https://imuzyczny.pl/media/catalog/product/p/a/panther-039_frei.jpg ULTRASONE Panther - wzmacniacz słuchawkowy Zoom

ULTRASONE Panther - wzmacniacz słuchawkowy

ULTRASONE Panther - wzmacniacz słuchawkowyProdukt dostępny

Sklep stacjonarny: 0 Szt.

Magazyn główny: 1 Szt.

Rata 0% już od: 169,90 zł miesięcznie
1 699,00 zł
i

Dostawa gratis dla zamówień od 250 zł

i

Gwarancja Door-to-door

i

Możliwość zwrotu - 14 dni

i

Teczka z kompletem dokumentów


Parametry produktu
Model: Panther
Kod produktu: SUP_MC823
Gwarancja: 2 lata
Producent: Ultrasone
Opis produktu
Szczegóły
ULTRASONE PANTHER: wzmacniacz słuchawkowy z przetwornikiem DAC Hi-Res, który mieści się w każdej kieszeni

PANTHER to idealny towarzysz wszystkich słuchawek z naszej manufaktury. Wysokiej klasy słuchawki, takie jak nasze modele z serii Edition, mogą w pełni wykorzystać swój potencjał dzięki odpowiednio przygotowanemu materiałowi. Tutaj wkracza nasza gra PANTHER: dzięki wysokiej jakości przetwornikowi cyfrowo-analogowemu oferuje najlepszy dźwięk w wysokiej rozdzielczości i zapewnia wystarczające wzmocnienie. Dzięki 20 godzinom odtwarzania i kompaktowym wymiarom PANTHER zapewnia wysokiej jakości dźwięk w rozmiarze kieszonkowym, co czyni go audiofilskim ulepszeniem dla każdego źródła.

Cudowny dźwięk w podróży

Każdy, kto chce cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem w podróży, staje przed problemem: konwertery zainstalowane w urządzeniach mobilnych często stają się irytującym wąskim gardłem dla audiofilskiego dźwięku. PANTHER to prawdziwa pomoc: dzięki układowi AKM 4490 DAC, PANTHER zapewnia wyższą jakość z dowolnego podłączonego źródła. Z rozdzielczością do 384 kHz i 32 bitami PCM, PANTHER jest w pełni kompatybilny z hi-res i pozwala na niezakłócone i nieskompresowane brzmienie w każdej sytuacji. Jednocześnie PANTHER mruczy jak szczęśliwy kotek w połączeniu z przetwarzaniem DSD o wysokiej rozdzielczości (do DSD 256).

Kompaktowy, potężny i trwały

Pomimo niewielkich rozmiarów, PANTHER nie tylko mieści wysokiej klasy przetwornik cyfrowo-analogowy, ale także wyposażony jest w potężny wzmacniacz słuchawkowy. Od 16 Ω do 300 Ω: PANTHER napędza prawie wszystkie słuchawki. Dzięki potężnej baterii o pojemności 3.000 mAh zapewnia audiofilskie wzmocnienie przez wiele godzin. Dzięki uruchomieniu przetwornika DAC zapewnia wystarczającą wytrzymałość do 15 godzin ciągłego odtwarzania i do 20 godzin przez zintegrowane wejście liniowe. Z zaledwie 110 g PANTHER nigdy nie staje się ciężarem w podróży.

Wszechstronny w zastosowaniu

Smartfon, notebook lub tablet: PANTHER współpracuje z dużą liczbą urządzeń źródłowych, oferując tym samym prawdziwą korzyść dźwiękową w różnych sytuacjach. W tym celu w pudełku znajdują się kable adaptera do połączeń Lightning, USB-C, Micro-USB i USB-A. Dla maksymalnej elastyczności wyboru słuchawek, PANTHER posiada niezbalansowane 3,5 mm i zbalansowane wyjście słuchawkowe 2,5 mm, a także przełącznik wzmocnienia.
Dostawa

Szczegóły dostawy produktu ULTRASONE Panther - wzmacniacz słuchawkowy

Wysyłka z Warszawa, Polska.

Dostawa do

Kraj
Kod pocztowy

Kod pocztowy niepoprawny

Jeżeli chcesz zobaczyć dokładne metody dostawy dostępne w Twojej lokalizacji, uzupełnij powyższe pola.

Zadaj pytanie

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Dane kontaktowe

* wymagane pola

Negocjuj cenę

Negocjuj cenę produktu

Dane kontaktowe

* wymagane pola

Szanowny kliencie,

Informujemy, że nie każda próba negocacji kończy się sukcesem. Jest to zależne od aktualnej sytuacji rynkowej. Bardzo mile widziane są linki do konkurencyjnych ofert.

Załączniki

Brak dostępnych załączników