https://imuzyczny.pl/media/catalog/product/r/o/roland_rd-2000_30_.jpg Roland RD-2000 - DIGITAL PIANO Zoom

Wyprzedaż

Roland RD-2000 - DIGITAL PIANO

Roland RD-2000 - DIGITAL PIANOProdukt dostępny

Sklep stacjonarny: 0 Szt.

Magazyn główny: 1 Szt.

Raty już od: 318,13 zł miesięcznie (przy 30 ratach)

Normalna cena: 8 502,00 zł

Cena promocyjna 8 299,00 zł

i

Dostawa gratis dla zamówień od 250 zł

i

Gwarancja Door-to-door

i

Możliwość zwrotu - 14 dni

i

Teczka z kompletem dokumentów


Parametry produktu
Model: RD-2000
Kod produktu: SUP_nj19128
Gwarancja: 2 lata
Producent: Roland
Liczba klawiszy: 88
Interfejs MIDI: 1x In, 1x Out, 1x Thru
Port USB: TAK
Złącze Pedału Sustain: TAK
Wyświetlacz: TAK
Wbudowane głośniki: NIE
Maksymalna polifonią: 128
Ilość brzmień: 1113
Metronom: TAK
Efekty: TAK
Kolor: Czarny
Opis produktu
Szczegóły
REWOLUCJA NA SCENIE
Roland RD-2000 wyposażony w dwa niezależne silniki brzmieniowe, najlepszą akcję i zaawansowane funkcje kontroli, dostarcza najlepszych wrażeń na scenie i w studio. Łącząc rozwinięte technologie fortepianowe z zaawansowaną nowoczesną kontrolą, ten instrument nowej generacji przenosi standardową sceniczną serię fortepianową na nowy poziom inspiracji i kreatywności. Wersja 1.50 dodaje nowe dźwięki z historycznej serii fortepianów scenicznych RD firmy Roland, łącząc najnowsze modele fortepianów i brzmienia RD-1000.

Właściwości Podstawowe
 • Pianino sceniczne RD nowej generacji z dwoma niezależnymi silnikami brzmieniowymi i nowoczesnymi funkcjami kontroli.
 • Dedykowany akustyczny silnik brzmień z najnowszymi ulepszeniami od Rolanda, dostarczającymi autentyczności, bogatych w szczegóły brzmień z pełną polifonią
 • Drugi silnik brzmieniowy oparty na SuperNATURAL z 128 głosową polifonią dla pianin elektrycznych i dodatkowych brzmień (kompatybilne z RD-800 Live Sets)
 • Osiem pokręteł ze wskaźnikami LED i dziewięć suwaków do kontroli brzmienia i efektów w czasie rzeczywistym
 • Osiem w pełni przypisywalnych stref do łączenia wewnętrznych brzmień i zewnętrznych źródeł (w tym instrumentów wirtualnych)
 • Klawiatura PHA-50 z konstrukcją z drewna i materiałów stopowych dla wysokiej jakości dotyku i trwałej wytrzymałości
 • Pokładowe klasyczne, elektroniczne pianina, włączając legendy Rolanda takie jak RD-1000 i MKS-20
 • Odtworzenie analogowych efektów, między innymi BOSS CE-1 Chorus i Roland Dimension D
 • Ponad 1100 brzmień: organowych, syntezatorowych, instrumentów dętych i smyczkowych
 • Dwa sloty do załadowania dodatkowych brzmień ze strony Roland Axial, zawierających brzmienia z poprzednich pianin serii RD
 • 100 pamięci Scene do zachowywania i odtwarzania ustawień za pomocą jednego dotyku
 • Tradycyjna dźwignia pitch/mod i dwa przypisywalne kółka modulacyjne
 • Interfejs USB audio/MIDI 24 bit/192 kHz
 • Dwupasmowe gniazda rozszerzeń do ładowania dodatkowych dźwięków pobranych ze strony internetowej Roland Axial
 • Kompatybilny z dźwiękami z historycznej serii fortepianów RD firmy Roland (RD-500/600 / 700SX / 700GX / 700NX) dostępnych na stronie internetowej Roland Axial, a także z najnowszych dźwięków fortepianowych opartych na technologii Rolanda V-Piano
Kuźnia Wydajności
RD-2000 to spełnienie marzeń koncertujących muzyków. Posiada dwa silniki brzmieniowe napędzające nasze najlepsze barwy pianin akustycznych i elektronicznych oraz najlepszą akcję klawiszy w jaką kiedykolwiek wyposażyliśmy stage piano. Masz ogromny wybór wysokiej jakości zestawów brzmieniowych do każdego muzycznego stylu oraz dwa sloty, które pozwalają dodać jeszcze więcej brzmień. RD-2000 ze swoim innowacyjnym i nowoczesnych interfejsem jest perfekcyjnym narzędziem do kontroli instrumentów wirtualnych na scenie.

Wspaniałe Pianina Akustyczne Napędzane 
Technologią V-Piano
Ciężko określić brzmienia RD-2000 słowami, jednak możemy śmiało pokusić się na stwierdzenie, że są niezwykłe. W pianinie zostały użyte najnowsze technologie Rolanda wsparte długotrwałymi badaniami, dzięki czemu akustyczne brzmienie jest niezwykle naturalne, dynamiczne i bogate w szczegóły. Dedykowany silnik akustyczny ma nieograniczoną polifonię, pozwalając Ci zrealizować autentyczne występy pianistyczne bez żadnych kompromisów i ograniczeń.

Historyczne Pianina Elektroniczne
Poprzez drugi silnik brzmieniowy oparty na SuperNATURAL RD-2000 oferuje Ci dostęp do szerokiej palety klasycznych pianin elektrycznych z lat 60, 70 i 80tych. W środku mamy świeżo zaprojektowane emulacje RD-1000 (pierwszego z pianin scenicznych serii RD) oraz modułu brzmieniowego MKS-20 z lat 80tych. Napędzany przełomową technologią SA Rolanda unikatowy dźwięk jest stale rozpoznawany na nagraniach z epokowych hitów. Efekty vintage są również pod ręką, możesz przetwarzać Twoje EP z pomocą znanych BOSS CE-1 Chorus i SDD-320 Dimension Rolanda. Odwiedź naszą specjalną stronę poświęconą historii serii RD i dowiedz się więcej (efekty plus demo RD-2000).

Znakomita Grywalność
Klawiatura PHA-50 z progresyjną akcją młoteczkową z wymykiem jest idealną platformą do gry na RD-2000. Innowacyjna klawiatura z hybrydowymi klawiszami z drewna i materiałów odlewowych łączy klasyczne odczucie z wyjątkową wytrzymałością. Wraz z zaawansowanym mechanizmem dotyku i akcją młoteczkową, PHA-50 dostarcza autentyczny dotyk grad piano.

Strefy i Sceny
RD-2000 posiada osiem przydzielanych stref, które pozwalają Ci mapować brzmienia do różnych zakresów klawiszowych oraz tworzyć kombinacje brzmień do ośmiu warstw. Z nową funkcją Scene możesz zachować 100 różnych ustawień całej klawiatury i przywołać je jedynym przyciskiem podczas występu.

Bender and Wheels
Wyposażony w klasyczną dźwignię pitch/mod Rolanda i dwa koła modulacji RD-2000 zapewnia wiele możliwości ekspresji dla każdego stylu. Podwójne koła są użyteczne dla szczegółowych ustawień brzmienia na zewnętrznych syntezatorach i są niezależnie przypisywalne do każdego programu.

Niezawodne enkodery
Dynamiczne enkodery przenoszą kontrolę występów na żywo na nowy poziom. Wskaźniki LED pokazują wyraziście aktualną wartość ustawień, dostrzegalnie nawet na najciemniejszych scenach. Wskaźniki reagują również na prędkość, pozwalając Ci dokonywać precyzyjnych ustawień powolnymi ruchami i a szybkimi ruchami szybko poruszać się pomiędzy tonami.

Brzmienie dla każdego gatunku
Oprócz światowej klasy fortepianów, wszechstronny RD-2000 zawiera ponad 1100 dodatkowych dźwięków do każdego stylu muzyki za pomocą tylko jednej klawiatury. Technologia SuperNATURAL firmy Roland zapewnia wysoce ekspresyjne organy Virtual Tone Wheel, nowoczesne i klasyczne syntezatory,instrumenty strunowe i wiele innych rodzajów dźwięku. Na stronie dźwiękowej Axial firmy Roland znajdziesz jeszcze więcej dźwięków, które można załadować do dwóch gniazd rozszerzeń RD-2000 z dwoma falami, w tym selekcje z poprzednich instrumentów RD (RD-500/600 / 700SX / 700GX / 700NX). Oprogramowanie w wersji 1.50 obsługuje RD-EXP05 (kolekcja Virtual Tone Wheel Organ) i RD-EXP06 (kolekcja analogowo-cyfrowa Vintage Synth), oba dostępne na stronie internetowej firmy Roland firmy Axial. Jeśli wchodzisz z RD-800, będziesz zadowolony, wiedząc, że wszystkie twoje zestawy na żywo są w pełni kompatybilne z RD-2000

Sterowanie i kontrola
RD-2000 oferuje najbardziej rozbudowane opcje kontroli z serri RD, co sprawia, że jest perfekcyjnym rozwiązaniem do kontroli szerokiej gamy ustawień. Instrument może płynnie integrować wewnętrzne brzmienia, instrumenty wirtualne oraz moduły brzmieniowe, dzięki czemu jest idealny do kontroli zaawansowanych występów scenicznych.

Połącz z DAW i Oprogramowaniem do Występów
Poprzez interfejs USB audio/MIDI integracja instrumentów ze studiem pracującym na DAW lub laptopie jest niezwykle łatwa. Możesz kontrolować syntezatory ze strefami wraz z wewnętrznymi brzmieniami i przepuścić ich sygnał przez RD-2000 w celu stworzenia zestawu hybrydowego. Interfejs obsługuje 24-bitowy dźwięk z rozdzielczością do 192 kHz, co pozwala na dostęp do najwyższej jakości dźwięku.

Lekki i Wytrzymały
Podczas gdy ulepszenia cech w RD-2000 są znaczące, jego waga nie zmieniła się w porównaniu do poprzednich modeli generacji. Jest łatwy w transporcie między koncertami, a aluminiowa obudowa jest przyjemna dla oka i ekstremalnie wytrzymała.

Rozszerzona kontrola stopą
Cztery wejścia pedałowe RD-2000 mogą być skonfigurowane dla pedałów ekspresji, damper i innych. Pedał DP-10 jest zawarty do grania z pedałem damper. Opcjonalny RPU-3 dostarcza odczucia prawdziwego grand piano, łącząc trzy pedały w jeden, kompaktowy zestaw.

Dopasowany statyw

KS-G8 jest perfekcyjnie dopasowany do RD-2000 i zapewnia solidne wsparcie zarówno na scenie jak i w studiu. Ma elegancki wygląd, wytrzymałą konstrukcję zapewniającą maksymalną stabilność. KS-G8 można składać do łatwego transportu, a jego wysokość może być dopasowana do pozycji stojącej lub siedzącej.


SOUND GENERATOR SECTION
Sound Generator:
 • 2x Independent Sound Engines
 • Sound Engine1: V-Piano Technology
 • Sound Engine2: SuperNATURAL
 • SuperNATURAL Piano
 • SuperNATURAL (E.Piano, Clav)
 • Virtual Tone Wheel Organ
 • PCM Sound Generator
Max. PolyphonyV-Piano Technology Sound Engine: Full Polyphony
SuperNATURAL Sound Engine: 128 voices
Parts16 parts (Max 8 parts are used in the PROGRAM)
Tones1,100 tones Over
Program300
Scene100

Effects:
 • Modulation FX: 4 systems, 62 types
 • Tremolo/Amp Simulator: 4 systems, 6 types
 • Reverb: 6 types
 • Delay: 5 types
 • Sympathetic Resonance (Only for SuperNATURAL Piano)
 • 3-band Compressor
 • 5-band Digital Equalizer
AUDIO FILE PLAYER
File FormatAudio Files (WAV format, 44.1 kHz, 16-bit linear)

RECORDER SECTION
File FormatAudio Files (WAV format, 44.1 kHz, 16-bit linear)
External Storage DeviceUSB flash drive (supports USB 2.0 Hi-Speed flash memory)

OTHER
Rhythm Pattern200 patterns
ControllersSlider x 9 (with illumination)
Knobs x 8 (with illumination)
Pitch Bend/Modulation lever
Modulation Wheel x 2
DisplayGraphic LCD 256 x 80 dots
Connectors:
 • MAIN OUT (L/MONO, R) jacks: 1/4-inch phone type
 • MAIN OUT (L, R) jacks: XLR type
 • SUB OUT (L, R) jacks:1/4-inch phone type
 • NPUT jack: Stereo miniature phone type
 • Pedal (DAMPER, FC1, FC2, EXT) jacks: TRS phone type
 • MIDI (IN, OUT1, THRU/OUT2) connectors
 • USB (COMPUTER) port: USB type B
 • USB (MEMORY) port: USB type A
 • PHONES jack: Stereo 1/4 inch phone type
 • AC In jack
Number of USB Audio Record/Playback Channels:
 • Signal Processing: 24-bit
 • Sampling Rate: 192 kHz, 96 kHz, 88.2 kHz, 48 kHz, 44.1 kHz
 • Record: 2 channels
 • Playback: 2 channels
Power Consumption: 23 W

Accessories:
 • Owner’s manual
 • Power cord
 • Damper pedal (capable of continuous detection)
Options:
 • Keyboard stand: KS-G8B
 • Piano pedal: RPU-3
 • Damper pedal: DP-10
 • Pedal switch: DP-2
 • Expression pedal: EV-5
 • USB Flash Memory
Dostawa

Szczegóły dostawy produktu Roland RD-2000 - DIGITAL PIANO

Wysyłka z Warszawa, Polska.

Dostawa do

Kraj
Kod pocztowy

Kod pocztowy niepoprawny

Jeżeli chcesz zobaczyć dokładne metody dostawy dostępne w Twojej lokalizacji, uzupełnij powyższe pola.

Zadaj pytanie

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Dane kontaktowe

* wymagane pola

Negocjuj cenę

Negocjuj cenę produktu

Dane kontaktowe

* wymagane pola

Szanowny kliencie,

Informujemy, że nie każda próba negocacji kończy się sukcesem. Jest to zależne od aktualnej sytuacji rynkowej. Bardzo mile widziane są linki do konkurencyjnych ofert.

Załączniki
 • Instrukcja obsługi PL (Dostępny po zakupie)