https://imuzyczny.pl/media/catalog/product/v/-/v-kick-header6.jpg sE Electronics V KICK - mikrofon bębnowy Zoom

sE Electronics V KICK - mikrofon bębnowyse V KICK - mikrofon bębnowyBrak w magazynie

Rata 0% już od: 49,50 zł miesięcznie
Zapytaj o cenę
i

Dostawa gratis dla zamówień od 250 zł

i

Gwarancja Door-to-door

i

Możliwość zwrotu - 14 dni

i

Teczka z kompletem dokumentów


Parametry produktu
Model: sE V KICK
Kod produktu: SUP_MC537
Gwarancja: 2 lata
Producent: sE ELECTRONICS
Typ Mikrofonu: Dynamiczny
Charakterystyka Kierunkowości: Supercardioid
Typ Złącza: XLR
Pasmo Przenoszenia od (Hz): 20
Pasmo Przenoszenia do (Hz): 19000
Kolor: Czarny
Opis produktu
Szczegóły
V KICK: Bezkonkurencyjne uderzenie i uderzenie, z czterema niestandardowymi brzmieniami, które zaspokoją wszelkie potrzeby dźwiękowe.
Od big bandu po metalcore.
V KICK jest najbardziej kompaktowym i wszechstronnym mikrofonem perkusyjnym w swojej klasie, przeznaczonym do użytku z bębnami basowymi i innymi źródłami, takimi jak mikrofonowe kolumny głośnikowe do gitar basowych, tomy podłogowe lub inne duże bębny, w których energia o niskiej częstotliwości jest najważniejsza znaczenie. Zintegrowany obrotowy przegub pozwala na dowolne umieszczenie mikrofonu, a jego wyspecjalizowana kapsuła zapewnia charakter dźwięku dostosowany specjalnie do stopy perkusji, który można dalej kształtować za pomocą dwóch przełączników z tyłu mikrofonu. Od ciepłych i klasycznych po nowoczesne i agresywne, V KICK daje Ci każdy dźwięk bębna basowego, którego potrzebujesz.

Cztery przełączalne brzmienia dźwiękowe.

Dwa przełączniki z tyłu V KICK umożliwiają cztery różne ustawienia dźwięku, idealne do dostosowania dźwięku do konkretnego projektu – i idealne do występów na żywo z wieloma zespołami i krótkimi zmianami. A ponieważ znajdują się z tyłu mikrofonu, przełączniki te są nadal dostępne, nawet jeśli V KICK jest umieszczony wewnątrz bębna basowego.

Dzięki V KICK zawsze możesz dokonać właściwego wyboru za pomocą tylko jednego mikrofonu.

Lewy przełącznik kształtuje ogólne brzmienie mikrofonu.

„Classic” zapewnia bardziej tradycyjne brzmienie bębna basowego ze znanym uderzeniem o niskiej częstotliwości i cieplejszym, bardziej zaokrąglonym dźwiękiem. Jeśli pożądany jest bardziej współczesny, agresywny dźwięk, ustawienie „Modern” uwydatnia dół i górę (dźwięk „zagarbiony”).

Przełącznik po prawej stronie specjalnie dostosowuje charakter wysokich częstotliwości.

„Classic” zapewnia typowe zgryzienie w wyższej średnicy (podbicie presence) oraz bardziej zaokrąglone i znajome brzmienie, podczas gdy „Modern” zapewnia otwartą, wyraźną i bogatą w transjenty górę, zapewniając bardziej współczesne, agresywne brzmienie perkusji – idealne do metalu i twarda skała.
USŁYSZ WSZYSTKIE CZTERY V KICK USTAWIENIA
Najbardziej kompaktowy mikrofon stopy perkusyjnej na rynku.

Niezwykle niski profil V KICK pozwala na bezproblemowe umieszczanie na zewnątrz lub wewnątrz stopy, a zintegrowany przegub obrotowy pozwala na łatwe pozycjonowanie wewnątrz (przez port głowicy bębna) lub na zewnątrz stopy.

A dzięki montowaniu na statywie i złączu XLR zamontowanym obok siebie równolegle na spodzie mikrofonu, kable mikrofonowe pozostają na równi ze statywem mikrofonowym – bez plątaniny kabli, całkowicie minimalna powierzchnia i łatwe do umieszczenia w dowolnym miejscu.
Całkowicie nowa, niestandardowa kapsuła DMC7 SB oferuje te same technologie i funkcje, co jej rodzeństwo w uznanych V7 i V7 X, w tym innowacyjną, specjalistyczną aluminiową cewkę drgającą. Podczas gdy V7 X jest zoptymalizowany dla większości innych instrumentów, kapsuła w V KICK została dostosowana do najniższych i najgłośniejszych tonów. Ponieważ aluminium jest znacznie lżejszym materiałem niż standard branżowy (miedź), zapewnia otwarty i bogaty w transjenty dźwięk, z bezproblemowym przechwytywaniem energii i uderzenia o niskiej częstotliwości. Niezwykle zbalansowana jest też średnica, wspierając naturalne rezonanse instrumentów perkusyjnych.

Doskonałe tłumienie poza osią tej wyrafinowanej kapsuły pomaga również odizolować bęben basowy od innych źródeł dźwięku na scenie - skutecznie redukując krwawienie ze sceny i wyciek z werbla, tomów, hi-hatu i innych. Wzorzec superkardioidalny pozwala również na łatwe dopasowanie dołu poprzez dostosowanie efektu zbliżeniowego – tj. odległości do źródła dźwięku.

Sprawdzone magnesy neodymowe, wąskie tolerancje produkcyjne i wysoka jakość wykonania zapewniają doskonałą czułość, najwyższą jakość dźwięku i doskonałą spójność.
Gotowe do jazdy podwozie V KICK jest całkowicie metalowe, bez delikatnych plastikowych części. Wysokiej jakości, bardzo wytrzymały odlewany stop cynku podwozia został zaprojektowany tak, aby przez lata wytrzymywał naprężenia na scenie, kratka ze stali sprężynowej jest odporna na wgniecenia i korozję, co zapewnia doskonałą niezawodność, a pokrętło do dokręcania krętlika Mocowanie utrzymuje solidne trzymanie na V KICK w dowolnej pozycji.

Dodatkowo, pozłacane złącze XLR V KICK zapewnia bezstratne i niezawodne połączenie sygnału przez wiele lat.

SPECYFIKACJA
  • Kapsułka: Dynamiczna
  • Cewka drgająca: aluminiowa
  • Magnes: Neodym
  • Wzór kierunkowy: superkardioidalny
  • Zakres częstotliwości: 20 Hz - 19 kHz
  • Impedancja: 300 omów
  • Czułość: 0,2 / 0,4 mV/Pa (-69 / -75 dBV)
  • Łączność: 3-pinowy męski XLR
  • Wysokość: 60 mm (2,4 cala) x Długość: 135 mm (5,3 cala)
  • Waga: 468g (16,5 uncji)
Dostawa

Szczegóły dostawy produktu sE Electronics V KICK - mikrofon bębnowy

Wysyłka z Warszawa, Polska.

Dostawa do

Kraj
Kod pocztowy

Kod pocztowy niepoprawny

Jeżeli chcesz zobaczyć dokładne metody dostawy dostępne w Twojej lokalizacji, uzupełnij powyższe pola.

Zadaj pytanie

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Dane kontaktowe

* wymagane pola

Negocjuj cenę

Negocjuj cenę produktu

Dane kontaktowe

* wymagane pola

Szanowny kliencie,

Informujemy, że nie każda próba negocacji kończy się sukcesem. Jest to zależne od aktualnej sytuacji rynkowej. Bardzo mile widziane są linki do konkurencyjnych ofert.

Załączniki

Brak dostępnych załączników