https://imuzyczny.pl/media/catalog/product/a/m/american-class-a-curves-2000x1200.png Softube American Class A - Symulacja brzmienia Zoom

Softube American Class A - Symulacja brzmienia

‌Softube American Class AProdukt dostępny

Dostępna ilość: 1 Szt.

Rata 0% już od: 58,00 zł miesięcznie
1 160,00 zł
i

Dostawa gratis dla zamówień od 250 zł

i

Gwarancja Door-to-door

i

Możliwość zwrotu - 14 dni

i

Teczka z kompletem dokumentów


Parametry produktu
Model: American Class A
Kod produktu: SUP_MC448
Producent: Softube
Opis produktu
Szczegóły

"UWAGA! Po otrzymaniu licencji cyfrowej konsument tracić prawo do odstąpienia od umowy kupna, zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 poz. 827)."

Symulacja brzmienia legendarnej, amerykańskiej konsolety, zawiera bramkę, transient designer, EQ, kompresor i sekcję drive, kompatybilna z Console 1 [standalone oraz VST]

Softube American Class A to kolejny wyjątkowo udany produkt Softube, która to firma stara się nadążyć za tempem narzuconym przez Acustica Audio. Ma jednak tę przewagę, że oferuje sprzętowy kontroler Console 1, a to dla wielu realizatorów, którzy wolą operować gałkami niż myszką, ma olbrzymie znaczenie.

Średnie zużycie mocy obliczeniowej w MacBook Pro to ok. 2% na pojedynczą instancję wtyczki. To kolejny przyczynek do tego, by uznać ją za procesor do pracy na grupach bądź stemach. Większość realizatorów preferuje stosowanie różnych procesorów do różnych zadań, ale zaręczam, że American Class A jest w stanie całkowicie zastąpić kilka wtyczek do kształtowania transjentów, charakteru brzmieniowego i dynamiki. A jeśli do tego mamy Console 1, to praca staje się równie satysfakcjonująca i efektywna brzmieniowo, jak podczas pracy na konsolecie analogowej.

"UWAGA! Po otrzymaniu licencji cyfrowej konsument tracić prawo do odstąpienia od umowy kupna, zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 poz. 827)."
Dostawa

Wysyłka tego produktu odbywa się w sposób automatyczny

Automatyczna wysyłka licencji po opłaceniu zamówienia. Aby otrzymać licencję jak najszybciej, użyj szybkiej metody płatności (np. PayU). W przypadku płatności przelewem tradycyjnym, licencja zostanie wysłana po zaksięgowaniu środków.

Jeżeli zamówisz produkt w liczbie większej niż aktualnie dostępna, część licencji zostanie wysłana od razu, natomiast brakujące zostaną dosłane gdy tylko będą dodane.


Aktualnie dostępnych licencji z natychmiastową wysyłką: 1 szt.
Zadaj pytanie

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Dane kontaktowe

* wymagane pola

Negocjuj cenę

Negocjuj cenę produktu

Dane kontaktowe

* wymagane pola

Szanowny kliencie,

Informujemy, że nie każda próba negocacji kończy się sukcesem. Jest to zależne od aktualnej sytuacji rynkowej. Bardzo mile widziane są linki do konkurencyjnych ofert.

Załączniki

Brak dostępnych załączników