https://imuzyczny.pl/media/catalog/product/a/t/atom-sq_03_1.png PreSonus ATOM SQ - kontroler B-STOCK Zoom

PreSonus ATOM SQ - kontroler B-STOCK

PreSonus ATOM SQ - kontrolerB-STOCK. Produkt pochodzi ze zwrotu lub był użyty do testów na potrzeby naszych pracowników. Został sprawdzony i jest sprawny. Posiada pełną gwarancję. 

i

Dostawa gratis dla zamówień od 250 zł

i

Gwarancja Door-to-door

i

Możliwość zwrotu - 14 dni

i

Teczka z kompletem dokumentów


Parametry produktu
Model : ATOM SQ
Kod produktu : SUP_MC3071-b
Gwarancja : 2 lata
Producent : PreSonus
Zasilacz w zestawie : NIE
Oprogramowanie : Ableton Live Lite, Studio One Artist
USB : 1x Typ C
Pady : 32
Ekran : TAK
Opis produktu
Szczegóły

B-STOCK. Produkt pochodzi ze zwrotu lub był użyty do testów na potrzeby naszych pracowników. Został sprawdzony i jest sprawny. Może posiadać drobne ślady użytkowania. Posiada pełną gwarancję.

--

ATOM SQ jest wysoce konfigurowalny. Tryby MCU i HUI oraz potężny tryb MIDI pozwalają z łatwością sterować ulubionym programem DAW lub wirtualnym instrumentem. Możesz dowolnie przypisywać parametry instrumentu do różnych elementów sterujących sprzętem, dzięki czemu enkodery obrotowe mogą kontrolować wszystko, od odcięcia filtra po strojenie perkusji, aby uzyskać najlepsze wrażenia z programowania perkusji. Możesz pokolorować diody LED RGB według własnego uznania, aby oznaczyć kolorami swoje pętle i próbki. Ekran LCD ATOM SQ służy do wyświetlania informacji kontekstowych i wykorzystuje dynamiczny system przycisków, który zmienia funkcje w zależności od wykonywanego zadania. Chcesz dodać więcej swingu do swojego arpeggiatora lub zmienić przypisanie CC kontrolera? Ekran LCD wyświetla szczegółowe informacje o funkcjach, których potrzebujesz, dokładnie wtedy, gdy są one potrzebne do wykonywanej pracy.

Współcześni muzycy, wykonawcy i producenci muszą szybko przejść od programowania bębnów i sampli do grania linii syntezatora iz powrotem. ATOM SQ został zaprojektowany jako wszechstronny i ekspresyjny kontroler padów MIDI do współczesnej produkcji muzycznej. Jego wyjątkowa konstrukcja jest zoptymalizowana zarówno pod kątem klasycznego 16-stopniowego sekwencjonowania beatów w stylu TR, jak i edycji schematów perkusyjnych w Studio One lub grania na instrumentach i uruchamiania klipów w Ableton Live - jednak jego naprzemienna i podświetlana RGB 32-padowa konfiguracja jest natychmiast znana każdemu, kto grał na klawiaturze kontrolera. Zaawansowane funkcje pozwalają zmienić skalę klawiatury, a wbudowany arpeggiator i konfigurowalny przez użytkownika pasek dotykowy sprawiają, że ATOM SQ jest najbardziej ekspresyjnym kontrolerem, jakiego kiedykolwiek będziesz używać. W rzeczywistości jest to najlepszy dostępny kontroler MIDI PreSonus Studio One.

Głęboka integracja z edytorem wzorców Studio One pozwala na ewolucję sekwencji kroków, które ożywią Twoje produkcje. Wstaw wzór, zmień jego długość, dodaj nowe warianty i zmień skalę - bezpośrednio z ATOM SQ. Chcesz wprowadzać zmiany w locie? ATOM SQ umożliwia otwieranie edytora wzorców Studio One, wybieranie i edycję kroków indywidualnie, a nawet kopiowanie, wklejanie, duplikowanie i usuwanie zdarzeń, a wszystko to za pomocą dotykowych elementów sterujących. Zbudujesz kompozycje szybciej niż kiedykolwiek wcześniej, korzystając z wbudowanego sekwencera krokowego w Studio One i ATOM SQ. Jest to szybkie i łatwe dla każdego, kto wie, jak zaprogramować automat perkusyjny. Odkryjesz, że eksperymentowanie przyniesie szczególnie satysfakcjonujące wyniki, ponieważ ATOM SQ może ograniczyć Twoje wyniki do wybranej przez Ciebie skali. Nigdy więcej błędnych notatek!

Dołączone do ATOM SQ oprogramowanie do produkcji muzyki Studio One Artist umożliwia komponowanie, nagrywanie i produkcję bez rozpraszania się narzędziami lub ograniczania ścieżek. Łatwy do nauczenia i intuicyjny w użyciu, unikalny przepływ pracy w Studio One z funkcją przeciągania i upuszczania oraz zaawansowane narzędzia pozwolą Ci produkować szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Dołączone są również dwie starannie dobrane biblioteki pętli z niestandardowymi zestawami Impact XT. Nowość w wersji 5: Studio One Artist umożliwia teraz korzystanie z ulubionych efektów wtyczek VST i AU innych firm oraz wirtualnych instrumentów. Masz teraz również pełne wsparcie dla Studio One Remote, które może służyć jako drugi ekran lub jako zdalne sterowanie Studio One na tablecie iPad® lub Android ™. Dzięki ATOM SQ masz najbardziej elastyczny dostępny kontroler MIDI PreSonus Studio One.

ATOM SQ to także wyjątkowy kontroler Ableton Live, przeznaczony do produkcji i występów na żywo. Możesz uruchamiać klipy i sceny podczas występu, wybierać urządzenia i edytować parametry, nawigować po ścieżkach i scenach, sterować głośnością, panoramą i poziomami wysyłania każdej ścieżki - a także wykonywać wszystkie programy perkusyjne w Ableton z ATOM SQ! Ableton Live Lite jest dołączony, więc możesz od razu przystąpić do tworzenia. Zawiera wszystkie podstawowe przepływy pracy, instrumenty i efekty Live - wszystko, czego potrzebujesz, aby nagrywać piosenki, tworzyć praktyczne za pomocą kontrolera, rozwijać muzykę tworzoną w aplikacjach i wiele więcej.

ATOM SQ to więcej niż ekspresyjny kontroler padów - pozwala również na poruszanie się po wielu aspektach Studio One bez myszy i klawiatury. Masz sterowanie transportem do zatrzymywania, odtwarzania, nagrywania i dedykowany przełącznik Click Track. Możesz nawet powiększać i pomniejszać swoją oś czasu oraz nawigować między utworami, a wszystko to bez pomijania rytmu.

Dzięki unikalnemu układowi klocków naprzemiennych, kontekstowemu projektowi ekranu i narzędziom dostosowywania ATOM SQ pozwala pozostać w momencie tworzenia. Jego niewielka powierzchnia i konstrukcja zasilana z magistrali USB oznacza, że ​​możesz wsunąć go bezpośrednio do torby i produkować w dowolnym miejscu, w którym Ty i Twój laptop się znajdzie, a kompletny zestaw zintegrowanego oprogramowania pozwala rozpocząć tworzenie od razu po wyjęciu z pudełka. Niezależnie od tego, czy jesteś w studio, na scenie czy w podróży, ATOM SQ daje Ci swobodę tworzenia, gdziekolwiek zabierze Cię dźwięk.
Dostawa

Szczegóły dostawy produktu PreSonus ATOM SQ - kontroler B-STOCK

Wysyłka z Warszawa, Polska.

Dostawa do

Kraj
Kod pocztowy

Kod pocztowy niepoprawny

Jeżeli chcesz zobaczyć dokładne metody dostawy dostępne w Twojej lokalizacji, uzupełnij powyższe pola.

Zadaj pytanie

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Dane kontaktowe

* wymagane pola

Negocjuj cenę

Negocjuj cenę produktu

Dane kontaktowe

* wymagane pola

Szanowny kliencie,

Informujemy, że nie każda próba negocacji kończy się sukcesem. Jest to zależne od aktualnej sytuacji rynkowej. Bardzo mile widziane są linki do konkurencyjnych ofert.

Załączniki

Brak dostępnych załączników