https://imuzyczny.pl/media/catalog/product/1/0/10363907_800.jpg

Neumann WS 87 - osłona przeciwwietrzna gąbczasta, czarna, TLM 50, TLM 67, TLM 103 (D), TLM 170R, U 87Ai, M 147 Tube
Loading...
Zoom

Neumann WS 87 - osłona przeciwwietrzna gąbczasta, czarna, TLM 50, TLM 67, TLM 103 (D), TLM 170R, U 87Ai, M 147 Tube

Neumann WS 87 - osłona przeciwietrzna gąbczasta, czarna, TLM 50, TLM 67, TLM 103 (D), TLM 170R, U 87Ai, M 147 Tube



Produkt dostępny: 3 Szt.

Magazyn główny

Sklep stacjonarny

Kup teraz, a towar wyślemy jeszcze dzisiaj

Zamów w ciągu

30 dni na zwrot
Bezpieczne zakupy
Gwarancja door-to-door
Darmowy zwrot InPost
289,00 zł
i

Dostawa gratis dla zamówień od 250 zł

i

Gwarancja Door-to-door

i

Możliwość zwrotu - 30 dni

i

Dokumenty w formie elektronicznej


Parametry produktu
Model : WS 87
Kod produktu : SUP_nj1445
Gwarancja : 2 lata
Producent : Neumann
Opis produktu
Szczegóły
Dźwięki o źródle w bezpośredniej bliskości, wiatr, szybkie ruchy wysięgnika, na którym znajduje się mikrofon – te wszystkie czynności mogą powodować zakłócenia. W celu uniknięcia powstawania tych niepożądanych dźwięków, oferujemy akcesoria w postaci ekranów przeciwwiatrowych.

Zwykle są one wykonane z pianki poliuretanowej o komórkach otwartych. Oferowany przez nas ekran przeciwwiatrowy nie powoduje zakłóceń wynikających z drgań, nie ma on również wpływu na charakterystykę kierunkową. Jedynie w wyższych zakresach częstotliwości, poziom sygnału wyjściowego jest nieznacznie stłumiony.

Stopień tłumienia szumu generowanego przez wiatr został zmierzony bez stosowania filtra elektrycznego, w porywistych warunkach, przy strumieniu o prędkości 20 km/h generowanym przez bezszumową maszynę wiatrową.

Tłumienie szumów powodowanych przez wiatr 26 dB. Tłumienie przy 15 kHz – 3 dB. Średnica 90 mm. Kolor czarny.
Dostawa
Zadaj pytanie