https://imuzyczny.pl/media/catalog/product/z/r/zrzut_ekranu_2018-11-05_o_11.56.48_1_1.png1 MIDIPLUS- AK490+ - Klawiatura sterująca - kontroler USB / MIDI z 49 półważonymi klawiszami w stylu fortepianowym B-STOCK Zoom

MIDIPLUS- AK490+ - Klawiatura sterująca - kontroler USB / MIDI z 49 półważonymi klawiszami w stylu fortepianowym B-STOCK

MIDIPLUS- AK490+ - Klawiatura sterująca - kontroler USB / MIDI z 49 półważonymi klawiszami w stylu fortepianowymB-STOCK. Produkt pochodzi ze zwrotu lub był użyty do testów na potrzeby naszych pracowników. Został sprawdzony i jest sprawny. Posiada pełną gwarancję. 

i

Dostawa gratis dla zamówień od 250 zł

i

Gwarancja Door-to-door

i

Możliwość zwrotu - 14 dni

i

Teczka z kompletem dokumentów


Parametry produktu
Kod produktu: nj17849-b
Gwarancja: 3 lata
Producent: MIDIPLUS
Opis produktu
Szczegóły

B-STOCK. Produkt pochodzi ze zwrotu lub był użyty do testów na potrzeby naszych pracowników. Został sprawdzony i jest sprawny. Może posiadać drobne ślady użytkowania. Posiada pełną gwarancję.

--

Działanie klawiatury zostało znacznie poprawione w porównaniu z popularnym modelem AK490. AK490+ oferuje półważoną fortepianowa klawiaturę w rozmiarze 49 klawiszy tworząc tzw. Master keyboard wyposażony w kółka modulacji i Pitch Bender, przyciski do zmiany oktaw (w górę i w dół) a także wejście na pedał Sustain. Urządzenie jest zasilane z jednego kabla USB i działa błyskawicznie z komputerami z systemem operacyjnym Mac OS X lub Windows XP i powyżej.

AK490+ to znakomicie wykonana klawiatura sterująca posiadająca 49 półważone klawisze fortepianowe, wyposażona w kółka modulacji i Pitch Bender, przyciski do zmiany oktaw (w górę i w dół) a także wejście na pedał Sustain. Urządzenie jest zasilane z jednego kabla USB i działa błyskawicznie z komputerami z systemem operacyjnym Mac OS X lub Windows XP i powyżej. Współpracuje ze wszystkimi popularnymi stacjami DAW (np. Cubase, FL Studio, Bitwig, Reason, Pro Tools, Ableton, Reaper i innmi)

Główne cechy produktu:
  • Ilość klawiszy: 49
  • rodzaj klawiatury: półważona, dynamiczna
  • Wyście midi
  • Wejście na pedał sustain
  • złącze usb
  • Koła modlulacji i Pitch Bender
  • Przełącznik oktaw (+/-)
  • waga: 3,2 kg
  • wymiary: 83 cm x 22,5 cm x 7 cm
  • W zestawie: kabel USB, klawiatur midi
Gwarancja: 3 lata
Dostawa
Metoda dostawyKosztDostawa/odbiór
Kurier wieczór (DHL)15.00 PLN1-2 dni*
Kurier15.00 PLN1-2 dni*
Odbiór osobisty0 PLN1 dzień*

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 250 zł.
* dni roboczych
Zadaj pytanie

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Dane kontaktowe

* wymagane pola

Negocjuj cenę

Negocjuj cenę produktu

Przepraszamy, cena tego produktu nie podlega negocjacji.

Załączniki

Brak dostępnych załączników