https://imuzyczny.pl/media/catalog/product/v/7/v7-x-1.jpg SE v7 x - mikrofon dynamiczny Zoom

SE v7 x - mikrofon dynamicznySE v7 x - mikrofon dynamiczny instrumentalnyProdukt dostępny

Sklep stacjonarny: 0 Szt.

Magazyn główny: 1 Szt.

Rata 0% już od: 20,25 zł miesięcznie
405,00 zł
i

Dostawa gratis dla zamówień od 250 zł

i

Gwarancja Door-to-door

i

Możliwość zwrotu - 14 dni

i

Teczka z kompletem dokumentów


Parametry produktu
Model: se v7 x
Kod produktu: SUP_MC540
Gwarancja: 3 lata
Producent: sE ELECTRONICS
Opis produktu
Szczegóły
dynamiczny mikrofon instrumentalny idealny do szerokiego zakresu zastosowań instrumentalnych - zarówno w studio, jak i na scenie. Innowacyjna aluminiowa cewka głośnikowa w specjalistycznej kapsule i zupełnie nowa konstrukcja akustyczna są specjalnie dostosowane do pełnopasmowego wzmocnienia instrumentalnego i nagrywania, z doskonałą równowagą szczegółowych wysokich tonów i głębokich, bardzo mocnych upadków, pozwalając na użycie w prawie każdym źródle z szafek na gitary do instrumentów dętych, werbli do chóru i wielu innych.

W świecie wypełnionym dynamicznymi mikrofonami - i prowadzonym głównie przez niewielką liczbę „standardów branżowych” - V7 szybko osiągnął wysokie pochwały zarówno od artystów, jak i recenzentów, dzięki oszałamiająco realistycznej jakości dźwięku, ogromnemu zyskowi przed sprzężeniem zwrotnym i doskonałej jakości dźwięku. odrzucenie osi.

V7 X wnosi te same pożądane cechy do twoich instrumentów, zapewniając idealnie naturalny obraz ich dźwięku w każdym środowisku na żywo lub w studiu - a tym samym oferując jeszcze bliższe połączenie między instrumentem a słuchaczem.

Zupełnie nowa niestandardowa kapsuła DMC7 X oferuje te same technologie i funkcje, co jej rodzeństwo w V7, w tym innowacyjną, specjalną aluminiową cewkę głosową. Podczas gdy V7 jest zoptymalizowany pod kątem wokali, kapsuła w V7 X została specjalnie dostosowana do użytku instrumentalnego. Górny zakres częstotliwości jest płynny i zrównoważony, co pozwala uchwycić każdy niuans odtwarzacza, a obniżony rezonans i rozszerzone, mocne pasmo niskich częstotliwości pozwala uzyskać pełne spektrum instrumentów: 4x12 gitar, toms, wnyków, rogów, organów obrotowych lub dowolnych inne instrumenty są głośne, naturalne i wyraźne.

Wzorzec superkardioidalny tej wyrafinowanej kapsuły pomaga również odizolować instrumenty od innych źródeł dźwięku na scenie - skutecznie redukując upust fazy i zapewniając dużą ilość wzmocnienia przed sprzężeniem zwrotnym.

Sprawdzone magnesy neodymowe, wąskie tolerancje produkcyjne i wysoka jakość wykonania zapewniają doskonałą czułość, wysoką jakość dźwięku i doskonałą spójność.

Gotowy do jazdy projekt V7 X jest całkowicie metalowy - nie ma tu żadnych plastikowych części. Wysokiej jakości, bardzo trwały stop cynku podwozia został zaprojektowany tak, aby wytrzymywać przez lata naprężenia na etapie, a kratka siatkowa ze stali sprężynowej jest odporna na wgniecenia i korozję, co zapewnia doskonałą niezawodność.

I zobacz tę fazowaną krawędź wokół kratki? Zapobiega to stoczeniu się V7 X, gdy jest on ustawiony na szczycie wzmacniacza lub podłogi sceny.

Zaawansowane wewnętrzne zawieszenie kapsułki V7 X skutecznie oddziela kapsułkę od wibracji mechanicznych, izolując ją od wstrząsów i wstrząsów oraz zapewniając wyjątkowo niski dudnienie i hałas obsługi w porównaniu z innymi mikrofonami w swojej klasie.

Czerwona wewnętrzna szyba przednia skutecznie redukuje niepożądane szumy wiatru - a jeśli wolisz bardziej subtelną wizualnie czarną szybę przednią, dołączyliśmy również jedno jako standardowe wyposażenie.

Pozłacane złącze XLR V7 X zapewnia również pozbawione strat i niezawodne połączenie sygnału na wiele lat.
  Dostawa

  Szczegóły dostawy produktu SE v7 x - mikrofon dynamiczny

  Wysyłka z Warszawa, Polska.

  Dostawa do

  Kraj
  Kod pocztowy

  Kod pocztowy niepoprawny

  Jeżeli chcesz zobaczyć dokładne metody dostawy dostępne w Twojej lokalizacji, uzupełnij powyższe pola.

  Zadaj pytanie

  Zadaj pytanie odnośnie produktu

  Dane kontaktowe

  * wymagane pola

  Negocjuj cenę

  Negocjuj cenę produktu

  Przepraszamy, cena tego produktu nie podlega negocjacji.

  Załączniki

  Brak dostępnych załączników