https://imuzyczny.pl/media/catalog/product/p/r/pre-stu-liv-32s-4.jpeg PreSonus StudioLive 32S - mikser cyfrowy Zoom

PreSonus StudioLive 32S - mikser cyfrowy

PreSonus StudioLive 32S - mikser cyfrowyProdukt dostępny

Sklep stacjonarny: 0 Szt.

Magazyn główny: 1 Szt.

Rata 0% już od: 1319,90 zł miesięcznie
13 199,00 zł
i

Dostawa gratis dla zamówień od 250 zł

i

Gwarancja Door-to-door

i

Możliwość zwrotu - 14 dni

i

Teczka z kompletem dokumentów


Parametry produktu
Model: StudioLive 32S
Kod produktu: SUP_MC810
Gwarancja: 3 lata
Producent: PreSonus
Opis produktu
Szczegóły

StudioLive 32S

Mikser małego formatu z kontrolą jeden do jednego.
StudioLive 32S to potężny 32-kanałowy mikser, który zapewnia najwyższą jakość miksowania, pakując funkcje wielkoformatowe w małe obudowy. Zasilany przez dwurdzeniowy PreSonus FLEX DSP Engine, cyfrowy mikser StudioLive 32S jest wyposażony w 40 kanałów miksowania, 26 miksów i 286 jednoczesnych procesorów - w tym 4 stereofoniczne systemy pogłosowe i modele plug-in Fat Channel na każdym kanale wejściowym i wymieszać autobus. Dzięki 128 (64x64) kanałom nagrywania USB, 128 kanałom AVB sieci audio I / O, elastycznym opcjom routingu i jakości audio studyjnej, StudioLive 32S zapewnia szybki i intuicyjny, sterowany powierzchniowo przepływ pracy dla całkowitej kontroli. Poświęć mniej czasu na nurkowanie z menu i więcej czasu na miksowanie - praktyczne.

Skalowalny cyfrowy mikser.
Cyfrowy mikser StudioLive 32S i kompletny ekosystem produktów AVB PreSonus® StudioLive serii III pozwalają stworzyć system, który jest naprawdę dostosowany do Twoich potrzeb. Połącz skrzynki sceniczne serii NSB, aby dodać zdalne wejścia analogowe i wyjścia, gdziekolwiek są wymagane. Połącz się z mikserem rack III serii StudioLive i dodaj dedykowany mikser monitorujący. Dodaj własne miksery monitora EarMix 16M, aby dać swoim muzykom własne, konfigurowalne 16-kanałowe miksy monitorów. Wiele cyfrowych mikserów StudioLive z serii III może być połączonych w sieć, co pozwala na kierowanie dźwięku do iz dowolnego urządzenia w sieci audio, dzięki elastyczności cyfrowego krosowania na pokładzie cyfrowego miksera StudioLive 32S i oprogramowania miksera zdalnego UC Surface.

Najlepszy cyfrowy mikser do nagrywania - z komputerem lub bez.
Oprogramowanie do nagrywania PreSonus Capture® to intuicyjna aplikacja do nagrywania wielościeżkowego ze w pełni zintegrowanym trybem Virtual Soundcheck, który działa bezpośrednio na mikserze cyfrowym StudioLive 32S lub na komputerze z systemem MacOS® lub Windows®. Nagrywaj dowolną kombinację kanałów, FlexMixes i Main Stereo Mix przez USB, na kartę SD lub obie, aby uzyskać najwyższą nadmiarową platformę do nagrywania na żywo. Sceny miksowania StudioLive można przechowywać wraz z nagraniami, aby przyspieszyć wirtualne testy dźwięku. Co najlepsze, sesje przechwytywania otwierają się natywnie w Studio One®, a cała scena miksowania StudioLive została odtworzona w konsoli Studio One, wraz z poziomami tłumika, ustawieniami Fat Channel, wyciszeniami, solówkami i innymi. Żadne inne oprogramowanie wielościeżkowe nie sprawia, że ​​nagrywanie jest tak szybkie, proste i bezproblemowe, że możesz skupić się na miksowaniu programu.

Doskonały dźwięk.
Stworzyliśmy naszą reputację projektując doskonale brzmiące obwody analogowe dla krytycznych środowisk nagraniowych w studio, a całe to doświadczenie włożyliśmy w projektowanie cyfrowego miksera StudioLive 32S. W 1995 roku PreSonus opatentował cyfrowe sterowanie obwodami analogowymi za pomocą naszego pierwszego produktu studyjnego. Opierając się na tym dziedzictwie, stworzyliśmy oddzielny cyfrowy obwód regulacji głośności przed naszą chwaloną analogową konstrukcją przedwzmacniacza mikrofonowego XMAX, zapewniając wygodę cyfrowego przywoływania bez poświęcania wierności. Dzięki temu przedwzmacniacze mikrofonowe StudioLive 32S mogą być zdalnie sterowane za pomocą oprogramowania UC Surface lub Studio One, a po załadowaniu sceny miksera StudioLive 32S wartości preampu mikrofonu można również przywołać wraz z innymi ustawieniami.

Zabudowane procesory studyjne na pokładzie.
Dynamiczny Fat Channel w mikserze cyfrowym StudioLive 32S stawia krytyczne funkcje korekcji i dynamiki pod palcami, zapewniając szybki dostęp do każdego parametru. Dziesięć zawierało modele wtyczek vintage EQ i klasycznych kompresorów Fat Channel, które mogą być używane zarówno na mikserze, jak iw Studio One. A kiedy jesteś gotowy na więcej opcji przetwarzania sygnału, PreSonus oferuje cztery kolekcje wtyczek Fat Channel z 15 dodatkowymi modelami. Wtyczki Fat Channel można umieszczać na każdym kanale wejściowym i wyjściowym. Teraz możesz cieszyć się obszernym, studyjnym przetwarzaniem, bez względu na to, czy nagrywasz w studiu, czy grasz w trasie.

Elastyczne mieszanie bez ograniczeń.
PreSonus zaprojektował cyfrowy mikser StudioLive 32S, aby dostosować się do zmieniających się potrzeb, niezależnie od tego, czy miksujesz w studiu, czy na ruchliwej scenie festiwalowej. 16 FlexMixów w mikserze cyfrowym StudioLive 32S można indywidualnie skonfigurować do działania jako magistrala aux, podgrupa lub miks macierzy. Cztery wyznaczone magistrale efektów zapewniają łącznie 24 autobusy miksujące oraz niezależną magistralę solo i główny miks. Udostępniliśmy również 24 DCA, dzięki czemu można łatwiej i elastyczniej kontrolować grupy kanałów. Żaden inny cyfrowy mikser nie zapewnia tak dużej elastyczności.

Zmień konfigurację miksu bez odłączania kabla.
Cyfrowe miksery z serii StudioLive III zawierają koncepcję analogowej łaty i digitalizują ją. Pozwala to dostosować konfigurację miksu, łatając dowolne wejście analogowe lub cyfrowy (AVB, USB lub karta SD) na dowolny kanał. Ta elastyczna funkcja pozwala również na swobodne kierowanie dźwięku do sieci AVB i nagrywanie dowolnych wejść i FlexMixów na 64 wysyłkach USB. Cyfrowe krosowanie ułatwia również szybkie kierowanie do źródła audio AVB i korzystanie z niego podczas korzystania z StudioLive 32S jako części kompletnego sieciowego systemu audio. A dzięki tłumikowi dla wszystkich 32 kanałów plus 8 dodatkowych suwaków do zarządzania wyjściami magistrali zawsze masz całkowitą kontrolę nad całym miksem.


Najlepszy interfejs audio USB i powierzchnia kontrolna.
Dzięki 128 (64x64) kanałom nagrywania przez USB, StudioLive 32S to nie tylko najlepszy cyfrowy mikser do nagrywania dźwięku na żywo; to także najlepszy cyfrowy mikser dla studia. Każdy kanał może niezależnie uzyskać dostęp do swojego wejścia analogowego lub dedykowanego cyfrowego powrotu z komputera. Podczas gdy StudioLive 32S jest kompatybilny z dowolnymi DAW, Studio One i StudioLive 32S to idealna para do podniesienia jakości nagrań w studiu. Zdalne sterowanie przedwzmacniaczami mikrofonowymi XMAX z mikserem cyfrowym StudioLive 32S i przetwarzaniem Fat Channel od Studio One Artist. Naciśnij przycisk DAW na cyfrowym mikserze StudioLive 32S i użyj 33 dotykowych zmotoryzowanych suwaków do sterowania miksem Studio One. Bezproblemowa integracja i przemyślana dwukierunkowa kontrola w Studio One sprawiają, że StudioLive 32S jest najlepszą konsolą miksującą dla nowoczesnego studia nagrań.

Dołączone światowej klasy oprogramowanie do nagrywania.
PreSonus Studio One® Artist DAW jest dołączony do StudioLive 32S. Studio One bezproblemowo łączy sprawdzony i sprawdzony model studia nagraniowego z dzisiejszym procesem produkcyjnym zorientowanym na beat i pętlę, dzięki czemu możesz spędzić swój cenny czas na tworzenie muzyki, zamiast zastanawiać się, co kliknąć dalej.

Zdalne sterowanie mikserem cyfrowym z dowolnego miejsca… na dowolnym urządzeniu.
Cyfrowe miksery PreSonus StudioLive serii III są ściśle zintegrowane z całym pakietem najnowocześniejszego oprogramowania. Łącz bezprzewodowo za pomocą oprogramowania do sterowania dotykowego UC Surface dla systemów MacOS®, Windows, iPad® i Android ™. Steruj miksami monitora za pomocą QMix®-UC dla urządzeń iPhone®, iPod® touch i urządzeń z systemem Android. Niezależnie od tego, czy dostosowujesz miksy monitorów na scenie, poruszasz się po pokoju, aby wybrać swój miks, czy też korzystasz z urządzenia mobilnego jako drugiego ekranu cyfrowego miksera StudioLive 32S, zdalne sterowanie miksem z dowolnego miejsca stało się łatwiejsze.

Kompletne rozwiązanie sieciowe.
StudioLive 32S jest elastycznym kamieniem węgielnym dla niestandardowej sieci AVB, którą można łatwo rozbudowywać i szybko konfigurować. Zaprojektowane, aby się wzajemnie uzupełniać, produkty sieciowe StudioLive serii III tworzą ekosystem, który jest w czołówce technologii sieciowych AVB. Przekieruj dźwięk do mikserów monitora osobistego EarMix 16M. Połącz skrzynki sceniczne serii NSB i miksery z serii StudioLive III, aby dodać zdalne wejścia i wyjścia. Dzięki zaawansowanemu przetwarzaniu wtyczek, tłumikowi dla każdego kanału i zintegrowanej sieci na pokładzie, StudioLive 32S zapewnia niezrównane wrażenia miksujące, które łączą moc cyfrową z analogową łatwością obsługi.
Dostawa
Metoda dostawyKosztDostawa/odbiór
Kurier wieczór (DHL)0 PLN1-2 dni*
Kurier0 PLN1-2 dni*
Odbiór osobisty0 PLN1 dzień*

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 250 zł.
* dni roboczych
Zadaj pytanie

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Dane kontaktowe

* wymagane pola

Negocjuj cenę

Negocjuj cenę produktu

Dane kontaktowe

* wymagane pola

Szanowny kliencie,

Informujemy, że nie każda próba negocacji kończy się sukcesem. Jest to zależne od aktualnej sytuacji rynkowej. Bardzo mile widziane są linki do konkurencyjnych ofert.

Załączniki
  • StudioLiveAI - instrukcja PL V1_13052015 (Dostępny po zakupie)