https://imuzyczny.pl/media/catalog/product/3/4/34000185_brainwaves-pitch-shifter_p0di1_top_l.jpg TC Electronic Brainwaves Pitch Shifter - efekt do gitary elektrycznej Zoom

TC Electronic Brainwaves Pitch Shifter - efekt do gitary elektrycznej

TC Electronic Brainwaves Pitch Shifter - efekt do gitary elektrycznejProdukt dostępny

Sklep stacjonarny: 0 Szt.

Magazyn główny: 5 Szt.

Rata 0% już od: 53,60 zł miesięcznie
536,00 zł
i

Dostawa gratis dla zamówień od 250 zł

i

Gwarancja Door-to-door

i

Możliwość zwrotu - 14 dni

i

Teczka z kompletem dokumentów


Parametry produktu
Model: rainwaves Pitch Shifter
Kod produktu: SUP_MC410
Gwarancja: 2 lata
Producent: TC Electronic
Opis produktu
Szczegóły
Ten pedał ma wszystkie pitch shifting efekty, co kiedykolwiek chcesz. Tryb whammy pozwala zrobić wybuchowy Divebomba dźwięki, po naciśnięciu przycisku nożnego MASH, tworząc niezwykle dramatyczne brzmienie, która urozmaici praktycznie każdy riff.

W trybie detune oferuje mnóstwo możliwości do nowoczesnych gitarzysta. Pozwala zmienić wysokość Twojego instrumentu i poszerzyć swój dźwięk, daje wiele możliwości tonalnych do eksperymentowania. Pitch shifting tryb pozwala ty wobec dodać maksymalnie dwie dodatkowe głosy do dźwięku, i może również zdecydować, czy idą powyżej lub poniżej sygnał pierwotny. Oznacza to, można zdecydować, jak dramatyczne i podkreśliła ma efekt ma być.

Całkowita Control
Darmowe dźwięk. Cztery tarcze na tym pedałem, który ułatwia podjęcie decyzji, jaki rodzaj dźwięku to emituje. Dwa pokrętła głosu daje możliwość control ile shift Twoja murawa przez (maksymalnie dwie oktawy), i czy można przesunąć go w górę lub w dół. Pokrętło mix pozwala wybrać, jak suche lub mokre możesz zrobić swój efekt i ciśnienia wrażliwych footswitch pozwala również na control ile efekt jest stosowany do Twój sygnał.

Przełącznik typu FX daje access na boisko zmieniających efekty możesz można sobie życzyć. Detune tryb pozwala ty wobec otworzyć twój zakres i zagęścić swój dźwięk, i nadal działa dobrze z akordów złożonych i podczas korzystania z dużą ilością zdobyć. Whammy tryb daje możliwość odtworzenia whammy bar w stylu, Raster przesuniętych divebombs, i tryb skoku daje możliwość tworzenia wielu różnych głosów. Takie jak, będziesz mieć całkowity control przez dźwięk, i będziesz być w stanie dać najwyższą wydajność, gdziekolwiek jesteś.

Weź jeszcze
Grać bez granic. TC Electronic pedał Brainwave Pitch Shifter jest również wyposażony w unikalną aplikację, co daje jeszcze więcej funkcji do zabawy należy je. Za pośrednictwem tej aplikacji można tworzyć własne pitch shift efekty i dodać własne elementy dostosowując przycisk zacieru. True przełącznika bypassu pozwoli Ci utrzymać swój dźwięk, gdy przełącznik jest włączony, a kompaktowa konstrukcja pozwala ten pedał, aby zmieścić na pokładzie. Jeśli chcesz pedał profesjonalne brzmienie z jakości wbudowane w każdy centymetr jego projektu, następnie Brainwave zrobi ci dumni.

Dane techniczne
  • Efekt: Pitch Shift
  • Formantów: typu FX, Mix, głos 1, głos 2, przełącznik zacieru i oktawę w górę/w dół
  • Przełącznik nożny: True Bypass
  • Zasilanie: 9V DC
Dostawa

Szczegóły dostawy produktu TC Electronic Brainwaves Pitch Shifter - efekt do gitary elektrycznej

Wysyłka z Warszawa, Polska.

Dostawa do

Kraj
Kod pocztowy

Kod pocztowy niepoprawny

Jeżeli chcesz zobaczyć dokładne metody dostawy dostępne w Twojej lokalizacji, uzupełnij powyższe pola.

Zadaj pytanie

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Dane kontaktowe

* wymagane pola

Negocjuj cenę

Negocjuj cenę produktu

Dane kontaktowe

* wymagane pola

Szanowny kliencie,

Informujemy, że nie każda próba negocacji kończy się sukcesem. Jest to zależne od aktualnej sytuacji rynkowej. Bardzo mile widziane są linki do konkurencyjnych ofert.

Załączniki

Brak dostępnych załączników