https://imuzyczny.pl/media/catalog/product/l/i/live-11-pushintro.jpg Ableton Push 2 + Live 11 Intro Zoom

Ableton Push 2 + Live 11 Intro

Ableton Push 2 + Live 11 Intro Produkt dostępny

Sklep stacjonarny: 2 Szt.

Magazyn główny: 1 Szt.

Raty już od: 89,93 zł miesięcznie (przy 30 ratach)
2 346,00 zł
i

Dostawa gratis dla zamówień od 250 zł

i

Gwarancja Door-to-door

i

Możliwość zwrotu - 14 dni

i

Teczka z kompletem dokumentów


Parametry produktu
Model: Push 2 + Live 11 Intro
Kod produktu: SUP_nj4214
Gwarancja: 2 lata
Producent: ABLETON
Opis produktu
Szczegóły

Czym jest Push?

Push to instrument typu hardware, zaprojektowany i wyprodukowany przez markę Ableton w celu ekspresywnego tworzenia muzyki w trybie hands-on oraz pełnej integracji ze środowiskiem Live. Push i  Live doskonale ze sobą współpracują pozwalając Ci kreować bity, grać nuty i akordy, ciąć sample i budować całą strukturę utworu - bez konieczności patrzenia na komputer.

Twórz bity

Przeglądaj, odsłuchuj i wgrywaj własne sample, wejdź do obszernej biblioteki bębnów Live'a lub eksploruj Beat Tools - zestaw próbek do beat making'u, który otrzymasz wraz z Push-em. Odgrywaj swoje kompozycje przy użyciu  64 padów czułych na siłę nacisku i kręć brzmienia w czasie gry używając ośmiu, czułych na dotyk enkoderów (obrót bez końca). Live 10 umożliwia podgląd nut, ich długości oraz dynamiki bezpośrednio na ekranie.

Tryb 16-padowy Push-a pozwala Ci grać nuty, programować sekwencje krokowo oraz ustawiać długość pętli - wszystko w tym samym widoku. Układ 64-padowy umożliwia użycie całej matrycy 8x8 do grania wielu próbek np. bębnów, w czasie rzeczywistym. Nowy, dodany w Live 10 tryb 32-padowy pozwala na jednoczesne odgrywanie nut i programowanie sekwencji (w górnej części matrycy).

Graj nuty i akordy

Pady Push-a odpowiadają konkretnym wysokościom dźwięków, których ułożenie i struktura zapewnia bardzo intuicyjną i łatwą grę melodii i akordów. Duże interwały, czy złożone partie nie stanowią najmniejszego problemu. Będziesz zachwycony możliwością łatwego wyboru tonacji oraz skali.

Live 10 dostarcza nowe funkcje wyświetlane na ekranie Push-a. Teraz spędzisz jeszcze mniej czasu z komputerem, niezależnie od tego czy tworzysz pomysły, edytujesz MIDI czy obrabiasz i miksujesz nagranie.

Pracuj z samplami

Trzy niezależne tryby oferują szybkie i wygodne środowisko pracy z Twoimi samplami. Tryb Slice pozwala Ci na natychmiastowe cięcie długich sampli i automatyczne przypisywanie pociętych kawałków do padów - to idealny sposób na przearanżowanie loopów w locie lub stworzenie zestawów perkusyjnych z samplowanych pętli perkusyjnych. Tryb klasyczny oferuje możliwość zamiany melodyjnych sampli w instrument przypisując do padów różne wysokości sampla. Co więcej, dzięki dotykowym enkoderom możesz edytować początek i koniec sampla oraz jego obwiednię. Tryb One Shot odtwarza próbkę od początku do końca niezależnie jak długo trzymasz wciśnięty pad - to idealne rozwiązanie do grania samplami perkusyjnymi. Co ciekawe, padami możesz też zmieniać wysokość odtwarzanego sampla bez konieczności ponownego wyzwalania i zmiany punktu, w którym jest aktualnie odtwarzany.

Dodatkowo, teraz możesz wybierać wejścia i wyjścia audio oraz MIDI bezpośrednio na Push-u, do samplowania zewnętrznego hardware'u - bez zaburzenia Twojego flow.

Piękny i muzykalny

Każdy element Push-a został starannie przemyślany, aby dostarczyć użytkownikom nowy poziom doświadczeń. Wielokolorowy wyświetlacz dopasowuje się tak by pokazać dokładnie to co potrzeba by zostać w kreatywnym ciągu. Pady Push-a są miękkie, delikatne i responsywne - idealne do grania bitów i melodii.

Push to instrument, który sprawdzi się w domu, studio i na scenie. Twoje występy będą niepowtarzalne dzięki możliwości nieskrępowanej improwizacji w każdym z trybów. Nie ważne czy grasz melodie, akordy lub pracujesz na samplach i instrumentach perkusyjnych - wszystko masz pod ręką i na zawołanie, wszystko na jednym instrumencie - Push-u.

Bezbłędna integracja z Live

Odpalaj klipy i sceny, dopracowuj brzmienie, kontroluj poziomy i wysyłki - Live potrafi uchwycić każdy moment. Jeśli w Twojej głowie rodzi się muzyczny pomysł podłącz Push do komputera i zmaterializuj go w Live - programie, który zawsze wspomoże Twój proces kreacji.

Kluczowe funkcje

- instrument typu hardware umożliwiający pracę z Ableton Live,

- jednocześnie graj i programuj krokowo dźwięki w tym samym widoku,

- kreatywne środowisko do samplingu: tnij, graj i manipuluj samplami z poziomu Push-a,

- duży kolorowy wyświetlacz, który pokazuje dokładnie to czego potrzebujesz,

- 64 czułe na docisk i podświetlane pady,

- 8 kontrolerów czułych na dotyk,

- wyzwalanie klipów do pracy na żywo i aranżowania w locie,wygodne granie melodii i akordów dzięki odpowiedniej strukturze ułożenia nut,

- tryb skali pozwala na unikalne podejście do nut i akordów,

- zawiera Beat Tools: zestaw brzmień dla beatmaker'ów z ponad 150 drum kitami oraz instrumentami, 180 loopami audio i dodatkowymi próbkami,

- zawiera oprogramowanie Live Intro.

Dane:

- zawartość: instrument Push, uniwersalny zasilacz 100-240VAC, 50/60Hz z wymiennymi wtyczkami, kabel USB, Ableton Intro wersja do pobrania oraz wersja BOX Upgrade'u z Intro do pełnej wersji Live Suite, 

- wymiary: szerokość 370 mm, głębokość 293 mm, wysokość 26 mm / wysokość z potencjometrami 46 mm,

- waga: 2 990 g,

- złącza: zewnętrzny zasilacz 12V DC 1.25A, USB 5V/0.5A,

- dwa wejścia na pedały

- złącze antykradzieżowe Kensington Lock,

- obudowa: górna część obudowy została wykonana z lekkiego, ale wytrzymałego anodyzowanego aluminium,

- pady: miękkie silikonowe pady, idealnie skalibrowane do reakcji na siłę uderzenia / docisku. Podświetlanie RGB padów, 

- przyciski: przyciski odpowiedzialne za kontrolę trybów pracy posiadają przyjemny "klik" oraz białe lub multikolorowe podświetlenie LED,

- potencjometry: bardzo dużej rozdzielczości obrotowe enkodery czułe na dotyk, 

- wyświetlacz: wysoka rozdzielczość, kolory RGB oraz bardzo szerokie kąty pracy. Bardzo jasny i klarowny obraz, 

- pasek dotykowy: 17cm, służący do kontroli modulacji, funkcji pitch band oraz przewijania,

- 31 diody LED pomagające w funkcji nawigacji.

Dostawa

Szczegóły dostawy produktu Ableton Push 2 + Live 11 Intro

Wysyłka z Warszawa, Polska.

Dostawa do

Kraj
Kod pocztowy

Kod pocztowy niepoprawny

Jeżeli chcesz zobaczyć dokładne metody dostawy dostępne w Twojej lokalizacji, uzupełnij powyższe pola.

Zadaj pytanie

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Dane kontaktowe

* wymagane pola

Negocjuj cenę

Negocjuj cenę produktu

Dane kontaktowe

* wymagane pola

Szanowny kliencie,

Informujemy, że nie każda próba negocacji kończy się sukcesem. Jest to zależne od aktualnej sytuacji rynkowej. Bardzo mile widziane są linki do konkurencyjnych ofert.

Załączniki

Brak dostępnych załączników