https://imuzyczny.pl/media/catalog/product/1/k/1kdigit_106_hero.jpg AirTurn BT-106 DIGIT Zoom

AirTurn BT-106 DIGIT

AirTurn BT-106 DIGITDostępność: W magazynie: 2 Szt.

310,00 zł

Super szybka wysyłka

i

Dostawa gratis dla zamówień od 250 zł

i

Gwarancja Door-to-door

i

Możliwość zwrotu - 14 dni

i

Teczka z kompletem dokumentów


Opis produktu
Szczegóły

‌Wielofunkcyjny pilot Bluetooth AirTurn do iPadów, tabletów i komputerów!


AirTurn DIGIT to rewolucyjny kontroler bezprzewodowy, który łączy sterowanie ręczne z dowolnym zdalnym przełącznikiem. Ciche, dotykowe przyciski zapewniają możliwość przewracania stron, sterowania aplikacjami telepromptera i przesuwaniem prezentacji, a także sterowanie multimediami dla iTunes na wszystkich urządzeniach z systemem iOS, w tym w iTunes na komputery Mac i PC, a także możliwość sterowania kamerami iOS w celu zdalnego wyświetlania obrazu i obrazu migawki. Aby sterować pedałem bez użycia rąk, dwa stereofoniczne porty 3,5 mm (1/8 cala) (lub 6,3 mm z dołączonymi adapterami) mogą łączyć się z pedałami i przełącznikami, które replikują przyciski sterujące (pedały sprzedawane oddzielnie).

AirTurn DIGIT posiada 6 cichych przycisków membranowych, przełącznik zasilania, lampkę stanu, 6 trybów klawiatury i wewnętrzną ładowalną baterię z portem ładowania mini USB. Żywotność baterii jest różna, ale użytkownicy mogą oczekiwać do 100 godzin użytkowania w trybie gotowości. AirTurn DIGIT oferuje również automatyczne parowanie Bluetooth z tabletami i komputerami, co ułatwia nawiązywanie połączeń i szybkie przewracanie stron, a także wbudowany filtr eliminujący wiele stron dla każdego przycisku lub przełącznika nożnego.

AirTurn DIGIT współpracuje z coraz większą liczbą aplikacji na systemy iOS i Android, a także z programami Adobe Acrobat, Microsoft Word i PowerPoint na komputery PC i Mac wyposażone w Bluetooth. AirTurn DIGIT współpracuje z iTunes na wszystkich urządzeniach z systemem iOS wyposażonych w Bluetooth (wszystkie iPady, iPhone 3S i nowsze oraz iPod Touch), a także w iTunes na komputery Mac i PC, umożliwiając użytkownikom odtwarzanie / wstrzymywanie, nawigację po ścieżkach i głośność sterowania. AirTurn DIGIT będzie również sterował kamerą i wideo na wszystkich urządzeniach z iOS wyposażonych w kamerę.

Pedały

Poza pilotem ręcznym, AirTurn DIGIT może być sterowany za pomocą szerokiej gamy pedałów i przełączników do sterowania bez użycia rąk. Sprawdź nasze ciche pedały, takie jak ATFS-2, czy wytrzymałe przełączniki nożne, takie jak Boss FS-5U i podwójny przełącznik nożny Boss FS-6, a nawet nasze przełączniki sterowane bez użycia rąk i nóg. Do portów stereo AirTurn DIGIT można podłączyć maksymalnie cztery pedały.

Jeśli masz własne pedały FS-5U lub FS-6, kup specjalnie zaprojektowane kable AirTurn lub pobierz instrukcje, aby stworzyć własny kabel połączeniowy do obsługi AirTurn DIGIT z pedałami FS-5U i FS-6.

Zestaw zawiera

  • Kontroler DIGIT BT-106
  • Podręcznik użytkownika
  • Skrócona instrukcja obsługi
  • 2 przejściówki 3,5 mm-6,3 mm
  • Kabel do ładowania micro USB

Wymiary produktu

  • Waga: 0,60 funta (272 g)
  • Wymiary wysyłki: 3x2x4 cale (7,62 cm x 5,08 cm x 10,16 cm)

WYPRODUKOWANE W USA

Gwarancja 3 lata

Dostawa
Metoda dostawyKosztDostawa
Kurier0 PLN1-2 dni
XPress0 PLNdostawa jutro do godziny 22:00
Odbiór osobisty0 PLN1 dzień
Inpost - paczkomaty0 PLN1-2 dni

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 250 zł.
* dni roboczych
Zadaj pytanie

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Dane kontaktowe

* wymagane pola

Negocjuj cenę

Negocjuj cenę produktu

Przepraszamy, cena tego produktu nie podlega negocjacji.