https://imuzyczny.pl/media/catalog/product/w/a/wave10a_6.jpg Proel WAVE10A - 2-drożna kolumna aktywna B-STOCK Zoom

Proel WAVE10A - 2-drożna kolumna aktywna B-STOCK

Proel WAVE10A - 2-drożna kolumna aktywnaB-STOCK. Produkt pochodzi ze zwrotu lub był użyty do testów na potrzeby naszych pracowników. Został sprawdzony i jest sprawny. Posiada pełną gwarancję. 

i

Dostawa gratis dla zamówień od 250 zł

i

Gwarancja Door-to-door

i

Możliwość zwrotu - 14 dni

i

Teczka z kompletem dokumentów


Parametry produktu
Model : WAVE10A
Kod produktu : SUP_as1646-b
Gwarancja : 2 lata
Producent : PROEL
Bluetooth : TAK
Wejście XLR : TAK
Moc Wzmacniacza : 260 W
Rozmiar głośnika wysoko-tonowego : 1"
Rozmiar głośnika niskotonowego : 10"
Kolor : Czarny
Aktywne/pasywne : aktywne
Rodzaj wzmacniacza : bi-amp
Wbudowane efekty : EQ, wbudowane MP3, wbudowane USB, wbudowany wyświetlacz LCD
Opcje montażu : Boczne uchwyty do przenoszenia
Opis produktu
Szczegóły

B-STOCK. Produkt pochodzi ze zwrotu lub był użyty do testów na potrzeby naszych pracowników. Został sprawdzony i jest sprawny. Może posiadać drobne ślady użytkowania. Posiada pełną gwarancję.

--

SERIA WAVE
Aktywne i pasywne kolumny serii WAVE to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie rynku PA na kompaktowe, lekkie i łatwe  obsłudze przenośne systemy nagłośnienieowe.

Serię WAVE reprezentują zarówno aktywne jak i pasywne zestawy głośnikowe. Wyposażono je w liczne wejścia oraz odtwarzacz MP3 z niezwykle wygodnym w użyciu portem Bluetooth. Niewątpliwą zaletą  kolumn głośnikowych serii WAVE są: trwałe, ultralekkie, polipropylenowe obudowy, precyzyjnie dobrane przetworniki HF i LF oraz wyrafinowana konstrukcyjnie sekcja przedwzmacniacza z aktywnymi filtrami i limiterami CLIP. Kolumny aktywne napędzają wzmacniacze klasy D, które skutecznie wspierają sekcję LF. Dodatkową zaletą całej serii jest niewątpliwie bezkonkurencyjna na rynku cena.

W zestawy aktywne wbudowano multimedialny odtwarzacz, który doskonale poradzi sobie z plikami MP3 zapisanymi nie tylko z karcie SD czy na nośnikach USB, ale również ze wszystkimi źródłami wyposażonymi w portu Bluetooth.  Teraz, aby odtwarzać muzykę nie ma konieczności używania kabli - wystarczy tylko sparować smartfon lub tablet. Wbudowany 2-kanałowy mikser umożliwia podłączenie mikrofonu lub dodatkowego zewnętrznego źródła sygnału a także miksowanie i niezależną kontrolę poziomu głośności. Dodatkowo do dyspozycji pozostaje możliwość 2-pasmowej korekcji EQ, dzięki temu wszystkiemu regulacja i właściwe ustawienie brzmienia systemu PA jest łatwe jak nigdy dotąd.

Te trzy – zarówno aktywne jak i pasywne modele serii WAVE - dedykowane są do szerokiego spektrum aplikacji muzycznych, odtwarzania mowy oraz jako zestawy nagłośnieniowe dla DJ. Dzięki gniazdu montażowemu, uniwersalne kolumny serii WAVE, uzupełnić można kolumnami subbas, a odpowiednio wyprofilowane obudowy pozwalają używać ich jako monitorów scenicznych. Ponadto punkty instalacyjne umożliwiają stosowanie w instalacjach.

Proel WAVE10A - 2-drożna kolumna aktywna.

 • Przetwornik HF 1” z cewką 1".
 • Przetwornik LF 10” z cewką 2".
 • Moc szczytowa 260 W.
 • Moc ciągła.
  - 30 W - klasa AB.
  - 100 W - klasa D
 • Porty USB, złącze dla kart SD, BLUETOOTH.
 • Wyświatlacz LCD.
 • Pilot zdalnego sterowania.
Dostawa

Szczegóły dostawy produktu Proel WAVE10A - 2-drożna kolumna aktywna B-STOCK

Wysyłka z Warszawa, Polska.

Dostawa do

Kraj
Kod pocztowy

Kod pocztowy niepoprawny

Jeżeli chcesz zobaczyć dokładne metody dostawy dostępne w Twojej lokalizacji, uzupełnij powyższe pola.

Zadaj pytanie

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Dane kontaktowe

* wymagane pola

Negocjuj cenę

Negocjuj cenę produktu

Dane kontaktowe

* wymagane pola

Szanowny kliencie,

Informujemy, że nie każda próba negocacji kończy się sukcesem. Jest to zależne od aktualnej sytuacji rynkowej. Bardzo mile widziane są linki do konkurencyjnych ofert.

Załączniki

Brak dostępnych załączników

PROEL

PROEL jest włoską marką założoną w 1991 roku przez Fabrizio'ego Sorbi. Wykorzystuje ona liczne innowacje oraz nowoczesne technologie, dlatego uznawana jest za jedną z najdynamiczniej rozwijających się w swojej branży. Ponad to jest ona wiodącym producentem systemów nagłośnieniowych i oświetleniowych, instrumentów, a także sprzętu scenicznego oraz studyjnego. Rozwiązania PROEL uznawane są wśród niezliczonej ilości odbiorców za zachowanie przystępnej ceny, a przy tym zapewnieniu najwyższych parametrów eksploatacyjnych i jakościowych.

Dowiedz się więcej o producencie PROEL