https://imuzyczny.pl/media/catalog/product/p/r/pr69405bi23386_v62mrbk_vintage_v62_icon_distressed_black_imd.jpg Vintage V62MRBK - gitara elektryczna Zoom

Vintage V62MRBK - gitara elektryczna

Vintage V62MRBK - gitara elektrycznaProdukt dostępny

Sklep stacjonarny: 0 Szt.

Magazyn główny: 6 Szt.

Rata 0% już od: 79,95 zł miesięcznie
1 599,00 zł
i

Dostawa gratis dla zamówień od 250 zł

i

Gwarancja Door-to-door

i

Możliwość zwrotu - 14 dni

i

Teczka z kompletem dokumentów


Parametry produktu
Model: V62MRBK
Kod produktu: SUP_MC2626
Gwarancja: 2 lata
Producent: Vintage
Opis produktu
Szczegóły
V62MRBK jest archetypową gitarą elektryczną typu workhorse, która jest w stanie zapewnić wiele tonów muzycznych dzięki prostej gamie przetworników i elementów sterujących. Jednak, zgodnie z etosem Vintage, seria ICON zawiera pewne zwodnicze poprawki projektowe. Naprawione mosty z trzema siodłami są notorycznie podatne na problemy z intonacją; włączenie mostka Wilkinson WTB rozwiązuje ten problem, pozwalając, aby twoja gra akordowa i akordowa brzmiała prawdziwie na całej szyi. Podobnie „miękki profil C” zapewnia niezrównaną grywalność w górę i w dół podstrunnicy.

Dobre rzeczy przychodzą do tych, którzy czekają - ale kto ma na to czas? Seria Vintage ICON odwzorowuje piękny, zużyty wygląd instrumentu, który zapłacił należne kwoty, bez inwestowania w całe życie wycinania drewna, prób, występów i podróży. To jest gitara, która już wygląda jak twój towarzysz życia; najlepsze jest to, że twoja podróż dopiero się zaczyna. Graj dalej.

Ciało:
Korpus topoli wschodniej zapewnia rezonans, ton i komfort „prawidłowej masy”, wzmocniony odpowiednio wyprofilowanym profilowanym korpusem.

Most:
Most intonowalny Wilkinson WTB zaprezentowany w Vintage V52 to arcydzieło projektowania, eliminujące odwieczne problemy z intonacją, często spotykane w trzech konstrukcjach mostów siodłowych.

Przetworniki:
Para pojedynczych cewek Wilkinson do tradycyjnych brzmień w połączeniu ze współczesną mocą, dzięki uprzejmości WVTN Alnico na szyi i WVOB Alnico w pozycji mostka.

Sterownica:
Pojedynczy główny regulator głośności i tonu z trójdrożnym przełącznikiem wyboru.

Głowice maszynowe:
Opatentowane głowice maszynowe E-Z-Lok firmy Wilkinson WJ55S. Proste, skuteczne działanie blokujące dla zwiększenia stabilności strojenia.

Szyja:
Klon hard rockowy z klasycznym profilem „soft C” w stylu vintage zapewniającym natychmiastowy komfort, szybkość, dokładność i świetne wyczucie.

Klawiatura:
Tradycyjna podstrunnica o promieniu 14 "zapewnia pozytywne wyczucie i doskonałą grywalność.

Progi:
22 Progi o średnim profilu zwiększają komfort, dokładność i ogólny pozytywny charakter Vintage V52.

Orzech:
43 mm nakrętka grafitowa, gładka i bez tarcia.

Headstock:
Klasyczna konstrukcja wrzeciennika zapewniająca równowagę i atrakcyjny wygląd.

V62 ™ to oryginalna gitara Vintage® ICON Series, zaprojektowana i stworzona przez Treva Wilkinsona i brytyjski zespół projektantów Vintage.
Dostawa

Szczegóły dostawy produktu Vintage V62MRBK - gitara elektryczna

Wysyłka z Warszawa, Polska.

Dostawa do

Kraj
Kod pocztowy

Kod pocztowy niepoprawny

Jeżeli chcesz zobaczyć dokładne metody dostawy dostępne w Twojej lokalizacji, uzupełnij powyższe pola.

Zadaj pytanie

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Dane kontaktowe

* wymagane pola

Negocjuj cenę

Negocjuj cenę produktu

Dane kontaktowe

* wymagane pola

Szanowny kliencie,

Informujemy, że nie każda próba negocacji kończy się sukcesem. Jest to zależne od aktualnej sytuacji rynkowej. Bardzo mile widziane są linki do konkurencyjnych ofert.

Załączniki

Brak dostępnych załączników

Vintage

Vintage jest firmą z Wielkiej Brytanii, która została założona w 1995 roku przez Johna Skewesa. John początkowo zajmował się sprzedawaniem instrumentów innych marek, jednakże wraz z biegiem czasu i rozwojem firmy postanowił on stworzyć narzędzia muzyczne pod własną nazwą. Firma Vintage skupia się na opracowywaniu profesjonalnych rozwiązań w przystępnych cenach, tak aby każdy artysta mógł grać na niezawodnym sprzęcie. Każde stworzone rozwiązanie cechuje się wyjątkową jakością i niezawodnością, a ponad to wyróżnia się swoim świetnym wyglądem, autentycznym brzmieniem oraz wyjątkową grywalnością.

Dowiedz się więcej o producencie Vintage