https://imuzyczny.pl/media/catalog/product/q/4/q49_angle_rgb_1.png Alesis Q49 B-STOCK Zoom

Alesis Q49 B-STOCK

Alesis Q49 - Klawiatura sterującaB-STOCK. Produkt pochodzi ze zwrotu lub był użyty do testów na potrzeby naszych pracowników. Został sprawdzony i jest sprawny. Posiada pełną gwarancję. 

Zobacz nowy odpowiednik

Alesis Q49 B-STOCK Alesis Q49
308,00 zł
Kupując B-STOCK oszczędzasz
15,40 zł
i

Dostawa gratis dla zamówień od 250 zł

i

Gwarancja Door-to-door

i

Możliwość zwrotu - 14 dni

i

Teczka z kompletem dokumentów


Parametry produktu
Kod produktu: nj1509-b
Gwarancja: 2 lata
Producent: Alesis
Opis produktu
Szczegóły

B-STOCK. Produkt pochodzi ze zwrotu lub był użyty do testów na potrzeby naszych pracowników. Został sprawdzony i jest sprawny. Może posiadać drobne ślady użytkowania. Posiada pełną gwarancję.

--

Klawiatura sterująca Alesis Q49
    
Q49 jest 49-klawiszową klawiaturą sterującą, która współpracuje właściwie z każdym oprogramowaniem muzycznym, czy urządzeniami MIDI. Ta niewielka klawiatura zawiera łącze USB-MIDI oraz tradycyjne łącza MIDI dla łatwego i szybkiego połączenia z komputerami Mac, PC oraz urządzeniami MIDI. Q49 zapewnia użytkownikom maksymalną kontrolę, posiadając takie udogodnienia, jak np. pokrętła modulacji i pitch, przyciski octave up oraz down.
Ableton Live Lite, Alesis Edition

Q49 zaopatrzona jest w oprogramowanie Ableton Live Lite, Alesis Edition. Pozwala to realizować, rejestrować i sekwencjonować muzykę od razu po wyjęciu z pudełka.
AIR Ignite (dostępny w dziale: do pobrania)

Do każdej klawiatury dołączone jest oprogramowanie AIR Ignite. Istnieje również możliwość pobrania aplikacji ze strony producenta, na licencji opartej o numer seryjny klawiatury Alesis. 

Najważniejszą cechą oprogramowania AIR Ignite jest pełna (półautomatyczna) integracja z dowolną klawiaturą Alesis, bez konieczności dokonywania czasochłonnej konfiguracji. Wystarczy podłączyć urządzenie do komputera i wybrać w ustawieniach programu sterownik odpowiadający posiadanemu modelowi klawiatury. 

Ignite to aplikacja, która utożsamia się z naturalną i bardzo muzyczną ideologią tworzenia, łączenia oraz aranżacji muzycznych pomysłów. Intuicyjny interfejs graficzny zachęca do eksperymentowania oraz odkrywania nowych kierunków. Wbudowane moduły MIDI Chord oraz odtwarzacz fraz to narzędzia, które bardzo skutecznie wspierają wszystkie działania produkcyjne. Dodatkowo, rozbudowana biblioteka brzmień instrumentów (275) tworzy niezależne środowisko produkcji muzycznej. Gotowe projekty mogą być udostępniane innym użytkownikom za pośrednictwem Sound Cloud oraz eksportowane do formatów WAV i MIDI, kompatybilnych z innymi platformami, takimi jak np. Pro Tools.

Specyfikacja:
 • Klawiatura: 4-oktawowa ,49 klawiszy
 • Zasilanie: USB, 9V DC, 500mA
 • Dołączone akcesoria: Instrukcja Quick Start, kabel USB
 • Wyjścia MIDI: 1 x 5-pinowe gniazdo
 • USB: 1 złącze Slave (MIDI przez USB)
 • Wymiary (SxGxW):  81cm x 19cm x 6cm
Gwarancja 2 lata
  Dostawa
  Metoda dostawyKosztDostawa/odbiór
  Kurier wieczór (DHL)0 PLN1-2 dni*
  Kurier0 PLN1-2 dni*
  Odbiór osobisty0 PLN1 dzień*

  Darmowa dostawa przy zamówieniu od 250 zł.
  * dni roboczych
  Zadaj pytanie

  Zadaj pytanie odnośnie produktu

  Dane kontaktowe

  * wymagane pola

  Negocjuj cenę

  Negocjuj cenę produktu

  Przepraszamy, cena tego produktu nie podlega negocjacji.

  Załączniki

  Brak dostępnych załączników