https://imuzyczny.pl/media/catalog/product/p/r/previewseert_1.jpg Tannoy REVEAL 402 - Para monitorów + M-audio AIR 192/4 + kable - kompletny zestaw Zoom

Tannoy REVEAL 402 - Para monitorów + M-audio AIR 192/4 + kable - kompletny zestaw

Nie daj się zmylić niewielkim rozmiarom Reveal 402. Został on zaprojektowany tak, by w kompaktowej obudowie zmieścić dziesięciolecia doświadczenia w projektowaniu i budowie kolumn głośnikowych. Efektem tych prac jest ściana dźwięku, generowany przez wydajny, 4'' woofer i niezwykle precyzyjny tweeter o rozmiarze 3/4''. Filtry aktywnej zwrotnicy zost...


Tannoy REVEAL 402 - Para monitorów + M-audio AIR 192/4 + kable - kompletny zestawZestaw składa się z

Tannoy REVEAL 402 - Para monitorów + M-audio AIR 192/4 + kable - kompletny zestaw Tannoy REVEAL 402 - Monitor studyjny (2 szt.)
826,00 zł
Tannoy REVEAL 402 - Para monitorów + M-audio AIR 192/4 + kable - kompletny zestaw M-AUDIO AIR 192/4 - Interfejs Audio USB (1 szt.)
448,00 zł
Tannoy REVEAL 402 - Para monitorów + M-audio AIR 192/4 + kable - kompletny zestaw Kabel 2x-jack-2x-jack (2m.) (1 szt.)
49,00 zł
Kupując w zestawie oszczędzasz
27,00 zł

Produkt dostępny

Sklep stacjonarny: 0 Szt.

Magazyn główny: 3 Szt.

Rata 0% już od: 129,60 zł miesięcznie
1 296,00 zł
i

Dostawa gratis dla zamówień od 250 zł

i

Gwarancja Door-to-door

i

Możliwość zwrotu - 14 dni

i

Teczka z kompletem dokumentów


Parametry produktu
Model: REVEAL 402,AIR 192/4,2x-jack-2x-jack (2m.)
Kod produktu: SUP_nj3494
Gwarancja: 2 lata
Producent: M-AUDIO
Opis produktu
Szczegóły

Tannoy REVEAL 402 - Para monitorów + M-audio AIR 192/4 + kable - kompletny zestaw

Nie daj się zmylić niewielkim rozmiarom Reveal 402. Został on zaprojektowany tak, by w kompaktowej obudowie zmieścić dziesięciolecia doświadczenia w projektowaniu i budowie kolumn głośnikowych. Efektem tych prac jest ściana dźwięku, generowany przez wydajny, 4” woofer i niezwykle precyzyjny tweeter o rozmiarze 3/4”. Filtry aktywnej zwrotnicy zostały precyzyjnie dostrojone przez guru głośników Tannoy, dr Paula Millsa, dzięki czemu scena dźwiękowa jest na tyle szeroka, że możesz słuchać bez przeszkód miksów w każdym miejscu swojego studia, bez utraty ich obrazu stereofonicznego. Jest to niezwykle przydatne w sytuacji gdy chcesz zaprosić większą ilość osób do współpracy nad sesjami.

Reveal 402 służą nie tylko do pracy, nadają się także do relaksacyjnego słuchania muzyki. Za pomocą dodanego do zestawu kabla mini jack i wbudowanego złącza AUX podłącz zewnętrzny odtwarzacz i ciesz się studyjną jakością ulubionych nagrań – bez żadnych dodatkowych interfejsów.

Tworzenie monitorów dla muzyków jest misją Tannoya, dlatego muzycy z całego świata wybierają produkty Tannoy kiedy mają monitorować własne nagrania.

Najważniejsze cechy Reveal 402:

 • odporny na wgniecenia kopułkowy tweeter 3/4”
 • wydajny głośnik niskotonowy 4”
 • precyzyjnie dostrojony port basowy umieszczony na froncie monitora gwarantuje optymalne przetwarzanie najniższych tonów i pozwala na ustawienie go blisko ściany
 • symetryczne oraz niesymetryczne wejścia zapewniają elastyczność użytkowania
 • złącze AUX do podłączenia zewnętrznego źródła dźwięku
 • 50 W bi-amp
 • dolna ścianka pokryta warstwą gumy zapewnia izolację akustyczną
 • pasmo przenoszenia: 56Hz – 48kHz
 • max SPL: 101 dB
 • moc wyjściowa: 50W
 • THD: < 0.9 % 
 • złącze symetryczne: XLR, 20kOhm
 • złącze niesymetryczne: jack 1/4”, 10kOhm
 • AUX In: mini jack 1/8”, 10kOhm
 • monitor Link: mini jack 1/8”
 • regulacja głośnika wysokotonowego: skokowa, - 1,5dB, Neutral, + 1,5dB
 • częstotliwośc podziału zwrotnicy: 2,8kHz
 • port basowy: zoptymalizowany, na panelu przednim
 • wymiary (mm): 240 x 147 x 212

Gwarancja: 24 miesiące

Interfejs audio USB 24/192, 2 wejścia/2 wyjścia

Idealny wybór dla solistów, którym zależy na nagraniach studyjnej jakości!

Dzięki AIR 192|4 możesz dokonywać nagrań o nieskazitelnej studyjnej jakości 24 bity/192 kHz przy pomocy intuicyjnego i łatwego w obsłudze interfejsu audio. AIR 192|4 wyróżnia się elegancką, metalową obudową i dużym umieszczonym centralnie pokrętłem do regulacji głośności. Wyposażony jest wyjątkowe przedwzmacniacze Crystal i przetworniki A/D o nieskazitelnie czystym dźwięku, zapewniające najlepszą wydajność w swojej klasie. AIR 192|4 umożliwia nagrywanie do 2 kanałów jednocześnie dzięki specjalnemu wejściu symetrycznemu typu combo XLR/TRS 1/4″ i całkowicie nowemu wejściu instrumentalnemu 1/4″ ze specjalnie zaprojektowanym stopniem wzmocnienia i impedancji, zapewniającym najbardziej dokładne odwzorowanie gitary lub basu podłączonego bezpośrednio do interfejsu. AIR 192|4 łączy się z komputerem Mac lub PC przez standardowy port USB lub USB-C przy użyciu jednego z dwóch dołączonych kabli. To wysokiej jakości połączenie Hi-Speed USB w połączeniu z pokrętłem do regulacji USB/Direct zapewnia monitoring wejść bez żadnej latencji, co sprawia, że nagrywanie nigdy nie było łatwiejsze.


W zestawie pakiet oprogramowania wysokiej klasy

AIR 192|4 jest dostarczany w komplecie z pakietem oprogramowania, który zawiera wszystko, czego potrzebujesz na początek. Dwa potężne programy DAW w celu dopasowania się do Twoich produkcyjnych potrzeb: AIR 192|4 zawiera Pro Tools | First M-Audio Edition i Ableton Live Lite. Pro Tools jest branżowym standardem wśród oprogramowania nagrywającego, więc połączyliśmy siły z Avid, aby stworzyć wersję tej wspaniałej kolekcji specjalnie dostosowaną do naszego sprzętu. To niesamowite oprogramowanie do nagrywania audio i MIDI zainspiruje Cię do tworzenia, nagrywania i dzielenia się wszystkimi swoimi pomysłami na całym świecie w dowolnym momencie.


Dodaliśmy również cały pakiet wtyczek efektowych, instrumentów wirtualnych i loopów, aby zaspokoić wszystkie Twoje potrzeby produkcyjne. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz brzmienia gitarowego, pogłosu, czy delaya, Twoje potrzeby w zakresie efektów będą zaspokojone dzięki Eleven Lite, Avid Effect Collection i AIR’s Creative FX Collection. Dołączone wtyczki AIR (Xpand! 2, Mini Grand, Vacuum, BOOM), zapewnią Ci wirtualną maszynę perkusyjną, syntezator, smyczki, perkusję, organy i fortepiany, abyś z łatwością mógł dodawać do Twoich utworów instrumenty o brzmieniu światowej klasy.


Preampy Crystal™, nieskazitelne przetworniki A/D i wysokiej klasy podzespoły

Nasi inżynierowie skonstruowali przedwzmacniacze Crystal, aby zapewnić Ci transparentne, niskoszumowe preampy, gwarantujące najlepsze brzmienie Twoich mikrofonów i uchwycenie wykonania dokładnie w taki sposób, jak zamierzałeś. AIR 192|4 wykorzystuje nieskazitelne przetworniki A/D, zapewniające 24-bitową rozdzielczość cyfrowego dźwięku i oszałamiający zakres dynamiki, który jest w stanie uchwycić każdy najsubtelniejszy niuans Twojego wykonania. Do tego interfejs zapewnia wiodące w swojej klasie maksymalne częstotliwości próbkowania do 192 kHz, więc możesz być pewien, że Twoje nagrania są zupełnie czyste i wiernie w stosunku do wykonania. Z układem i wyborem komponentów, którego starannie dokonał nasz amerykański zespół inżynierów, możesz być pewien, że otrzymujesz najlepszy możliwy dźwięk.


Usłysz swoje wykonanie teraz – nie sekundę później

Podczas nagrywania chcesz się skupić na uchwyceniu tego idealnego momentu i uzyskaniu najlepszego wykonania danego artysty. Nie chcesz grzęznąć w miejscu przez trzaski i latencję. AIR 192|4 wyposażony jest nie tylko w bardzo szybkie połączenie USB do zapewnienia najniższej latencji w obie strony pomiędzy oprogramowaniem a sprzętem (2,59 ms*), ale wyposażony jest także w regulację odsłuchu bezpośredniego z wejść źródłowych, zapewniając Ci najwyższą jakość technologii bez kłopotów i bez opóźnień.


Główne cechy:

Rozdzielczość 24 bity/192 kHz do profesjonalnego nagrywania i monitoringu,

USB Hi-speed zapewnia najszybsze połączenie, z najniższą w tej klasie latencją w obie strony wynoszącą zaledwie 2,59 ms*,

Transparentne przedwzmacniacze Crystal™ i przetworniki A/D o nieskazitelnie czystym dźwięku do niezrównanej jakości nagrywania,

Mierniki VU LED do ustawiania idealnego poziomu,

Wejście combo XLR+¼” TRS z osobnym obwodem sygnałowym i jedno wejście instrumentalne ¼” z osobnym obwodem sygnałowym dla uzyskania najdokładniejszego dźwięku,

Wyjścia stereo 1/4″; wyjście słuchawkowe 1/4″ z niezależną regulacją poziomu,

Mocna metalowa obudowa; duże, umieszczone centralnie pokrętło do łatwej regulacji głośności,

Pokrętło USB/Direct do regulacji balansu pomiędzy sygnałem wejściowym i sygnałem z komputera,

W zestawie pakiet profesjonalnego oprogramowania – Pro Tools | First M-Audio Edition, Ableton Live Lite, Eleven Lite, Avid Effects Collection i 2GB brzmień Touch Loops, a także Creative FX Collection, Xpand!2, Mini Grand, Vacuum i BOOM firmy AIR Music Tech.

SPECYFIKACJA


 • Wejście mikrofonowe 1 (symetryczne XLR)

Pasmo przenoszenia: 20Hz – 20 kHz (+0,1dB),

Zakres dynamiki: 104 dB (A-ważona),

Stosunek sygnału do szumu: 104 dB (+1,0 dBu, A-ważona),

THD+N: 0,003 %,

EIN przedwzmacniacza: -128 dBu (maksymalne wzmocnienie, źródło 150 Ω, A-ważona),

Maksymalny poziom wejściowy: 1,5 dBu,

Zakres wzmocnienia: 55 dB

 • Wejście liniowe 1(symetryczne TRS ¼" [6,35 mm])

Pasmo przenoszenia: 20Hz – 20kHz (+0,05 dB),

Stosunek sygnału do szumu: 101dB (1 kHz, +4 dBu, A-ważona),

THD+N: 0,003 %,

Maksymalny poziom wejściowy: 16 dBu,

Zakres wzmocnienia: 55 dB

 • Wejście instrumentalne 2 (niesymetryczne TRS ¼" [6,35mm])

Pasmo przenoszenia: 20Hz – 20 kHz (+0,05 dB),

Zakres dynamiki: 100 dB (A-ważona),

Stosunek sygnału do szumu: 102 dB (+4 dBu, A-ważona),

THD+N: 0,004 %,

Maksymalny poziom wejściowy: 6 dBu,

Impedancja wejściowa: 1 MΩ,

Zakres wzmocnienia: 24 dB

 • Wyjścia główne, lewe (L) i prawe (R) (symetryzowane impedancyjnie TRS ¼" [6.35mm])

Pasmo przenoszenia: od 20Hz do 20 kHz (+0,06 dB),

Zakres dynamiki / stosunek sygnału do szumu: 102 dB (A-ważona),

THD+N: 0,005 %,

Maksymalny poziom wyjściowy: +7 dBu (1 kHz, -1dBFS)

 • Wyjście słuchawkowe (TRS ¼" [6,35mm])

THD+N: 0,005 %,

Impedancja wyjściowa: 10 Ω

 • Ogólne

Zasilanie: przez USB,

Wymiary (szer. x gł. x wys.): 15,2 x 7,1 x 19,8 cm,

Waga: 0,9 kg.

Dostawa

Szczegóły dostawy produktu Tannoy REVEAL 402 - Para monitorów + M-audio AIR 192/4 + kable - kompletny zestaw

Wysyłka z Warszawa, Polska.

Dostawa do

Kraj
Kod pocztowy

Jeżeli chcesz zobaczyć dokładne metody dostawy dostępne w Twojej lokalizacji, uzupełnij powyższe pola.

Zadaj pytanie

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Dane kontaktowe

* wymagane pola

Negocjuj cenę

Negocjuj cenę produktu

Dane kontaktowe

* wymagane pola

Szanowny kliencie,

Informujemy, że nie każda próba negocacji kończy się sukcesem. Jest to zależne od aktualnej sytuacji rynkowej. Bardzo mile widziane są linki do konkurencyjnych ofert.

Załączniki

Brak dostępnych załączników