SONY C-100 - Mikrofon Pojemnościowy
SONY C-100 - Mikrofon Pojemnościowy High-Res Audio
Brak w magazynie
Sony C-100 to dwumembranowy mikrofon pojemnościowy zgodny z technologią dźwięku o wysokiej rozdzielczości. Urządzenie jest przeznaczone do studyjnych nagrań wokalnych i instrumentalnych o dużej randze. Zastosowana w nim para nowo opracowanych kapsuł mikrofonowych zapożyczonych z mikrofonu C-800G zapewnia szerokie pasmo przenoszenia — od 20 do 50 000 Hz — i znakomitą reprodukcję cech wokalnych i muzycznych. Element pojemnościowy w mikrofonie C-100 pozwala na dostosowanie charakterystyki (wszech-/jedno-/dwukierunkowej) do szerokiego zakresu nagrań.
- Typ kapsułyMikrofon dwumembranowy (pojemnościowy + pojemnościowy „back electret”)
- Pasmo częstotliwościOd 20 Hz do 50 kHz
- Charakterystyka kierunkowaJednokierunkowa/Wszechkierunkowa/Dwukierunkowa
- Czułość *[1](Jednokierunkowa) –31 dB
- (Wszechkierunkowa) –37 dB
- (Dwukierunkowa) –35 dB
- Impedancja wyjściowa *[2]90 Ω ±15%, symetryczne
- Zakres dynamiczny(Jednokierunkowa) Co najmniej 113 dB
- (Wszechkierunkowa) Co najmniej 114 dB
- (Dwukierunkowa) Co najmniej 114 dB
- Stosunek sygnału do szumu *[3](Jednokierunkowa) Co najmniej 75 dB
- (Wszechkierunkowa) Co najmniej 70 dB
- (Dwukierunkowa) Co najmniej 72 dB
- Szum nieodłączny *[4](Jednokierunkowa) Nie więcej niż 19 dB SPL
- (Wszechkierunkowa) Nie więcej niż 24 dB SPL
- (Dwukierunkowa) Nie więcej niż 22 dB SPL
- Maksymalny poziom wejściowego ciśnienia akustycznego *[5](Jednokierunkowa) 132 dB SPL
- (Wszechkierunkowa) 138 dB SPL
- (Dwukierunkowa) 136 dB SPL
- ZłączeXLR-3-12C (męskie)
- Przewód mikrofonowyWymagany 3-stykowy przewód XLR (do nabycia oddzielnie)
- ZasilanieNapięcie stałe od 44 do 52 V
- Wymiary *[6]40 (średnica) × 175 mm
- WagaOkoło 290 g
- Dostarczane wyposażeniePająk na mikrofon (1 szt.)
- Osłona przeciwwiatrowa (1 szt.)
- Adapter śruby stojaka (W3/8 na NS5/8) (1 szt.)
- Instrukcja obsługi (1 szt.)
- Futerał (1 szt.)
Szczegóły dostawy produktu SONY C-100 - Mikrofon Pojemnościowy
Wysyłka z Warszawa, Polska.
Dostawa do
Jeżeli chcesz zobaczyć dokładne metody dostawy dostępne w Twojej lokalizacji, uzupełnij powyższe pola.
Zadaj pytanie odnośnie produktu
O producencie SONY
Firma została założona 7 maja 1946 roku przez inżyniera Masaru Ibukę i fizyka Akio Moritę, w Tokio i początkowo nosiła nazwę Tokyo Tsushin Kogyo K.K. (Tokyo Telecommunications Engineering Corporation), ale nazywana też była Totsuko. Początkowo, przedsiębiorstwo utrzymywało się przede wszystkim ze świadczenia drobnych usług serwisowych, a jego siedziba znajdowała się w wynajmowanym budynku, który był w bardzo złym stanie. Najlepiej świadczył o tym dziurawy dach, który przeciekał w deszczowe dni. Jednak złe warunki pracy nie przeszkodziły w skonstruowaniu pierwszego magnetofonu i radia tranzystorowego. Nieco wcześniej, udało się zbudować prostą, elektryczną maszynkę do ryżu, która w efekcie okazała się tylko niedoskonałym prototypem. Konstrukcja opierała się na drewnianej misie, z umieszczoną na jej dnie spiralną elektrodą. Dzięki niej, ryż był podgrzewany, jednak w efekcie był albo zbyt rozgotowany, albo przeciwnie – niedogotowany.
W 1950 roku firma wprowadziła na rynek pierwszy magnetofon, a także opracowała licencję na technologię tranzystorową, aby 5 lat później, ostatecznie zbudować i wprowadzić na rynek pierwsze w Japonii radio tranzystorowe.
W 1960 roku powstał pierwszy zagraniczny oddział Sony – w Szwajcarii, niedaleko Zurychu. W tym samym czasie, Sony, jako pierwsze na świecie, wprowadziło na rynek przenośny telewizor tranzystorowy TV8-301.
Pod koniec lat 70., Sony wspólnie z Philipsem, opracowało pierwszą na świecie płytę kompaktową. Jej premiera odbyła się w fabryce należącej do Philipsa, w sierpniu 1982 roku.
Po ponad 6 latach pracy, w 1980 roku, Sony zaprezentowało swoją pierwszą kamerę – model XC-1, z najnowocześniejszą wówczas matrycą CCD. Co ciekawe, kamerę montowano w Jumbo Jetach linii lotniczych All Nippon Airways, aby pasażerowie mogli zobaczyć, co dzieje się w kokpicie pilotów, podczas startu i lądowania samolotu. Z czasem, rozwój matryc CCD i zaangażowanie Sony, pozwoliło produkować niewielkie kamery wideo.
Już w 1994 roku na rynku pojawiło się pierwsze PlayStation, a 3 lata później Sony wypuściło nową serię telewizorów HDTV WEGA (model KW-32HDF9), wyposażonych w kineskopy FD Trinitron. Największym wyróżnikiem nowych sprzętów była wysoka jakość odtwarzanego obrazu.
Sony wkroczyło w XXI wiek wraz z nową konsolą PlayStation2, która pojawiła się na rynku w 2000 roku. A już w 2006 roku wprowadzono nowy napęd Blu-ray ™ i oparty na nim kolejny model konsoli – PlayStation3.
XXI wiek to także czas prężnego rozwoju i ciągłego udoskonalania telewizorów.
Firma
- Siedziba producenta: Japonia
- Średnia ocena produktów: 5.0
Produkty
- Liczba produktów: 21
- Liczba dostępnych produktów: 12
Statystyki napraw