https://imuzyczny.pl/media/catalog/product/u/n/unodrum_front_2x.jpg IK Uno Drum - Automat perkusyjny Zoom

IK Uno Drum - Automat perkusyjny

IK Uno Drum - Automat perkusyjnyProdukt dostępny

Sklep stacjonarny: 0 Szt.

Magazyn główny: 2 Szt.

Rata 0% już od: 60,95 zł miesięcznie
1 219,00 zł
i

Dostawa gratis dla zamówień od 250 zł

i

Gwarancja Door-to-door

i

Możliwość zwrotu - 14 dni

i

Teczka z kompletem dokumentów


Parametry produktu
Model : Uno Drum
Kod produktu : SUP_MC799
Gwarancja : 2 lata
Producent : IK MULTIMEDIA
Opis produktu
Szczegóły
UNO Drum to najlepsza stacja tworzenia bitów dla każdego i wszystkich, aby stworzyć ciepłe, mocne, wysokiej jakości i inspirujące groove. Wykonany we współpracy z włoskimi specjalistami od analogowych brzmień, UNO Drum podąża za uznanym UNO Synth, łącząc masywny ton analogowy z cyfrową elastycznością i wygodą.

UNO Drum ułatwia programowanie i wykonywanie przy użyciu najszerszej palety dźwiękowej, aby dodać profesjonalne rowki perkusyjne do muzyki.

UNO Drum oferuje 6 prawdziwych analogowych brzmień perkusyjnych dla najcieplejszych, najbogatszych i najbardziej dynamicznych dźwięków perkusyjnych. Obejmuje to 2 różne bębny, werble, klaszcze i hi-hats - podstawowy zestaw, który charakteryzuje najbardziej kultowe analogowe brzmienia perkusji wszech czasów.

Dodatkowo dodane elementy PCM (z 54 próbkami do wyboru) są dostępne dla dodatkowych smaków dźwiękowych. Tomy, felgi, dzwonki, przejażdżki i talerze pomagają tworzyć skomplikowane, unikalne i pełne ścieżki rytmiczne. UNO Drum pozwala na użycie do 12 elementów w sumie pomiędzy dźwiękami analogowymi i cyfrowymi (11 polifonii głosu).

Wszystkie powyższe mogą być przechowywane i przywoływane w locie za pomocą 100 zaprogramowanych zestawów perkusyjnych, wszystkie zaprogramowane i w pełni edytowalne. Łatwo jest znaleźć zestaw inspirowany IK, który chwyta twoje ucho i dopasowuje je do Twojego gustu lub tworzy od podstaw niestandardowe zestawy. Zrób coś, co ci się podoba i zapisz i zapisz do późniejszego wykorzystania - UNO Drum jest gotowy do przypomnienia sobie twoich uderzeń, gdy tylko będziesz.

UNO Drum oferuje również 3 efekty główne: napęd analogowy i kompresor oraz efekt zacinania. Podnieś napęd, aby Twoje rowki uderzyły mocniej z agresywną krawędzią. Dodaj kompresję, aby zwiększyć moc swoich utworów, łącząc rytm z grubym i ciężkim uderzeniem. Jak to, co słyszysz? Dobry. Twoje ustawienia pozwolą zaoszczędzić na zestawie do natychmiastowego przywołania. Stutter oferuje regulowaną głębokość, od subtelnych tremolos po pełne plasterki, aby stworzyć różne dźwięki i rowki.

UNO Drum pozwala ci swobodnie zamieniać elementy analogowe i cyfrowe, dzięki czemu nigdy nie musisz czuć się ograniczony przez wcześniej ustalone kombinacje. Pomiędzy analogowym silnikiem zaprojektowanym przez SoundMachines a próbkami z nagradzanej stacji roboczej SoundTorning IK SoundTank, zróżnicowana kolekcja dźwięków zachęca do świeżych pomysłów i unikalnego tworzenia.

Producenci, twórcy beat'ów, twórcy i DJ-e mogą zawsze liczyć na UNO Drum, aby znaleźć swój groove. Przy pomocy kontrolek edycji dźwięku UNO opcje są zawsze dostępne dla kluczowych parametrów każdego elementu dźwiękowego. Ulepsz strojenie swoich kopnięć, by podskakiwać hip-hopem, dostosuj Snap do dynamicznych perkusji EDM, pchnij Decay za piorunujące przemysłowe dźwięki i wiele więcej. Wszechstronna kontrola UNO Drum zachęca do eksperymentowania, aby zabrać twoje utwory perkusyjne daleko poza zwykłe.

12 czułych na dotyk padów wyznacza linię bębna UNO, oferując dwie strefy prędkości dla bardziej ekspresyjnego grania na żywo i łatwiejszego programowania. Można ich używać do grania całych bitów na żywo w stylu pad-pad, lub do łatwego dodawania własnej flary na żywo przed zaprogramowanymi rytmami.

Te klocki są również używane do wybierania poszczególnych elementów wzorów perkusyjnych. Naciśnij każdy element, aby edytować parametry tego konkretnego brzmienia bębna, aby dostosować dźwięki w czasie rzeczywistym, gdy grasz wzory.
Słuchaj swoich utworów ewoluuj, buduj napięcie w kierunku kropli, idź do lo-fi na przerwę i nie tylko.

Niezależnie od tego, czy wolisz 808 czy MPC, UNO Drum ułatwia programowanie w żądany sposób.

Sekwenser kroków wyprowadza spód bębna UNO, pokazując 16 kroków i 4 strony. Stuknij krok i naciśnij pad, aby dodać trafienie do wybranego kroku, lub użyj przycisku Nagraj, aby zagrać we wzór. Sekwencer umożliwia również automatyzację do 8 parametrów na krok, dla radykalnie różnych dźwięków w każdym takcie.

Tryb utworu pozwala łączyć maksymalnie 64 wzory, tworząc wydłużone rowki. W tym trybie każdy krok ma swój własny wzór, więc możesz aktywować dowolną z przechowywanych sekwencji na żywo, w dowolnej kolejności. Tryb utworu umożliwia tworzenie pełnej długości uderzeń w dłoniach. Niech rozpocznie się rowkowanie.

funkcje
Zabójca brzmiący 12 elementami perkusji

6 grubych, dynamicznych głosów analogowych
Do 12 głosów PCM
Napęd analogowy i sprężarka
100 zestawów perkusyjnych
Szersza paleta dźwiękowa

Analogowy charakter z cyfrową elastycznością
Pasuje do większej liczby stylów muzycznych
Od elektroniki po hip-hop, od indie po pop
Łatwy w użyciu i wykonaniu

12 wielodotykowych, podwójnych podkładek
4 dynamiczne sterowanie dźwiękiem
5 efektów wydajnościowych
W pełni programowalny

64-stopniowy sekwencer
Do 8 parametrów na krok
100 wzorów perkusyjnych
Integruje się z dowolną konfiguracją na żywo, w studiu lub mobilnym

Wejście / wyjście MIDI i USB
Wejście audio, aby połączyć łańcuchowo inne urządzenia
Ultra przenośny i lekki
Zasilanie bateryjne lub USB
  Dostawa

  Szczegóły dostawy produktu IK Uno Drum - Automat perkusyjny

  Wysyłka z Warszawa, Polska.

  Dostawa do

  Kraj
  Kod pocztowy

  Kod pocztowy niepoprawny

  Jeżeli chcesz zobaczyć dokładne metody dostawy dostępne w Twojej lokalizacji, uzupełnij powyższe pola.

  Zadaj pytanie

  Zadaj pytanie odnośnie produktu

  Dane kontaktowe

  * wymagane pola

  Negocjuj cenę

  Negocjuj cenę produktu

  Dane kontaktowe

  * wymagane pola

  Szanowny kliencie,

  Informujemy, że nie każda próba negocacji kończy się sukcesem. Jest to zależne od aktualnej sytuacji rynkowej. Bardzo mile widziane są linki do konkurencyjnych ofert.

  Załączniki

  Brak dostępnych załączników