https://imuzyczny.pl/media/catalog/product/p/r/presonus-air12-front_big_1.jpg PreSonus AIR12 - Aktywna Kolumna Dwudrożna B-STOCK Zoom

PreSonus AIR12 - Aktywna Kolumna Dwudrożna B-STOCK


PreSonus AIR12 - Aktywna Kolumna DwudrożnaB-STOCK. Produkt pochodzi ze zwrotu lub był użyty do testów na potrzeby naszych pracowników. Został sprawdzony i jest sprawny. Posiada pełną gwarancję. 

i

Dostawa gratis dla zamówień od 250 zł

i

Gwarancja Door-to-door

i

Możliwość zwrotu - 14 dni

i

Teczka z kompletem dokumentów


Parametry produktu
Model: AIR12
Kod produktu: SUP_29022-b
Gwarancja: 3 lata
Producent: PreSonus
Opis produktu
Szczegóły

B-STOCK. Produkt pochodzi ze zwrotu lub był użyty do testów na potrzeby naszych pracowników. Został sprawdzony i jest sprawny. Może posiadać drobne ślady użytkowania. Posiada pełną gwarancję.

--

AIR12: Wszechstronna, uniwersalna i łatwa w transporcie.
Kompaktowa i lekka, aktywna kolumna głośnikowa AIR12 prezentuje pełne i atrakcyjne brzmienie, zaskakująco nisko schodzący bas i naturalną górę pasma – to wszystko w obudowie, która z łatwością zmieści się na tylnym siedzeniu małego samochodu. Napędzana wzmacniaczami w klasach D/AB o mocy 1200 W i wyposażona w łatwe w obsłudze, cyfrowe narzędzia regulacji kolumna głośnikowa AIR12 zapewni ci pełną moc i funkcje, jakich potrzebujesz w swoim mobilnym a także stacjonarnym systemie nagłośnienia.

Najlepsze z dwóch światów.
Każdy typ wzmacniacza mocy ma swoje wady i zalety. Dzięki zastosowaniu dwóch rodzajów wzmacniaczy dla każdego z głośników, w AIR12 wykorzystano silne strony wzmacniaczy w klasie D i klasie A/B, uzyskując optymalną wydajność w całym paśmie przetwarzania obu przetworników.
500 W wzmacniacz w klasie D [moc ciągła] zastosowany dla 12-calowego przetwornika nisko-tonowego umożliwia wydajny i czytelny przekaz w paśmie dolnym. 200 W wzmacniacz [moc ciągła] w klasie AB użyty dla 1.35-calowego przetwornika wysoko-tonowego pozwala uzyskać naturalne i przejrzyste [AIR!] brzmienie częstotliwości najwyższych. Taka kombinacja zapewnia przyjemne, klarowne brzmienie o skuteczności na poziomie nawet do 131 dB SPL, w zakresie częstotliwości 48 Hz – 20 kHz.

Szybka i łatwa konfiguracja.
Kolumnę głośnikową AIR12 wyposażono w prosty w obsłudze procesor sygnałowy, pozwalający łatwo skonfigurować głośniki za jednym naciśnięciem guzika. Użytkownik AIR12 ma do wyboru presety, po wybraniu których kolumny mogą pracować jako: główne odsłuchy na przodzie, odsłuchy sceniczne, monitory do odtwarzania muzyki [np. dla DJ-ów]. Dostępne są też presety z podbiciem basu i cieplejszym brzmieniem, oraz poprawiające czytelność mowy. Regulacja tonów wysokich i niskich umożliwia podbicie lub stłumienie tych zakresów o 10 dB w celu kompensacji niedostatków akustycznych pomieszczenia. Dostępne są też presety zoptymalizowane pod kątem sposobu montażu kolumny na statywie, wsporniku lub instalacji podwieszanej.

Uniwersalne opcje montażu do każdej sytuacji.
Wykonane z odlewanego tworzywa kolumny AIR12 można zamontować na kilka sposobów, co sprawia, że są wyjątkowo uniwersalne. Wielokształtna obudowa posiada gumowe, anty-poślizgowe nóżki do ustawienia kolumn w pozycji pionowej jako główne monitory, oraz anty-poślizgowe podstawki po boku do ustawienia pod kątem w roli monitorów scenicznych. Monitory można zawiesić na ścianie bądź belce wykorzystując punkty mocowania M10, albo tworzyć konstrukcje ustawione na ziemi. AIR12 da się także zamontować na trójnogu lub nad subwooferem z serii AIR z wykorzystaniem opcjonalnej sztycy. Zintegrowane, dwupozycyjne złącze montażowe umożliwia zmianę wysokości głośników, można je też nachylić po kątem 7.5˚. AIR12 są łatwe w transporcie,  dzięki zamontowanym na górze uchwytom.

To cię wbije w ziemię.
Gdy stawiasz kolumny przy twardej powierzchni, takiej jak ściana albo podłoga, najniższe częstotliwości emitowane z tyłu obudowy rozchodzą się po pomieszczeniu. To efekt tzw. półotwartej przestrzeni, który może powodować podbicie poziomu częstotliwości basowych nawet o 6 dB, i nie da się tego uniknąć przy monitorach podłogowych. W większości monitorów scenicznych z tej klasy można stłumić zakres najniższych częstotliwości za pomocą filtra górno-przepustowego - jednak to tylko połowiczne rozwiązanie. Kolumny pełno-pasmowe z serii AIR posiadają natomiast preset Monitor w którym procesor DSP wykorzystano do przestrojenia głośnika i kompensacji poziomu basu. To pozawala zachować całą energię w dolnym paśmie, przy jednoczesnym stłumieniu sprawiających problem częstotliwości, i uniknąć sprzężeń.   

Uniwersalne wejścia.
Pełno-pasmowe kolumny głośnikowe z serii AIR wyposażono w zestaw wejść dla różnych źródeł sygnału. Masz do dyspozycji dwa wejścia combo, mikrofonowo-instrumentalne XLR/TRS, z przedwzmacniaczem mikrofonowym w klasie A i niezależną regulacją głośności na każdym. Złącze stereo 1/8” umożliwia podłączenie sygnałów ze smartfonów, tabletów i innych odtwarzaczy konsumenckich. Sygnały te można łączyć z sygnałem wewnętrznego miksera AIR12 i za pomocą symetrycznego wyjścia XLR przesyłać do innych kolumn głośnikowych serii AIR.

Kolumny o przyjemnym brzmieniu.
Wyposażone w dwa rodzaje wzmacniacza mocy, starannie zaprojektowane presety DSP, uniwersalne sposoby mocowania, zestaw przydatnych wejść z wewnętrznym mikserem i inne profesjonalne funkcje, kolumny głośnikowe PreSonus AIR są doskonałym wyborem do przenośnych i stałych instalacji dźwiękowych. Pokochasz je za łatwy transport i za przystępną cenę. Ale najlepszą rzeczą w głośnikach serii AIR jest ich czyste, naturalne i przestrzenne [AIR] brzmienie. Słowa jednak nie przekażą tego w całości. Sprawdź i przekonaj się sam jak grają kolumny z serii AIR u swojego dealera produktów PreSonus.

Dane techniczne

 • Rodzaj kolumny: Aktywna 2-drożna,
 • Przetwornik niskotonowy (LF): 12” (cewka 2.5”),
 • Przetwornik wysokotonowy (HF): 1.35” ciśnieniowy,
 • Typ wzmacniacza: Klasa D (LF), Klasa AB (HF),
 • Moc ogólna: 1,200W dynamiczna,
 • Moc – przetwornik niskotonowy: 500W ciągła,
 • Moc – przetwornik wysokotonowy: 200W ciągła,
 • Pasmo przenoszenia (-3 dB): 60 Hz - 20 kHz,
 • Pasmo przenoszenia (-10 dB): 48 Hz - 20 kHz,
 • Maksymalny poziom SPL: 131 dB,
 • Dyspersja nominalna: 90˚x 60˚,
 • Wejścia: 2 x XLR/TRS combo mikrofon/linia; 1 x 1/8” TRS stereo,
 • Wyjścia: 1 x XLR Mix Out,
 • Funkcje DSP: Ekran LCD z EQ i zestawem presetów,
 • Obudowa: Tworzywo formowane ciśnieniowo,
 • Maskownica: 1.2 mm stalowa,
 • Uchwyty: 1 górny, 1 boczny,
 • Punkty podwieszenia: 2 górne, 1 boczny,
 • Mocowanie sztycy: Dwie pozycje (0˚, 7.5˚),
 • Zasilanie: 115V / 230V ~50/60 przełączane,
 • Wymiary: 430 mm x 420 mm x 700 mm,
 • Waga: 17 kg.
Dostawa

Szczegóły dostawy produktu PreSonus AIR12 - Aktywna Kolumna Dwudrożna B-STOCK

Wysyłka z Warszawa, Polska.

Dostawa do

Kraj
Kod pocztowy

Kod pocztowy niepoprawny

Jeżeli chcesz zobaczyć dokładne metody dostawy dostępne w Twojej lokalizacji, uzupełnij powyższe pola.

Zadaj pytanie

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Dane kontaktowe

* wymagane pola

Negocjuj cenę

Negocjuj cenę produktu

Dane kontaktowe

* wymagane pola

Szanowny kliencie,

Informujemy, że nie każda próba negocacji kończy się sukcesem. Jest to zależne od aktualnej sytuacji rynkowej. Bardzo mile widziane są linki do konkurencyjnych ofert.

Załączniki

Brak dostępnych załączników