższe pola.

Zadaj pytanie

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Dane kontaktowe

* wymagane pola

Negocjuj cenę

Negocjuj cenę produktu

Dane kontaktowe

* wymagane pola

Szanowny kliencie,

Informujemy, że nie każda próba negocacji kończy się sukcesem. Jest to zależne od aktualnej sytuacji rynkowej. Bardzo mile widziane są linki do konkurencyjnych ofert.

Załączniki

Brak dostępnych załączników