https://imuzyczny.pl/media/catalog/product/n/1/n1.jpg Studiologic Numa Compact 2 - klawiatura sterująca Zoom

Studiologic Numa Compact 2 - klawiatura sterująca

Studiologic Numa Compact 2x - Stage pianoProdukt dostępny

Sklep stacjonarny: 0 Szt.

Magazyn główny: 11 Szt.

Rata 0% już od: 290,00 zł miesięcznie
2 900,00 zł
i

Dostawa gratis dla zamówień od 250 zł

i

Gwarancja Door-to-door

i

Możliwość zwrotu - 14 dni

i

Teczka z kompletem dokumentów


Parametry produktu
Model: Numa COMPACT 2x
Kod produktu: SUP_MW0007
Gwarancja: 2 lata
Producent: Studiologic
Opis produktu
Szczegóły
Numa Compact 2x to nowe pianino cyfrowe Studiologic, który dołącza do rodziny Compact. Producent zamieścił w kompaktowej obudowie 3 silniki dźwiękowe. W Numie znajdziemy rozwiązania pochodzące z układu Numa Organ: nie tylko silnik syntezy z instrumentu Sledge, lecz także 1 GB pamięci na próbki dźwiękowe. Natomiast nowy port USB umożliwia przesyłanie i odbieranie dźwięku cyfrowego. Instrument ten pozwala także na zaoszczędzenie miejsca dzięki głośnikom Numa Compact 2x, które wzmacniają dźwięki pochodzące z komputera, czy tabletu.

Kompaktowa moc.
Numa Compact 2x to duży krok naprzód pod względem jakości dźwięku, cyfrowych efektów przetwarzania i funkcji kontrolera MIDI. Instrument wyposażono w doskonałe głośniki i wewnętrzny wzmacniacz cyfrowy. Dlatego też zestaw Numa Compact 2x nadaje się do każdego środowiska muzycznego.

Zacznij od sesji w domu i zostań królem sceny.

Organy oparte o koło tonacyjne
Nowe pianino cyfrowe Studiologic posiada na swoim wyposażeniu moduł organów opartych o koło tonacyjne wywodzące się z uznanego instrumentu Numa Organ. Interfejs użytkownika zawiera 9 programowalnych suwaków, których można używać jako drawbarów do kontrolowania brzmienia organów. Co więcej, można je także wykorzystać jako liniowe elementy sterujące do wysyłania MIDI CC.

Wirtualny syntezator
Silnik z syntezatora Sledge zoptymalizowano pod kątem zgodności z Numa Compact 2x. Dlatego też na instrumencie można również stworzyć swój własny, dowolny syntetyczny dźwięk, zaczynając od podstawowej biblioteki fal. Warto wspomnieć, że za pomocą sekcji 9 suwaków można kontrolować 9 parametrów syntezy.

Graj. Słuchaj.
Numa Compact 2x rośnie wraz z Twoimi wymaganiami. Możesz używać instrumentu z wbudowanymi głośnikami wysokiej jakości lub ćwiczyć w domu ze słuchawkami. Możesz też podłączyć Numę do systemu nagłośnieniowego, podczas gry ze znajomymi lub w czasie występu na żywo na scenie.

Audio przez USB
Port USB umożliwia teraz wysyłanie i odbieranie dźwięków w jakości cyfrowej. Jak z tego korzystać? Po prostu wyślij i nagraj dźwięk NC2x na komputerze lub użyj NC2x jako karty dźwiękowej. Wzmocni ona cyfrowy dźwięk pochodzący z komputera lub tabletu przez wbudowane głośniki.

Leciuteńki.
Mały i kompaktowy instrument. Dlatego można powiedzieć, że wszystko, czego potrzebujesz w zaledwie 7 kg.
Możesz zabrać go wszędzie.
Dostawa

Szczegóły dostawy produktu Studiologic Numa Compact 2 - klawiatura sterująca

Wysyłka z Warszawa, Polska.

Dostawa do

Kraj
Kod pocztowy

Kod pocztowy niepoprawny

Jeżeli chcesz zobaczyć dokładne metody dostawy dostępne w Twojej lokalizacji, uzupełnij powyższe pola.

Zadaj pytanie

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Dane kontaktowe

* wymagane pola

Negocjuj cenę

Negocjuj cenę produktu

Dane kontaktowe

* wymagane pola

Szanowny kliencie,

Informujemy, że nie każda próba negocacji kończy się sukcesem. Jest to zależne od aktualnej sytuacji rynkowej. Bardzo mile widziane są linki do konkurencyjnych ofert.

Załączniki

Brak dostępnych załączników