https://imuzyczny.pl/media/catalog/product/8/3/83_15_1.jpg Studiologic Numa Compact 2 - klawiatura sterująca B-STOCK Zoom

Studiologic Numa Compact 2 - klawiatura sterująca B-STOCK

Numa Compact 2 jest lekka i zarazem wytrzymała, można ją brać ze sobą dokądkolwiek pójdziesz. Wspaniale brzmi i jest łatwa w użytku.B-STOCK. Produkt pochodzi ze zwrotu lub był użyty do testów na potrzeby naszych pracowników. Został sprawdzony i jest sprawny. Posiada pełną gwarancję. 

i

Dostawa gratis dla zamówień od 250 zł

i

Gwarancja Door-to-door

i

Możliwość zwrotu - 14 dni

i

Teczka z kompletem dokumentów


Parametry produktu
Model: Numa Compact 2
Kod produktu: SUP_81459-b
Gwarancja: 2 lata
Producent: Studiologic
Ilość Klawiszy: 88
Typ Klawiatury: Półważona
Port USB: TAK
Aftertouch: TAK
Pitch Bend / Modulation: TAK
Wyświetlacz: TAK
Interfejs MIDI: 1 wejście x 1 wyjście
Kolor: CZARNY
Opis produktu
Szczegóły

B-STOCK. Produkt pochodzi ze zwrotu lub był użyty do testów na potrzeby naszych pracowników. Został sprawdzony i jest sprawny. Może posiadać drobne ślady użytkowania. Posiada pełną gwarancję.

--

Numa Compact 2 jest lekka i zarazem wytrzymała, a do tego możesz ją ze sobą wziąć dokądkolwiek pójdziesz. Wspaniale brzmi i jest łatwa w obsłudze. Większość parametrów, których potrzebujesz, jest dostępnych bezpośrednio, więc nie musisz przedzierać się przez skomplikowane menu. Numa Compact jest przepełniona brzmieniami i funkcjami, które sprawiają, że gra to czysta radość. Po prostu włącz ją i graj!

STAGE PIANO NUMA COMPACT 2 – 88 KLAWISZY

Stage piano Numa Compact 2 firmy Studiologic jest lekkie i zarazem wytrzymałe, a do tego możesz je ze sobą wziąć dokądkolwiek pójdziesz. Wspaniale brzmi i jest łatwa w obsłudze. Większość parametrów, których potrzebujesz, jest dostępnych bezpośrednio, więc nie musisz przedzierać się przez skomplikowane menu. Numa Compact jest przepełniona brzmieniami i funkcjami, które sprawiają, że gra to czysta radość. Po prostu włącz ją i graj! Rozpocznij od naturalnie brzmiących, klasycznych fortepianów. Później przełącz się na elektryczne pianina, idealne do nowoczesnej muzyki. Potem spróbuj brzmienia clavinetów, organów i różnych tekstur, które są dostępne za naciśnięciem tylko jednego przycisku. Na koniec wzbogać brzmienia efektami modulacji i pogłosu. Istnieje również możliwość podziału klawiatury na 2 niezależne strefy. Co więcej, Numa Compact 2 ma wbudowane głośniki o mocy 2x 10W, co pozwoli na wygodne użycie w warunkach domowych. Instrument może również pracować jako klawiatura sterująca, która obsługuje 2 strefy MIDI oraz standardowe komunikaty: LSB, MSB, MIDI Channel, VOLUME, SPLIT ASSIGNE, TRANSPOSE, OCTAVE i PEDALS.


CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU

88 ważonych klawiszy (mechanizm TP/9) z Aftertouch

4 krzywe dynamiki (Soft, Medium, Hard, Fixed)

88 brzmień samplowanych wielokrotnie (8 Acoustic Piano, 8 Electric Piano, 8 Keyboard, 12 Bass & Guitars, 12 Organs, 12 Synthesizers, 12 Orchestral oraz 16 innych brzmień)

2 warstwy i 2 strefy brzmień; efekty: FX1 (Drive, Chorus, Phaser, Flanger), FX2 (Rotary, Tremolo, Pan Trem, Delay), REVERB (Room, Hall, Plate, Spring), STRING RESONANCE

złącza: wyjście audio, wyjście słuchawkowe, wejścia na pedały, USB, MIDI

wbudowane głośniki 2x 10W

rozmiary: 127 x 23 x 10 cm – masa: 7,1 kg

Dostawa

Szczegóły dostawy produktu Studiologic Numa Compact 2 - klawiatura sterująca B-STOCK

Wysyłka z Warszawa, Polska.

Dostawa do

Kraj
Kod pocztowy

Kod pocztowy niepoprawny

Jeżeli chcesz zobaczyć dokładne metody dostawy dostępne w Twojej lokalizacji, uzupełnij powyższe pola.

Zadaj pytanie

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Dane kontaktowe

* wymagane pola

Negocjuj cenę

Negocjuj cenę produktu

Dane kontaktowe

* wymagane pola

Szanowny kliencie,

Informujemy, że nie każda próba negocacji kończy się sukcesem. Jest to zależne od aktualnej sytuacji rynkowej. Bardzo mile widziane są linki do konkurencyjnych ofert.

Załączniki

Brak dostępnych załączników

Studiologic

Studiologic to włoska marka, która premierę swojej pierwszej klawiatury cyfrowej miała w 1986 roku. Firma stawia na rozwój, dlatego od początku nieustannie wykorzystuje innowacyjne rozwiązania, po to, aby artyści bez przerwy mogli się rozwijać, a tym samym przenosić swoje doświadczenia muzyczne na nowy poziom. W konsekwencji też, do produkcji wszystkich sprzętów Studiologic używa tylko surowców wysokiej jakości, a z jej rozwiązań korzystają chętnie zarówno amatorzy jak i cenieni artyści na całym świecie.

Dowiedz się więcej o producencie Studiologic