https://imuzyczny.pl/media/catalog/product/s/s/ssl-six.jpg SSL Six - Konsoleta analogowa Zoom

Wyprzedaż

SSL Six - Konsoleta analogowa

SSL Six - Konsoleta analogowaProdukt dostępny

Sklep stacjonarny: 0 Szt.

Magazyn główny: 2 Szt.

Rata 0% już od: 274,50 zł miesięcznie

Normalna cena: 5 990,00 zł

Cena promocyjna 5 490,00 zł

i

Dostawa gratis dla zamówień od 250 zł

i

Gwarancja Door-to-door

i

Możliwość zwrotu - 14 dni

i

Teczka z kompletem dokumentów


Parametry produktu
Model: Six
Kod produktu: SUP_nj12227
Gwarancja: 2 lata
Producent: SSL
Opis produktu
Szczegóły

Konsoleta analogowa SSL Six to nowe, przydatne narzędzie przeznaczone dla małego studia lub na scenę. Zawiera kompaktowy mikser, którego DNA pochodzi z analogowych systemów miksowania firmy Solid State Logic. Filozofia SSL jest prosta: nie szczędzimy niczego w projektowaniu i produkcji najlepszych i precyzyjnych narzędzi muzycznych, które mogą być dostępne w dowolnym miejscu.


KONSOLETA ANALOGOWA SSL SIX

Konsoleta analogowa SSL Six to nowe, z pewnością przydatne narzędzie przeznaczone dla małego studia lub na scenę. Zawiera kompaktowy mikser, którego DNA pochodzi z analogowych systemów miksowania firmy Solid State Logic. Filozofia SSL jest prosta: nie szczędzimy niczego w projektowaniu i produkcji najlepszych i precyzyjnych narzędzi muzycznych, które mogą być dostępne w dowolnym miejscu. Co więcej, szystko, począwszy od przedwzmacniaczy SuperAnalogue™, poprzez elektronikę, przetwarzanie sygnału i szyny wyjściowe, odgrywa swoją rolę w zapewnianiu najlepszej jakości dźwięku i szybkości pracy.


SSL SIX – TECHNOLOGIA SUPER ANALOGUE™

Zapewnia jakość dźwięku z wielkoformatowych konsolet analogowych SSL (9000, AWS, Duality) w zgrabnym urządzeniu. Jego ścieżka sygnału jest w pełni zbalansowana od początku do końca z wyjątkiem wyjścia słuchawkowego. W związku z tym Six zapewnia nieskazitelny, szczegółowy dźwięk z bezsprzecznie szerokim zakresem dynamiki, ultra niskim poziomem szumów, ultraniskim zniekształceniami i doskonałym obrazowaniem przestrzeni. Natomiast jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o technicznych powodach, dla których miksery SSL brzmią tak dobrze, warto zapoznać się z publikacją Lifting The Veil.


DWA PEŁNE KANAŁY KONSOLETY ANALOGOWEJ SSL

SSL SIX ma dwa kanały mono (SSL SuperAnalogue™) z Mic ‘Pre’. Charakteryzują się przejrzystością, są szybkie i mają znacznie szerszy zakres wzmocnienia niż zazwyczaj w przypadku kompaktowego miksera, czyli zysk o wartości 66 dB. Każdy z kanałów ma dodatkowo zasilanie 48V, filtr górnoprzepustowy 75 Hz i niezależne wejście liniowe. Wejście liniowe można natomiast przełączać na wejście na poziomie instrumentu o wysokiej impedancji.


Przesuwając się w dół kanału, mamy nowo zaprojektowany kompresor z jednym pokrętłem. Moduł ten działa dokładnie jak klasyczny obwód kompresora SSL. Ma zależny od ustawienia czas ataku, stały RELEASE i stałe RATIO. Wystarczy ustawić próg (TRESHOLD) i obserwować diody, aby zobaczyć, jak mocno działa kompresor, co pozwoli na dostosowanie sygnału wejściowego.


ba kanały mono mają nowy dwuzakresowy korektor SSL.

Korektor SSL można niezależnie przełączać między charakterystyką SHELF i BELL z różnymi częstotliwościami środkowymi dla każdego typu. Metoda ta opiera się na sprecyzowanym przez SSL sposobie określania krzywych odpowiedzi i częstotliwości środkowych dla EQ, które w tej kwestii są bezsprzecznie przyjemnie intuicyjne. W związku z tym krzywe i częstotliwości zostały wybrane przez zespół osób jako najbardziej „użyteczne muzycznie”.


Wszystkie tłumiki w konsolecie Solid State Logic SiX mają 100 mm, co daje precyzyjną kontrolę nad sygnałami.

Każdy kanał ma w pełni zbalansowany punkt INSERT, który znajduje się po obwodach EQ i Compressor. Dlatego, podobnie jak we wszystkich innych konsoletach SSL, wysyłanie insertów jest zawsze aktywne. W związku z tym można użyć tego jako sygnału DIRECT wysłanego np. do programu DAW.


KONSOLETA ANALOGOWA SSL SIX – DODATKOWE WEJŚCIA ALT

Na dole kanałów mono mamy przełącznik wejściowy ALT, który może wprowadzić 2 dodatkowe kanały mono ze złącza z tyłu konsoli (DB25). Dlatego można je wykorzystać podczas miksowania. Co więcej, konsoleta analogowa SSL Six to zbiór kilku najważniejszych narzędzi zaczerpniętych z wielkoformatowych konsolet Solid State Logic w wersji kompaktowej.


SSL SIX – KLUCZOWE CECHY

 • profesjonalna i skondensowana konsoleta analogowa do użytku w studio, w postprodukcji, na scenie i podcastingu.
 • jakość w standardzie SuperAnalogue™
 • ultra niski poziom hałasu, bardzo niskie zniekształcenia i nieskazitelny dźwięk
 • ścieżka zapisu
 • dwa przedwzmacniacze mikrofonowe klasy SSL SuperAnalog
 • SSL Channel EQ i Dynamics
 • unikalny Listen Mic Compressor
 • profesjonalny routing i monitorowanie
 • wszechstronność prawdziwie profesjonalnych funkcji
 • 12 kanałów dla sumowania Mixdown
 • legendarny Bus Compressor
 • wszystko poza gniazdem słuchawkowym jest w pełni zbalansowane
 • tłumiki 100 mm


Dostawa

Szczegóły dostawy produktu SSL Six - Konsoleta analogowa

Wysyłka z Warszawa, Polska.

Dostawa do

Kraj
Kod pocztowy

Kod pocztowy niepoprawny

Jeżeli chcesz zobaczyć dokładne metody dostawy dostępne w Twojej lokalizacji, uzupełnij powyższe pola.

Zadaj pytanie

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Dane kontaktowe

* wymagane pola

Negocjuj cenę

Negocjuj cenę produktu

Dane kontaktowe

* wymagane pola

Szanowny kliencie,

Informujemy, że nie każda próba negocacji kończy się sukcesem. Jest to zależne od aktualnej sytuacji rynkowej. Bardzo mile widziane są linki do konkurencyjnych ofert.

Załączniki

Brak dostępnych załączników

SSL

SSL to marka założona w Wielkiej Brytanii w 1969 roku przez Colina Sandersa. Firma zaczęła swoją przygodę od wypuszczenia na rynek systemów przełączających do organów piszczałkowych, a następnie konsoli, które na dobre zagościły w branży profesjonalnych studiów nagraniowych. Obecnie marka nieustannie poszerza swój asortyment, a podczas produkcji swoich rozwiązań korzysta z najnowszych technologii, tak aby wszyscy artyści uzyskiwali to na co zasługują, czyli niezwykły sprzęt.

Dowiedz się więcej o producencie SSL