https://imuzyczny.pl/media/catalog/product/d/2/d2fjptewmjb4ms40otc0mdazndy2mja1_src_6645-rode-nt-sf1.jpg RODE NT-SF1 - ambisonic microphone Zoom

RODE NT-SF1 - ambisonic microphone

Mikrofon ambisoniczny surround 360° [technologia SoundField] adresowany do posprodukcji, broadcast, czy video games, plugin SBR [VST, AU, AAX], w zestawie walizka, osłona przeciwwietrzna w stylu Blimp, uchwyt elastyczny i kabel Mogami ze złączami NeutrikProdukt dostępny

Sklep stacjonarny: 0 Szt.

Magazyn główny: 2 Szt.

Rata 0% już od: 429,90 zł miesięcznie
4 299,00 zł
i

Dostawa gratis dla zamówień od 250 zł

i

Gwarancja Door-to-door

i

Możliwość zwrotu - 14 dni

i

Teczka z kompletem dokumentów


Parametry produktu
Model: NT-SF1
Kod produktu: SUP_MC442
Gwarancja: 3 lata
Producent: RODE
Opis produktu
Szczegóły
NT-SF1 to mikrofon stworzony we współpracy z firmą SoundField, która od 2016 należy do The Freedman Group, właściciela marki Røde.

To pierwszy na świecie wysokiej jakości mikrofon dookolny dostępny w cenie poniżej 1.000 dolarów. Jest on wyposażony w cztery kapsuły kardioidalne TF45C z membranami 0,5”, osadzone w układzie czterościennym. Mikrofon nagrywa w trybie A-Format z konwersją do B-Format, co pozwala uzyskać 4 ścieżki z jednego mikrofonu. Ścieżkami można dowolnie manipulować, ustawiać polaryzację i umieszczać pochodzące z nich sygnały w wybranym miejscu pola reprodukcji dźwięku 360 stopni.
NT-SF1 współpracuje z dedykowaną wtyczką SoundField by Røde Plugin, pozwalającą na dowolne formatowanie przestrzenne dźwięku, działającą w zupełnie inny sposób niż tradycyjne procesory ambisoniczne (m.in. dzięki technologii formowania wiązki B-Format można tworzyć charakterystyki typu shotgun). Procesor oferuje też standardowe ustawienia dźwięku przestrzennego, w tym Dolby Atmos do 7.1.4 i jest obsługiwany przez protokoły Q-base, Nuendo, Reaper i Logic w formatach VST, AU lub AAX.
Dostawa
Metoda dostawyKosztDostawa/odbiór
Kurier wieczór (DHL)0 PLN1-2 dni*
Kurier0 PLN1-2 dni*
Odbiór osobisty0 PLN1 dzień*

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 250 zł.
* dni roboczych
Zadaj pytanie

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Dane kontaktowe

* wymagane pola

Negocjuj cenę

Negocjuj cenę produktu

Dane kontaktowe

* wymagane pola

Szanowny kliencie,

Informujemy, że nie każda próba negocacji kończy się sukcesem. Jest to zależne od aktualnej sytuacji rynkowej. Bardzo mile widziane są linki do konkurencyjnych ofert.

Załączniki

Brak dostępnych załączników