https://imuzyczny.pl/media/catalog/product/p/r/pre-stu-liv-64s-1.jpeg PreSonus StudioLive 64S - Mikser cyfrowy Zoom

PreSonus StudioLive 64S - Mikser cyfrowy

PreSonus StudioLive 64S - Mikser cyfrowyProdukt dostępny

Sklep stacjonarny: 0 Szt.

Magazyn główny: 1 Szt.

Kup teraz, a towar wyślemy jeszcze dzisiaj

Zamów w ciągu

Rata 0% już od: 784,90 zł miesięcznie
15 698,00 zł
i

Dostawa gratis dla zamówień od 250 zł

i

Gwarancja Door-to-door

i

Możliwość zwrotu - 14 dni

i

Teczka z kompletem dokumentów


Parametry produktu
Model: StudioLive 64S
Kod produktu: SUP_MC812
Gwarancja: 2 lata
Producent: PreSonus
Opis produktu
Szczegóły
StudioLive 64S to 64-kanałowy mikser, który zapewnia moc wielkoformatowej konsoli do miksowania cyfrowego w małym formacie. Obsługiwany przez nowy czterordzeniowy silnik PreSonus FLEX DSP, cyfrowy mikser StudioLive 64S jest wyposażony w 76 kanałów miksujących, 43 miksowane magistrale i 526 jednoczesnych procesorów - w tym 8 stereofonicznych systemów pogłosowych i modele plug-in Fat Channel na każdym kanale wejściowym i miksuj autobus. Dzięki 128 (64X64) kanałom nagrywania USB, 128 kanałom wejścia / wyjścia AVB, elastycznym opcjom routingu oraz jakości audio studyjnej, która sprawiła, że ​​miksery StudioLive są znane, StudioLive 64S zapewnia naprawdę wyjątkowe wrażenia miksowania, które należą do klasy jego posiadać.

Cyfrowy mikser StudioLive 64S i kompletny ekosystem sieciowy AVB PreSonus® StudioLive serii III pozwalają stworzyć system, który jest naprawdę dostosowany do Twoich potrzeb. Połącz skrzynki sceniczne z serii NSB, aby dodać zdalne wejścia i wyjścia analogowe, gdziekolwiek są wymagane, i uzupełnij swój 64-kanałowy, 32-magistralowy StudioLive 64S. Dodaj własne miksery monitora EarMix 16M, aby dać swoim muzykom własny, dostosowywalny 16-kanałowy miks monitorów. Wiele cyfrowych mikserów StudioLive z serii III można połączyć w sieć, co pozwala na kierowanie dźwięku do iz dowolnego urządzenia w sieci audio dzięki elastyczności cyfrowego patchowania dostępnej zarówno na pokładzie cyfrowego miksera StudioLive 64S, jak i wewnątrz zdalnego miksera UC Surface.

Oprogramowanie do nagrywania PreSonus Capture® to intuicyjna aplikacja do nagrywania wielościeżkowego ze w pełni zintegrowanym trybem Virtual Soundcheck, który działa bezpośrednio na mikserze cyfrowym StudioLive 64S lub na komputerze Mac® lub Windows®. Nagraj dowolną kombinację kanałów, FlexMixes i głównego miksu stereo do USB, na kartę SD lub obie, aby uzyskać najwyższą nadmiarową platformę nagrywania na żywo. Sceny miksowania StudioLive można przechowywać wraz z nagraniami, aby przyspieszyć wirtualne testy dźwięku. Co najlepsze, sesje przechwytywania otwierają się natywnie w Studio One®, a cała scena Mix StudioLive została odtworzona w konsoli Studio One, wraz z poziomami tłumika, ustawieniami Fat Channel, wyciszeniami, solówkami i innymi, aby uruchomić miks na żywo tam, gdzie zostaw to. Żadne inne oprogramowanie wielościeżkowe nie sprawia, że ​​nagrywanie jest tak szybkie, proste i bezproblemowe, że możesz skupić się na miksowaniu programu.

Zbudowaliśmy naszą reputację projektując doskonale brzmiące obwody analogowe dla krytycznych środowisk nagraniowych w studio, a całe to doświadczenie włożyliśmy w projektowanie cyfrowego miksera StudioLive 64S. W 1995 roku PreSonus opatentował cyfrowe sterowanie obwodami analogowymi za pomocą naszego pierwszego produktu studyjnego. Opierając się na tym dziedzictwie, stworzyliśmy oddzielny cyfrowy obwód regulacji głośności przed naszą chwaloną analogową konstrukcją przedwzmacniacza mikrofonowego XMAX, zapewniając wygodę cyfrowego przywoływania bez poświęcania wierności. Dzięki temu przedwzmacniacze mikrofonowe StudioLive 64S mogą być zdalnie sterowane za pomocą oprogramowania UC Surface lub Studio One, a po załadowaniu sceny miksera StudioLive 64S wartości przedwzmacniacza mikrofonowego można przywołać wraz z innymi ustawieniami.

PreSonus zaprojektował cyfrowy mikser StudioLive 64S, aby dostosować się do zmieniających się potrzeb, niezależnie od tego, czy miksujesz w studiu, czy na ruchliwej scenie festiwalowej. Jego 32 moduły FlexMix mogą być indywidualnie skonfigurowane do działania jako magistrala aux, podgrupa lub miks macierzy. Osiem wyznaczonych efektów autobusów oraz magistrali stereo i magistrali mono tworzą łącznie 43 autobusów mieszanych oprócz niezależnego autobusu solo. Udostępniliśmy również 24 DCA, dzięki czemu można łatwiej i elastyczniej kontrolować grupy kanałów. Niezależna magistrala Main Mono może być skonfigurowana z indywidualnymi wysyłkami kanałów, aby zasilać subwoofer lub jako kanał centralny w systemie LCR, wraz z regulacją Center Divergence na każdym kanale, aby dokładniej umieścić pozycje pan.

Cyfrowe miksery z serii StudioLive III zawierają koncepcję analogowej łaty i digitalizują ją. Pozwala to na podłączenie dowolnego wejścia analogowego lub cyfrowego (AVB, USB lub karta SD) do dowolnego kanału, aby dostosować konfigurację miksu. Ta elastyczna funkcja pozwala również na swobodne kierowanie dźwięku do sieci AVB i nagrywanie dowolnych wejść i FlexMixów na 64 wysyłkach USB. Cyfrowe krosowanie ułatwia również szybkie kierowanie do źródła audio AVB i korzystanie z niego podczas korzystania z StudioLive 64S jako części kompletnego sieciowego systemu audio.

Dzięki 128 (64x64) kanałom nagrywania przez USB, StudioLive 64S to nie tylko najlepszy cyfrowy mikser do nagrywania dźwięku na żywo; to najlepszy cyfrowy mikser dla studia. Każdy kanał może niezależnie uzyskać dostęp do swojego wejścia analogowego lub dedykowanego cyfrowego powrotu z komputera. Kompatybilny z dowolnymi DAW, Studio One i StudioLive 64S to idealna para do podniesienia jakości nagrań w studiu. Zdalnie steruj przedwzmacniaczami mikrofonowymi XMAX z mikserem cyfrowym StudioLive 64S i przetwarzaniem Fat Channel od Studio One Artist. Naciśnij przycisk DAW na cyfrowym mikserze StudioLive 64S i użyj 33 dotykowych zmotoryzowanych suwaków do sterowania miksem Studio One. Bezproblemowa integracja i przemyślana dwukierunkowa kontrola w Studio One sprawiają, że StudioLive 64S jest najlepszą konsolą miksującą dla nowoczesnego studia nagrań.

PreSonus Studio One® Artist DAW jest dołączony do StudioLive 64S. Studio One bezproblemowo łączy sprawdzony i sprawdzony model studia nagraniowego z dzisiejszym procesem produkcyjnym zorientowanym na beat i pętlę, dzięki czemu możesz spędzić swój cenny czas na tworzenie muzyki, zamiast zastanawiać się, co kliknąć dalej.

Dynamiczny Fat Channel w mikserze cyfrowym StudioLive 64S stawia krytyczne EQ i przetwarzanie dynamiki pod palcami, zapewniając szybki dostęp do każdego parametru. Dziesięć dołączonych klasycznych wtyczek EQ i klasycznych kompresorów Fat Channel może być używanych zarówno na mikserze, jak iw Studio One. A kiedy jesteś gotowy na więcej opcji, PreSonus oferuje cztery kolekcje wtyczek Fat Channel z 15 dodatkowymi modelami, z których możesz wybierać, oferując szereg nowych opcji przetwarzania sygnału. Wtyczki Fat Channel można umieszczać na każdym kanale wejściowym i wyjściowym. Teraz możesz cieszyć się obszernym, studyjnym przetwarzaniem, bez względu na to, czy nagrywasz w studiu, czy grasz w trasie.

Cyfrowe miksery PreSonus StudioLive serii III są ściśle zintegrowane z całym pakietem najnowocześniejszego oprogramowania. Łącz bezprzewodowo za pomocą oprogramowania do sterowania dotykowego UC Surface dla systemów MacOS®, Windows, iPad® i Android ™. Steruj miksami monitora za pomocą QMix®-UC dla urządzeń iPhone®, iPod® touch i urządzeń z systemem Android. Niezależnie od tego, czy dostosowujesz miksy monitorów na scenie, poruszasz się po pokoju, aby wybierać połączenie, czy też korzystasz z urządzenia mobilnego jako drugiego ekranu cyfrowego miksera StudioLive 64S, zdalne sterowanie miksem z dowolnego miejsca stało się łatwiejsze.

Ekosystem produktów NetworkLine z serii StudioLive III znajduje się w czołówce technologii sieciowych AVB. Zaprojektowany, aby się wzajemnie uzupełniać, ekosystem jest łatwo rozbudowywany i szybko konfigurowany. StudioLive 64S to centrum dowodzenia, które tworzy najlepszą sieć AVB. Przekieruj dźwięk do mikserów monitora osobistego EarMix 16M. Kontroluj stopniowanie wzmocnienia i dodaj do 64 wejść za pomocą skrzynek scenicznych z serii NSB i innych cyfrowych mikserów StudioLive Series III. Dzięki zaawansowanemu przetwarzaniu wtyczek, mnogości autobusów miksujących i zintegrowanemu interfejsowi sieciowemu, StudioLive 64S wprowadza miksowanie wielkoformatowe do kompaktowego cyfrowego miksera biurkowego.
Dostawa

Szczegóły dostawy produktu PreSonus StudioLive 64S - Mikser cyfrowy

Wysyłka z Warszawa, Polska.

Dostawa do

Kraj
Kod pocztowy

Kod pocztowy niepoprawny

Jeżeli chcesz zobaczyć dokładne metody dostawy dostępne w Twojej lokalizacji, uzupełnij powyższe pola.

Zadaj pytanie

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Dane kontaktowe

* wymagane pola

Negocjuj cenę

Negocjuj cenę produktu

Dane kontaktowe

* wymagane pola

Szanowny kliencie,

Informujemy, że nie każda próba negocacji kończy się sukcesem. Jest to zależne od aktualnej sytuacji rynkowej. Bardzo mile widziane są linki do konkurencyjnych ofert.

Załączniki
  • StudioLiveAI - instrukcja PL V1_13052015 (Dostępny po zakupie)