https://imuzyczny.pl/media/catalog/product/s/t/studio_68c-05.png PreSonus Studio 68c - Interfejs Audio Zoom

PreSonus Studio 68c - Interfejs Audio

PreSonus Studio 68c - Interfejs AudioProdukt dostępny

Sklep stacjonarny: 0 Szt.

Magazyn główny: 9 Szt.

Raty już od: 39,64 zł miesięcznie (przy 30 ratach)
1 034,00 zł
i

Dostawa gratis dla zamówień od 250 zł

i

Gwarancja Door-to-door

i

Możliwość zwrotu - 14 dni

i

Teczka z kompletem dokumentów


Parametry produktu
Model: Studio 68c
Kod produktu: SUP_MC813
Gwarancja: 2 lata
Producent: PreSonus
Liczba wejść mikrofonowych: 4
Zasilanie Phantom: TAK
Jednoczesne we/wy: 6x6
Liczba wejść liniowych: 4
Liczba wejść instrumentalnych: 2
Liczba wyjść liniowych: 4
Liczba wyjść słuchawkowych: 1
Liczba złączy S/PDIF: 1
Złącze ethernet: NIE
Interfejs MIDI: TAK
Word Clock: NIE
Maks. częstotliwość próbkowania (kHz): 192 kHz
Maks. rozdzielczość: 24 bit
Zasilany z USB: NIE
Zasilacz w komplecie: TAK
Typ złącza: USB C
Opis produktu
Szczegóły
Doskonały wybór dla małych zespołów, producentów i małych i średnich studiów, nagrań audio 6-in, 6-out, kompatybilnych z USB-C ™ Studio 68c z częstotliwością do 192 kHz. Otrzymujesz dwa wejścia mikrofonowe / liniowe / instrumentalne i dwa wejścia mikrofonowe / liniowe, wszystkie z przedwzmacniaczami mikrofonowymi PreSonus® XMAX, a także wyjścia liniowe sprzężone z prądem stałym i wejścia / wyjścia MIDI. Kompletne studio nagrań Studio 68c wyposażone jest w wielokrotnie nagradzane oprogramowanie do tworzenia muzyki Studio One® Artist dla MacOS® i Windows® i jest wstecznie kompatybilne z połączeniami USB 2.0 i 3.0.

Bezproblemowo zintegrowany z oprogramowaniem do produkcji muzyki PreSonus Studio One Artist, interfejs Studio 68c współpracuje z praktycznie wszystkimi programami do nagrywania MacOS i Windows. Łatwy do nauczenia, Studio One pozwala komponować, nagrywać i produkować bez rozpraszania narzędzi. Potrzebujesz nowej pętli lub próbki do swojej najnowszej produkcji? Studio One pozwala robić zakupy, odsłuchiwać i kupować nowe treści bezpośrednio ze środowiska produkcyjnego.

6-calowy, 6-wyjściowy interfejs audio Studio 68c jest wyposażony w złącze komputerowe zgodne z USB-C ™ i 2 wejścia combo mic / instrument / line oraz 2 wejścia combo mic / line z zasilaniem phantom + 48 V dla mikrofonów pojemnościowych oraz S / PDIF cyfrowe we / wy. Wszystkie cztery wyjścia liniowe TRS o średnicy 1/4 cala są sprzężone prądem stałym, co pozwala im wysyłać napięcia sterujące. Funkcja Cue Mix A / B umożliwia przełączanie między dwoma miksami podczas monitorowania przez słuchawki - idealne dla DJ-ów i podsłuchiwania miksu monitora wykonawcy. Wbudowany interfejs MIDI Studio 68c umożliwia podłączenie klawiatury, modułu dźwiękowego lub powierzchni sterującej.

Studio 68c działa z częstotliwością do 192 kHz w celu rejestrowania i miksowania w bardzo wysokiej rozdzielczości. Wysokiej jakości konwertery na każdym wejściu i wyjściu oraz przedwzmacniacze mikrofonowe XMAX klasy profesjonalnej PreSonus zapewniają niewiarygodnie wysoką przestrzeń nad głową, głębokie spadki, płynne wysokie tony i bogaty dźwięk ogólny.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wysokiej jakości interfejsu audio do DJingu, jesteś doświadczonym producentem, czy oba, Studio 68c zapewni Ci ultra-wysoką jakość dźwięku i wszechstronną łączność, której potrzebujesz do wykonywania najnowocześniejszych nagrań i wykonywania oni żyją. Choć jest idealnym towarzyszem dla każdego oprogramowania do nagrywania, Studio 68c i dołączone Studio One Artist zapewniają kompletne, niedrogie mobilne studio nagrań.

Ten zestaw wtyczek dodaje do Studio One bogactwo świeżych wirtualnych instrumentów i efektów. Cherry-picked z pierwszych imion w wirtualnych instrumentach i efektach, każda wtyczka przynosi inny smak praktycznej magii do twoich piosenek. Te wtyczki nie są zabawnymi kucykami - to prawdziwe konie robocze, na których możesz polegać w niezliczonych miksach.
Dostawa

Szczegóły dostawy produktu PreSonus Studio 68c - Interfejs Audio

Wysyłka z Warszawa, Polska.

Dostawa do

Kraj
Kod pocztowy

Kod pocztowy niepoprawny

Jeżeli chcesz zobaczyć dokładne metody dostawy dostępne w Twojej lokalizacji, uzupełnij powyższe pola.

Zadaj pytanie

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Dane kontaktowe

* wymagane pola

Negocjuj cenę

Negocjuj cenę produktu

Dane kontaktowe

* wymagane pola

Szanowny kliencie,

Informujemy, że nie każda próba negocacji kończy się sukcesem. Jest to zależne od aktualnej sytuacji rynkowej. Bardzo mile widziane są linki do konkurencyjnych ofert.

Załączniki

Brak dostępnych załączników