https://imuzyczny.pl/media/catalog/product/p/r/pre-stu-liv-32sx-4.jpeg PreSonus StudioLive 32SX - mikser cyfrowy  Promocja Świąteczna !!! Zoom

PreSonus StudioLive 32SX - mikser cyfrowy Promocja Świąteczna !!!

PreSonus StudioLive 32SX - mikser cyfrowyProdukt dostępny

Sklep stacjonarny: 0 Szt.

Magazyn główny: 2 Szt.

Rata 0% już od: 527,50 zł miesięcznie
10 550,00 zł
i

Dostawa gratis dla zamówień od 250 zł

i

Gwarancja Door-to-door

i

Możliwość zwrotu - 14 dni

i

Teczka z kompletem dokumentów


Parametry produktu
Model: StudioLive 32SX
Kod produktu: SUP_MC809
Gwarancja: 3 lata
Producent: PreSonus
Opis produktu
Szczegóły
[ Promocja Świąteczna !!! - SONY MDR-7506 o wartości 599 zł gratis !!! ]

StudioLive 32SX

Moc i wydajność.
Wyposażony w moc przetwarzania, jakość dźwięku studyjnego i elastyczne opcje routingu, które uczyniły miksery StudioLive znanymi, StudioLive 32SX to idealne kompaktowe 32-kanałowe cyfrowe rozwiązanie miksujące. Mikser cyfrowy StudioLive 32SX, wyposażony w dwurdzeniowy silnik PreSonus FLEX DSP, jest wyposażony w 40 kanałów miksowania, 26 miksów i 286 jednoczesnych procesorów - w tym 4 stereofoniczne systemy pogłosowe i modele plug-in Fat Channel na każdym wejściu i miksie . Niski profil StudioLive 32SX sprawia, że ​​jest idealnym rozwiązaniem dla każdego środowiska miksowania, w którym nieruchomości biurkowe są na wagę złota. Przepływ pracy z podzielonym tłumikiem pozwala zarządzać 32 kanałami wejściowymi w dwóch warstwach tłumika, zapewniając jednocześnie dostęp do wyjść miksujących na ośmiu dodatkowych tłumikach. Dzięki 32 przedwzmacniaczom mikrofonowym XMAX i 16 zrównoważonym wyjściom miksującym, StudioLive 32SX zapewnia łączność i moc w efektywne wykorzystanie przestrzeni.

Skalowalny cyfrowy mikser.
Cyfrowy mikser StudioLive 32SX i kompletny ekosystem sieciowy AVB PreSonus StudioLive serii III pozwalają stworzyć system, który jest naprawdę dostosowany do Twoich potrzeb. Dodaj własne miksery monitora EarMix 16M, aby dać swoim muzykom własne, konfigurowalne 16-kanałowe miksy monitorów. Podłącz StudioLive 32R, aby użyć go jako zdalnej skrzynki montażowej lub miksera monitora. Wiele cyfrowych mikserów StudioLive z serii III może być połączonych w sieć, co pozwala na kierowanie dźwięku do iz dowolnego urządzenia w sieci audio, dzięki elastyczności cyfrowego krosowania na pokładzie cyfrowego miksera StudioLive 32SX i oprogramowania miksera zdalnego UC Surface.

Doskonały dźwięk.
Swoją reputację zbudowaliśmy projektując doskonale brzmiące obwody analogowe dla krytycznych środowisk nagraniowych w studio i całe to doświadczenie włożyliśmy w projektowanie cyfrowego miksera StudioLive 32SX. W 1995 roku PreSonus opatentował cyfrowe sterowanie obwodami analogowymi za pomocą naszego pierwszego produktu studyjnego. Opierając się na tym dziedzictwie, stworzyliśmy oddzielny cyfrowy obwód regulacji głośności przed naszą chwaloną analogową konstrukcją przedwzmacniacza mikrofonowego XMAX, zapewniając wygodę cyfrowego przywoływania bez poświęcania wierności. Dzięki temu przedwzmacniacze mikrofonowe StudioLive 32SX mogą być zdalnie sterowane za pomocą oprogramowania UC Surface lub Studio One®, a po załadowaniu sceny miksera StudioLive 32SX można również przywołać wartości przycięcia przedwzmacniacza mikrofonowego wraz z innymi ustawieniami.

Nagrywaj muzykę z komputerem lub bez niego.
Oprogramowanie do nagrywania PreSonus Capture® to intuicyjna aplikacja do nagrywania wielościeżkowego ze w pełni zintegrowanym trybem Virtual Soundcheck, który działa bezpośrednio na mikserze cyfrowym StudioLive 32SX lub na komputerze Mac® lub Windows®. Nagrywaj wszystkie 32 kanały plus miks stereo wybrany przez USB, na kartę SD lub obie, aby uzyskać ostateczną nadmiarową platformę do nagrywania na żywo. Sceny miksowania StudioLive można przechowywać wraz z nagraniami, aby przyspieszyć wirtualne testy dźwięku. Co najlepsze, sesje Capture otwierają się natywnie w Studio One, a cała scena Mix StudioLive została odtworzona w konsoli Studio One, wraz z poziomami tłumika, ustawieniami Fat Channel, wyciszeniami, solówkami i innymi. Żadne inne oprogramowanie wielościeżkowe nie sprawia, że ​​nagrywanie jest szybkie, proste i bezproblemowe, więc możesz skupić się na miksowaniu programu.

Najlepsze oprogramowanie do nagrywania muzyki… w zestawie.
Studio One zrewolucjonizowało nagrywanie muzyki, sprawiając, że wspólne zadania związane z miksowaniem i produkcją są tak łatwe, jak przeciąganie i upuszczanie. Ścisła integracja z cyfrowymi mikserami StudioLive 32SX pozwala kontrolować poziomy przedwzmacniacza i więcej bezpośrednio z konsoli programowej Studio One. Naciśnij przycisk DAW na swoim StudioLive 32SX, a kontrolki Studio One znajdują się tuż pod palcami na twoim mikserze cyfrowym. Studio Jedno sterowanie można włączać i wyłączać, co pozwala szybko przełączać się między miksem na żywo a miksem produkcyjnym za pomocą jednego przycisku. Studio One Artist jest dołączony do StudioLive 32SX, więc możesz rozpocząć nagrywanie od razu po wyjęciu z pudełka.

Zdalne sterowanie mikserem cyfrowym z dowolnego miejsca - na dowolnym urządzeniu.
Cyfrowe miksery PreSonus StudioLive serii III są ściśle zintegrowane z całym pakietem najnowocześniejszego oprogramowania. Łącz bezprzewodowo za pomocą oprogramowania do sterowania dotykowego UC Surface dla systemów MacOS®, Windows, iPad® i Android ™. Steruj miksami monitora za pomocą QMix®-UC dla urządzeń iPhone®, iPod® touch i urządzeń z systemem Android. Niezależnie od tego, czy dostosowujesz miksy monitorów na scenie, poruszasz się po pokoju, aby wybrać swój miks, czy też korzystasz z urządzenia mobilnego jako drugiego ekranu cyfrowego miksera StudioLive 32SX, zdalne sterowanie miksem z dowolnego miejsca stało się łatwiejsze.

Elastyczne miksowanie dla studia i sceny.
StudioLive 32SX został zaprojektowany tak, aby dobrze pasował do każdej aplikacji. 16 modułów FlexMix może być indywidualnie skonfigurowanych do działania jako magistrala aux, podgrupa lub miks macierzy. Cztery wyznaczone magistrale efektów zapewniają łącznie 24 autobusy miksujące oraz niezależną magistralę solo i główny miks. Udostępniliśmy również 24 DCA, dzięki czemu można łatwiej i elastyczniej kontrolować grupy kanałów. Wejścia i magistrale mogą być dowolnie kierowane wewnętrznie, do sieci AVB i przez magistralę USB, co pozwala dostosować StudioLive 32SX do unikalnego stylu miksowania.

Najlepszy interfejs audio USB do miksowania.
Dzięki 128 (64x64) kanałom nagrywania przez USB, możesz nagrywać każdy kanał wejściowy i magistralę w swoim StudioLive 32SX dla najlepszego urządzenia nagrywającego. Każdy kanał może niezależnie uzyskać dostęp do swojego wejścia analogowego lub dedykowanego cyfrowego powrotu z komputera. Dziesięć zawierało modele wtyczek vintage EQ i klasycznych kompresorów Fat Channel, które mogą być używane zarówno na mikserze, jak iw Studio One. A kiedy jesteś gotowy na więcej opcji przetwarzania sygnału, PreSonus oferuje cztery kolekcje wtyczek Fat Channel z 15 dodatkowymi modelami. Wtyczki Fat Channel można umieszczać na każdym kanale wejściowym i wyjściowym, co zapewnia obszerne, studyjne przetwarzanie podczas miksowania i nagrywania.


Kompletne rozwiązanie sieciowe.
Sieciowe produkty StudioLive serii III tworzą ekosystem, który można łatwo rozbudowywać i szybko konfigurować. Zaprojektowane z myślą o wzajemnym wzmacnianiu, produkty te znajdują się w czołówce technologii sieciowych AVB. Połącz się z mikserami rack III serii StudioLive i dodaj dedykowany mikser monitorujący. Przekieruj dźwięk do osobistych mikserów monitorów EarMix 16M do niestandardowych miksów na scenie. Dzięki zaawansowanemu przetwarzaniu wtyczek, zaawansowanym funkcjom nagrywania i pełnemu zestawowi analogowych we / wy w kompaktowej obudowie, StudioLive 32SX jest idealnym centralnym elementem dla systemów dźwiękowych dowolnej wielkości.
Dostawa

Szczegóły dostawy produktu PreSonus StudioLive 32SX - mikser cyfrowy Promocja Świąteczna !!!

Wysyłka z Warszawa, Polska.

Dostawa do

Kraj
Kod pocztowy

Kod pocztowy niepoprawny

Jeżeli chcesz zobaczyć dokładne metody dostawy dostępne w Twojej lokalizacji, uzupełnij powyższe pola.

Zadaj pytanie

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Dane kontaktowe

* wymagane pola

Negocjuj cenę

Negocjuj cenę produktu

Dane kontaktowe

* wymagane pola

Szanowny kliencie,

Informujemy, że nie każda próba negocacji kończy się sukcesem. Jest to zależne od aktualnej sytuacji rynkowej. Bardzo mile widziane są linki do konkurencyjnych ofert.

Załączniki
  • StudioLiveAI - instrukcja PL V1_13052015 (Dostępny po zakupie)