https://imuzyczny.pl/media/catalog/product/i/m/img_1547918006361702698580.png MOOG ONE 16-Voice - syntezator Zoom

MOOG ONE 16-Voice - syntezator

Analogowy syntezator polifoniczny 16-głosów, klawiatura Fatar 5 oktaw, 3 oscylatory na głos, 2 filtry, 3 obwiednie, matryca modulacyjna, arpeggiator, sekwencer, procesor efektów Eventide, tryb multi-timbral z niezależnymi ustawieniami parametrówProdukt dostępny

Sklep stacjonarny: 0 Szt.

Magazyn główny: 1 Szt.

Rata 0% już od: 4199,90 zł miesięcznie
41 999,00 zł
i

Dostawa gratis dla zamówień od 250 zł

i

Gwarancja Door-to-door

i

Możliwość zwrotu - 14 dni

i

Teczka z kompletem dokumentów


Parametry produktu
Model: ONE 16-Voice
Kod produktu: SUP_MC118
Gwarancja: 3 lata
Producent: MOOG
Opis produktu
Szczegóły

Moog One to najlepszy syntezator firmy Moog – polifoniczny, analogowy syntezator marzeń z trzyczęściowym multitimbralem, stworzony do inspirowania wyobraźni, stymulowania twórczości i otwierania wrót do nowych, ogromnych obszarów potencjału dźwiękowego.

Moog One jest pierwszym polifonicznym analogowym syntezatorem firmy Moog od ponad trzech dekad, kulminacją wieloletnich badań i został opracowany w taki sposób, aby przewyższał wszelkie oczekiwania w stosunku do polifonicznego instrumentu Moog.
Oscylatory przebiegu trójkątnego
Sekcja oscylatorów Moog One wyposażona jest także w synchronizację (hard sync) oraz analogową modulację pierścieniową i FM do generowania analogowych brzmień bez żadnych granic.
Dwuźródłowy generator szumu
Mikser
Filtr drabinkowy i zmiennostanowy
Te dwa filtry mogą przetwarzać dźwięki osobno lub razem, działając szeregowo lub równolegle, zapewniając dostęp do żywego spektrum klasycznych, przytłumionych i zupełnie nowych brzmień filtra.
Generator wolnych przebiegów (LFO)
Obwiednie
Modulacja
Efekty syntezatora, efekty sumy i pogłosy Eventide®
Synth Effects dodawane są do pojedynczych warstw multitimbralu, zaś Master Bus Effects można stosować przez wysyłki do wszystkich trzech syntezatorów naraz. Pomimo tego, że efekty są cyfrowe, Moog One zachowuje całkowicie analogową ścieżkę sygnału i nie ma żadnego przetwarzania liniowego, gdy efekty są wyłączone.
3-częściowy multitimbral i tryb Unison
Multitimbralowa synteza została uproszczona w Moog One dzięki modułowi „Panel Focus”. Wybór Synth lub Panel Focus powoduje, że pokrętła i przyciski przedniego panelu Moog One przechodzą na sterowanie tej warstwy multitimbralu. W celu jednoczesnej regulacji kilku syntezatorów użytkownicy mogą również wybrać kilka warstw naraz.
Klawiatura i pad X/Y
Przycisk MORE
Presety i Performance Set
Można też załadować maksymalnie 64 presety do modułu „Performance Set” w Moog One, gdzie będą one natychmiastowo dostępne pod konfiguracją przycisków „Bank /Preset” – niezbędne do występów na żywo.
User Space
Snapshot
Złącza analogowe i cyfrowe
Konfiguracje
Najważniejsze cechy:

 • Polifonia 8- lub 16-głosowa,
 • 3 oscylatory na jeden głos z miksowaniem kształtu fal i wyświetlaczami OLED,
 • Tryb Unison (maksymalnie 48 oscylatorów w instrumencie 16-głosowym),
 • 2 filtry na każdy głos z możliwością miksowania filtrów (2 filtry Multimode State Variable, które działają jako pojedynczy filtr i klasyczny dolnoprzepustowy/górnoprzepustowy, drabinkowy filtr Mooga),
 • 3 obwiednie DAHDSR na każdy głos z krzywymi wybieranymi przez użytkownika,
 • 3 częściowy multitimbral,
 • Sekwencer i arpeggiator w każdej barwie (części multitimbralu),
 • Pamięć akordów,
 • Dwuźródłowy generator szumu z osobną obwiednią,
 • Mikser z wejściem zewnętrznego sygnału audio,
 • Modulator pierścieniowy z wyborem routingu,
 • Oscylator FM i Hard Sync z wyborem routingu,
 • 4 przypisywalne LFO,
 •  Wysokiej klasy, 61-klawiszowa klawiatura Fatar TP-8S z dynamiką i aftertouch,
 • Przypisywalny pad X/Y, czuły na siłę docisku,
 • Efekty cyfrowe (Synth i Master Bus),
 • Pogłosy Eventide®,
 • Wybór typu glide,
 • MIDI przez DIN i USB,
 • Zapisywanie, klasyfikowanie i przywoływanie dziesiątek tysięcy presetów,
 • Tworzenie setów składających się z maksymalnie 64 presetów, dostępnych pod przyciskiem,
 • 2 x wyjście słuchawkowe 2 x 1/4″,
 • 2 x para przypisywalnych wyjść 1/4″ (obsługa złącza TRS i TS),
 • 4 x sprzętowe inserty 1/4″ (TRS),
 • 1 x wejście zewnętrznego sygnału audio 1/4″ (poziom liniowy),
 • 1 x wejście combo XLR +TRS 1/4″ zewnętrznego sygnału audio z regulacją poziomu,
 • 9 x przypisywalne wejście/wyjście CV/GATE (5x wejście / 4x wyjście),
 • Obsługa dysków USB do tworzenia kopii zapasowej systemu i presetów,
 • Port LAN do rozbudowy w przyszłości,
 • Waga: ok. 20,4 kg,
 • Wymiary: (szer. x gł. x wys.): 107 cm x 51 cm x 18 cm.

Polifoniczny silnik brzmieniowy Moog One dostępny jest w konfiguracji 8-głosowej i 16-głosowej. Zbudowano go na bazie najpotężniejszej architektury syntezatorowej, jaka kiedykolwiek została wykorzystana w instrumencie Mooga. Moog One oferuje w każdym głosie 3 nowo skonstruowane, analogowe oscylatory (VCO), 2 niezależne filtry analogowe, dwuźródłowy, analogowy generator szumu, mikser analogowy z wejściami zewnętrznego sygnału audio, 4 LFO i 3 obwiednie. W celu zapewnienia nieskończenie inspirujących doświadczeń podczas gry, każde z 3 brzmień można z łatwością dzielić i nakładać na siebie wzdłuż całej ekspresyjnej, 61-klawiszowej klawiatury Moog One. Każde brzmienie ma własny sekwencer, arpeggiator i zestaw efektów – zawierający profesjonalne pogłosy firmy Eventide®.

Przedni panel Moog One został zamontowany w wykańczanej ręcznie obudowie z jesionu i aluminium. Wyposażony jest w 73 pokrętła oraz 144 przyciski i zachęca do fizycznego kontaktu z każdym regulatorem wpływającym na brzmienie i wykonanie. Więcej funkcji jest łatwo dostępnych dzięki przyciskowi „More” znajdującemu się w każdym module, którego naciśnięcie wyświetla na znajdującym się na centralnym panelu ekranie LCD dodatkowe parametry, zapewniając najbardziej transparentne i wygodne tworzenie brzmień.

Moog One jest niespotykanym do tej pory kanałem ekspresji Twojego twórczego głosu. Twórz, kształtuj i przekształcaj własne brzmienie przy prawie nieograniczonych możliwościach.

Każdy głos Moog One wykorzystuje trzy nowe, analogowe oscylatory sterowane napięciowo (VCO) o przebiegu trójkątnym. Sygnał wyjściowy każdego oscylatora jest ustawianym przez użytkownika miksem wybranego przebiegu trójkątnego/piłokształtnego z przebiegiem impulsowym o zmiennej szerokości impulsu.

Moog One wykracza poza tradycyjne konstrukcje oscylatorów: czas narastania/opadania fali trójkątnej i faza resetu fali piłokształtnej mogą być kształtowane i modulowane w celu tworzenia szerokiej palety klasycznych brzmień analogowych. Łączenie fali trójkątnej/piłokształtnej z impulsową otwiera nowe wymiary wolności harmonicznej i tworzy złożone przebiegi, których zwykle nie ma w syntezatorach analogowych.

Każdy głos Moog One zawiera zaawansowany dwuźródłowy analogowy generator szumu, który pozwala na wybór i miksowanie szumu o różnych kolorach przy wykorzystaniu specjalnego generatora obwiedni szumu. Ten wyjątkowy moduł jest potężnym narzędziem do dodawania do dźwięku perkusyjnego ataku, oddechu lub pełnego uderzenia.

Moog One ma uniwersalny mikser analogowy, zapewniający regulacje głośności i wybór routingu filtra dla każdego oscylatora, generatora szumu, modulatora pierścieniowego i wejścia zewnętrznego audio – źródła dźwięku można kształtować niezależnie rożnymi filtrami lub jednym naraz.

W Moog One dostępne są dwa typy filtrów analogowych. Pierwszy z nich to nowy wielotrybowy filtr zmiennostanowy (State Variable Filter), który nadaje temu instrumentowi precyzję brzytwy i artykulację. Drugi to klasyczny filtr drabinkowy Mooga z wyborem trybu pracy: dolnoprzepustowy/górnoprzepustowy.

Cykliczny ruch w Moog One generowany jest przez 4 szerokopasmowe LFO, które można przypisać do prawie każdego celu. Możliwości obejmują synchronizację MIDI i podział zegara, czas startu delaya, liczbę powtórzeń w każdej instancji, czas narastania i wyciszania oraz wiele innych.

Dynamiczne kształtowanie dźwięku w Moog One odbywa się przy pomocy 3 przypisywalnych obwiedni DAHDSR (Delay, Attack, Hold, Decay, Sustain, Release). Oprócz możliwości zapętlania, synchronizacji i skalowania czasu, charakter każdej obwiedni może być kształtowany przez użytkownika dzięki wykorzystaniu krzywych obwiedni ustawianych osobno dla każdej fazy.

Przypisywanie modulacji tworzone jest w prosty sposób dla każdego z 4 LFO i 3 EG w Moog One przez naciśnięcie odpowiedniego do nich przycisku Destination Button – pokrętło, które zostanie następnie dotknięte, ustala ścieżkę i poziom. Do bardziej skomplikowanych możliwości modulacji Moog One wykorzystuje matrycę modulacji z wizualnym dostępem do każdej możliwej kombinacji obszernej syntezy instrumentu z elementami sterującymi.

Moog One wyposażony jest w rosnącą kolekcję programowalnych efektów dla syntezatora i sumy sygnału, która zawiera takie efekty jak: chorus, delay, phaser, bit reduction, vocoder oraz zestaw wysokiej klasy pogłosów firmy Eventide®, w tym Blackhole, Shimmer, Plate, Room i Hall. Efekty można dodawać na dwa sposoby: jako efekty syntezatora (Synth Effects) i sumy (Master Bus Effects).

Konstrukcja Moog One z 3-częściowym multitimbralem, składająca się z trzech niezależnie adresowalnych analogowych polifonicznych syntezatorów, pozwala na łatwe przypisywanie, dzielenie, nakładanie głosów z 48 oscylatorami w trybie Unison. Każdy syntezator dodatkowo wyposażony jest we własny, w pełni funkcjonalny sekwencer krokowy, arpeggiator i procesor efektów.

Wysokiej klasy 61-klawiszowa klawiatura Fatar TP-8S z dynamiką i aftertouch zapewnia każdemu użytkownikowi odpowiednie wyważenie i dynamikę gry. Poza tym koła pitch-bend i modulacji z frezowanego aluminium oraz czuły na siłę docisku pad X/Y zapewniają w pełni przypisywalne środki ekspresyjnego wyrazu i płynnej regulacji.

Prawie każdy moduł wyposażony jest w trójkątny przycisk „More”, znajdujący się w prawym górnym rogu. Po naciśnięciu „More”, na ekranie LCD Moog One pokazywane są dodatkowe parametry związane z danym modułem, zapewniające dostęp do zaawansowanych funkcji i regulacji.

Preset Mooga One to niezależne środowisko twórcze, zapisujące ustawienia parametrów dla wszystkich trzech warstw multitimbralu wraz ze wszystkimi ustawieniami sekwencera, arpeggiatora i modulacji. Moog One ma możliwość zapisywania i przywoływania dziesiątek tysięcy presetów, które można łatwo klasyfikować, edytować, oznaczać, a nawet udostępniać przez dysk USB.

User Space (przestrzeń użytkownika) zachowuje więcej niż preset: wszystkie globalne zachowania, ustawienia MIDI, konfiguracje portów i pedałów, zachowania pokręteł, a nawet jasność diod LED środowiska pracy, co ma kluczowe znaczenie dla muzyków studyjnych i scenicznych. Można tworzyć, zapisywać i przywoływać wiele przestrzeni użytkownika – z pamięci wewnętrznej lub z zewnętrznego dysku USB, co pozwala na natychmiastowy transfer przestrzeni pracy twórczej z jednego instrumentu na drugi.

Podczas odkrywania nowych brzmień Moog One przycisk Snapshot pozwala na łatwe zapisywanie i przywoływanie obrazu presetu z jego aktualnymi ustawieniami, bez potrzeby ciągłego ręcznego zapisywania danych.

Na tylnym panelu Moog One znajdują się 2 konfigurowalne pary wyjść audio, 4 konfigurowalne inserty i 2 wejścia audio XLR / TRS 1/4″. Komunikacja MIDI odbywa się przez 5-pinowe złącze DIN i USB, co zapewnia także tworzenie kopii zapasowej i przywracanie systemu przez dysk USB. Dostępnych jest także 9 konfigurowalnych wejść i wyjść CV (z wejściami pedału ekspresji i sustain).

Moog One dostępny jest tylko wersji 8- lub 16-głosowej. Rozszerzenie wersji 8-głosowej do 16-głosowej nie jest obecnie dostępne.

Dostawa

Szczegóły dostawy produktu MOOG ONE 16-Voice - syntezator

Wysyłka z Warszawa, Polska.

Dostawa do

Kraj
Kod pocztowy

Kod pocztowy niepoprawny

Jeżeli chcesz zobaczyć dokładne metody dostawy dostępne w Twojej lokalizacji, uzupełnij powyższe pola.

Zadaj pytanie

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Dane kontaktowe

* wymagane pola

Negocjuj cenę

Negocjuj cenę produktu

Dane kontaktowe

* wymagane pola

Szanowny kliencie,

Informujemy, że nie każda próba negocacji kończy się sukcesem. Jest to zależne od aktualnej sytuacji rynkowej. Bardzo mile widziane są linki do konkurencyjnych ofert.

Załączniki

Brak dostępnych załączników