https://imuzyczny.pl/media/catalog/product/8/8/88-1.jpg Nektar Impact LX88+ - klawiatura sterująca MIDI Zoom

Nektar Impact LX88+ - klawiatura sterująca MIDI

Nektar Impact LX88+ - klawiatura sterująca MIDIProdukt dostępny

Sklep stacjonarny: 0 Szt.

Magazyn główny: 1 Szt.

Kup teraz, a towar wyślemy jeszcze dzisiaj

Zamów w ciągu

Rata 0% już od: 56,45 zł miesięcznie
1 129,00 zł
i

Dostawa gratis dla zamówień od 250 zł

i

Gwarancja Door-to-door

i

Możliwość zwrotu - 14 dni

i

Teczka z kompletem dokumentów


Parametry produktu
Model: Impact LX88+
Kod produktu: SUP_1000086
Gwarancja: 2 lata
Producent: Nektar
Opis produktu
Szczegóły

   KLAWIATURA

88-klawiszową dynamiczną klawiaturę syntezatorową cechuje średnie natężenie. Pełnowymiarowe, wzorowane na fortepianowych, klawisze są zabezpieczone przed brudem i kurzem, jednocześnie uzupełniając atrakcyjny wygląd instrumentu. Cztery Profile o stopniowo zwiększającej się dynamice klawiatury pozwalają na dowolny styl gry. Jeśli nie potrzebujesz dynamiki, dostępne są trzy Profile pozbawione dynamiki, gwarantujące jednakowe brzmienie klawiszy bez względu na prędkość nacisku. Przyciski zmiany oktawy i transpozycji, podobnie jak pokrętła zmiany wysokości dźwięku i modulacji są w zasięgu ręki, możesz więc szybko przestawiać klawiaturę o oktawę w górę lub w dół lub dodać wyrazu za pomocą pokręteł.

PRZYCISKI OKTAWY I TRANSPOZYCJI

Cztery przyciski oktawy i transpozycji kryją w sobie dodatkową funkcjonalność. Cztery funkcje dostępne są natychmiast, dzięki czemu możesz dokonywać istotnych zmian w dowolnym momencie, nawet w trakcie gry. Kombinacje klawiszy natomiast umożliwiają wykonanie takich funkcji, jak wysyłanie danych MIDI, zmiana globalnego kanału MIDI lub wybór jednego z pięciu Profili użytkownika.

PADY

Do komponowania sekcji rytmicznej lub instrumentów perkusyjnych idealnie nadaje się osiem dynamicznych padów Impacta LX88. Każdy pad może mieć przypisany dowolny numer nuty MIDI lub dane cc MIDI, do wyzwalania lub przełączania funkcji MIDI.  Najlepsza jednak jest funkcja „Pad Learn”, dzięki której przypisanie dźwięku do pada sProwadza się do jego wyboru i zagrania dźwięku na klawiaturze. Ta najważniejsza czynność odbywa się bez użycia skomplikowanych pozycji menu. Przypisanie dźwięków jest zapisywane trwale w pamięci, nawet po wyłączeniu instrumentu. Ponadto, cztery „mapy” padów umożliwiają zapisywanie brzmień do późniejszego wykorzystania.

USTAWIENIA UŻYTKOWNIKA I PROGRAMOWANIE MIDI

Jeśli chcesz głównie korzystać z funkcji MIDI swojej aplikacji DAW, Impact LX88 ułatwi Ci zadanie. Instrument wyposażony jest w dwa niezależne, tylko do odczytu, ustawienia przycisków miksera i instrumentu, co umożliwia szybkie przełączanie między niezależnymi i unikalnymi ustawieniami. Te ustawienia są również wykorzystywane przy współpracy z aplikacjami DAW. Ponadto, pięć Profili użytkownika jest kompatybilnych z General MIDI i funkcjami nauki („learn”), a oprócz tego, oczywiście mogą być wykorzystane do własnych ustawień. Przy włączonej funkcji „Null”, wartości parametrów są zapisywane w trakcie przełączania między Profilami, by uniknąć „przeskakiwania” parametrów.

KONTROLA APLIKACJI DAW

mpact LX88 współpracuje z najpopularniejszymi aplikacjami DAW. Jednakowy sposób pracy udostępnia najczęściej używane funkcje w trakcie nagrywania i grania na instrumencie. Najlepsze jest to, że to wszystko zrobiono już za Ciebie. Jedyne, co musisz zrobić, to dokończyć Proces instalacji i zacząć komponować. Impact LX88 współpracuje obecnie z takimi aplikacjami, jak Cubase, Digital Performer, Garageband, Logic, Nuendo, Reaper, Reason, Sonar . Każdy DAW jest trochę inny i Impact LX88 zachowuje unikalność każdego z nich, jednocześnie narzucając ujednolicony sposób pracy. Ekran komputera przekazuje nieustannie informacje zwrotne, ważne i potrzebne funkcje związane z tym, co kontrolujesz, mogą być otwarte lub zamknięte wedle potrzeby, wProst z Impact LX88.

TRANSPORT I NAWIGACJA

Sześć dedykowanych przycisków transportowych jest zawsze w zasięgu ręki i mają przypisane funkcje: Cycle, Rewind, Forward, Stop, Play i Record. Naciśnięcie Shift daje dostęp do funkcji alternatywnych, jak Goto L, Set L, Set R, Undo, Click i Mode. Dodatkowe alternatywne funkcje DAW, między innymi Track up/down i Patch up/down do zmiany instrumentu, są dostępne za pomocą przycisków Display.   USTAWIENIA MIKSERA Włącz mikser i osiem pierwszych suwaków (fader) klawiatury Impact LX88 zostaje przypisanych do kontroli ośmiu kanałów miksera w Twoim DAW-ie. Funkcja Bank up/down przenosi kontrolę do grupy następnych bądź poprzednich ośmiu kanałów. Dziewiąty fader jest przypisany do aktualnie wybranego kanału, więc zawsze wiesz, gdzie go znaleźć. Przyciski pod suwakami odpowiadają ich przypisaniu i włączają funkcje Mute or Solo. Panning grupy ośmiu kanałów kontrolowanych przez fadery ustawia się za pomocą ośmiu potencjometrów. Aby najlepiej wykorzystać przestrzeń ekranu, Impact LX88 posiada skróty do otwierania i zamykania okna miksera w Twoim DAW-ie, aby można było zorientować się, co się dzieje.

USTAWIENIA INSTRUMENTU

Profil instrumentu przypisuje pełną kontrolę nad parametrami instrumentu, gdy ścieżka instrumentów została wybrana w Programie DAW. Dzięki mapowaniu Nektar, typowy layout kontrolny przypisuje wzmacniacze i filtry do suwaków, a ustawienia, które mają największy wpływ na brzmienie instrumentu, do potencjometrów. Dzięki możesz mieć np. odcięcia filtra i rezonans na potencjometrach 1 i 2. Dzięki unikalnemu trybowi „grab” możesz szybko przypisać parametry poszczególnych instrumentów do kontrolek i stworzyć ustawienie, jakie najbardziej Ci odpowiada.

ZŁĄCZA

Z tyłu  Impacta LX88 znajdują się między innymi: gniazdo USB do przesyłania danych i zasilania między instrumentem a komputerem. Złącze pedału, przypisywalne (pedał nie jest załączony w zestawie) Włącznik

SPECYFIKACJA

Klawiatura 88-klawiszowa klawiatura dynamiczna 4 Profile dynamiki klawiatury plus 3 Profile pozbawione dynamiki pokrętła wysokości dźwięku i modulacji przyciski zmiany oktawy przyciski transpozycji gniazdo pedału (wybrzmiewanie) Wymagania systemowe OS X i Windows XP lub wyższe   Integracja DAWMac OS X 10.7 lub wyższy, Windows Vista, 7 & 8 lub wyższy Pady 8 dynamicznych padów 4 Profile dynamiki padów plus 3 Profile pozbawione dynamiki funkcja Note-learn do padów można przypisać nuty lub dane MIDI cc odczyt i zapis do dowolnej z 4 map padów Waga i wymiary Wymiary: 80.3 cm (długość) x 26.7 cm (głębokość) x 7.6 cm (wysokość)Waga: 3.1 kg Kontrolki 8 potencjometrów 9 30-mm suwaków 9 przypisywalnych przycisków 6 dedykowanych przycisków transport 5 Profili zapisu funkcji kontrolek pliki do integracji z najpopularniejszymi DAW-ami Złącza gniazdo „duży jack” do pedału wybrzmieniowego (pedał nie załączony w zestawie) gniazdo USB do przesyłu danych i zasilania między instrumentem a komputerem

Dostawa

Szczegóły dostawy produktu Nektar Impact LX88+ - klawiatura sterująca MIDI

Wysyłka z Warszawa, Polska.

Dostawa do

Kraj
Kod pocztowy

Kod pocztowy niepoprawny

Jeżeli chcesz zobaczyć dokładne metody dostawy dostępne w Twojej lokalizacji, uzupełnij powyższe pola.

Zadaj pytanie

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Dane kontaktowe

* wymagane pola

Negocjuj cenę

Negocjuj cenę produktu

Dane kontaktowe

* wymagane pola

Szanowny kliencie,

Informujemy, że nie każda próba negocacji kończy się sukcesem. Jest to zależne od aktualnej sytuacji rynkowej. Bardzo mile widziane są linki do konkurencyjnych ofert.

Załączniki

Brak dostępnych załączników

Nektar

Nektar jest amerykańską marką założoną w 2008 roku przez entuzjastów muzyki. Firma zauważyła lukę, która powstała między zaawansowanym oprogramowaniem muzycznym, a kontrolerami sprzętowymi. Za cel postawiła sobie stworzenie intuicyjnych produktów, dzięki którym artyści będą mogli sterować i obsługiwać oprogramowania muzyczne tak jak klasyczne instrumenty. Nektar tworzy zespół wykwalikowanych, a tym samym doświdczonych inżynierów, którzy od lat pracuja w tej branży, dlatego wiedzą czego oczekują artyści z całego świata.

Dowiedz się więcej o producencie Nektar