https://imuzyczny.pl/media/catalog/product/s/t/studio_24c-05.png PreSonus Studio 24c - interfejs audio USB-C Zoom

PreSonus Studio 24c - interfejs audio USB-C

Interfejs Audio USB-C [2 IN/ 4 OUT] 24-bity/192kHz, 2 wejścia combo [Mic/Line/Inst], preampy XMAX-L, 2 wyjścia liniowe TRS, wyjście słuchawkowe, MIDI, wskaźniki LED, zasilanie poprzez USB, oprogramowanie Studio One 4 Artist, Studio Magic Plug-in SuiteProdukt dostępny

Sklep stacjonarny: 0 Szt.

Magazyn główny: 3 Szt.

Rata 0% już od: 28,60 zł miesięcznie
572,00 zł
i

Dostawa gratis dla zamówień od 250 zł

i

Gwarancja Door-to-door

i

Możliwość zwrotu - 14 dni

i

Teczka z kompletem dokumentów


Parametry produktu
Model: Studio 24c
Kod produktu: SUP_MC588
Gwarancja: 2 lata
Producent: PreSonus
Opis produktu
Szczegóły
Idealny do studiów nagraniowych, mobilnych muzyków, gitarzystów, podcastów i transmisji na żywo, zasilany z magistrali Studio 24c 2-wejściowy, 2-wyjściowy interfejs audio wyposażony jest w 2 wejścia combo mikrofon / linia / instrument z przednim panelem ze stałym PreSonus XMAX-L przedwzmacniacze mikrofonowe, 2 wyjścia liniowe na tylnym panelu, wejścia / wyjścia MIDI i bezpośrednia kontrola na pokładzie. Kompletne, domowe studio nagrań Studio 24c wyposażone jest w wielokrotnie nagradzane oprogramowanie do produkcji muzyki Studio One Artist dla MacOS i Windows.
Bezproblemowo zintegrowany z oprogramowaniem do produkcji muzyki PreSonus Studio One Artist, interfejs Studio 24c współpracuje z praktycznie wszystkimi programami do nagrywania MacOS i Windows. Łatwy do nauczenia, Studio One pozwala komponować, nagrywać i produkować bez rozpraszania narzędzi. Potrzebujesz nowej pętli lub próbki do swojej najnowszej produkcji? Studio One pozwala robić zakupy, odsłuchiwać i kupować nowe treści bezpośrednio ze środowiska produkcyjnego.
2-calowy, 2-wyjściowy interfejs audio Studio 24c posiada możliwość podłączenia komputera przez USB-C i zawiera wejścia combo mic / instrument / line z zasilaniem phantom + 48 V do mikrofonów pojemnościowych; zrównoważone, ¼ cala TRS, główne wyjścia liniowe; i kontrola poziomu wyjściowego. Wbudowany interfejs MIDI umożliwia podłączenie klawiatury, modułu dźwiękowego lub powierzchni sterującej. Pokrętło miksera łączy wejście analogowe i odtwarzanie komputera w celu monitorowania niskiego opóźnienia.
Studio 24c działa z częstotliwością do 192 kHz w celu rejestrowania i miksowania w bardzo wysokiej rozdzielczości. Wysokiej jakości konwertery na każdym wejściu i wyjściu oraz przedwzmacniacze mikrofonowe XMAX-L klasy profesjonalnej PreSonus umożliwiają przechwytywanie złożonych harmonicznych muzycznych płynnie i naturalnie, bez słyszalnych zniekształceń.
Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz nagrywać, czy jesteś doświadczonym producentem, który chce być mobilny, Studio 24c zapewni czysty, czysty i ultra-wysoki dźwięk w wytrzymałej jednostce zasilanej autobusem. Choć jest idealnym towarzyszem dla każdego oprogramowania do nagrywania, Studio 24c i dołączone Studio One Artist zapewniają kompletne, niedrogie, domowe i mobilne rozwiązanie do nagrywania.
Ten zestaw wtyczek dodaje do Studio One bogactwo świeżych wirtualnych instrumentów i efektów. Cherry-picked z pierwszych imion w wirtualnych instrumentach i efektach, każda wtyczka przynosi inny smak praktycznej magii do twoich piosenek. Te wtyczki nie są zabawnymi kucykami - to prawdziwe konie robocze, na których możesz polegać w niezliczonych miksach.
Dostawa

Szczegóły dostawy produktu PreSonus Studio 24c - interfejs audio USB-C

Wysyłka z Warszawa, Polska.

Dostawa do

Kraj
Kod pocztowy

Kod pocztowy niepoprawny

Jeżeli chcesz zobaczyć dokładne metody dostawy dostępne w Twojej lokalizacji, uzupełnij powyższe pola.

Zadaj pytanie

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Dane kontaktowe

* wymagane pola

Negocjuj cenę

Negocjuj cenę produktu

Dane kontaktowe

* wymagane pola

Szanowny kliencie,

Informujemy, że nie każda próba negocacji kończy się sukcesem. Jest to zależne od aktualnej sytuacji rynkowej. Bardzo mile widziane są linki do konkurencyjnych ofert.

Załączniki

Brak dostępnych załączników