https://imuzyczny.pl/media/catalog/product/1/_/1_9qwa3.jpg ULTRASONE Saphire - Słuchawki douszne Zoom

ULTRASONE Saphire - Słuchawki douszne

ULTRASONE Saphire - Słuchawki douszneProdukt dostępny

Sklep stacjonarny: 0 Szt.

Magazyn główny: 1 Szt.

Rata 0% już od: 1299,90 zł miesięcznie
12 999,00 zł
i

Dostawa gratis dla zamówień od 250 zł

i

Gwarancja Door-to-door

i

Możliwość zwrotu - 14 dni

i

Teczka z kompletem dokumentów


Parametry produktu
Model: Saphire
Kod produktu: SUP_MC819
Gwarancja: 3 lata
Producent: Ultrasone
Opis produktu
Szczegóły
Słuchawki douszne ULTRASONE Saphire: referencyjne słuchawki douszne wykonane ręcznie w Bawarii

 

Kochamy muzykę - i wyzwanie: opracowując Saphire, przestrzegaliśmy tych samych standardów dotyczących niezmąconej wierności brzmienia, jakie ustalono w naszych modelach pałąków z produkcji. Saphire gromadzi nasze wieloletnie doświadczenie w projektowaniu znakomitych słuchawek, realizując unikalny dźwięk sygnalizacyjny ULTRASONE w kompaktowej formie dousznej. Z sześcioma sterownikami na stronę, Saphire oferuje niezrównane wrażenia słuchowe, definiując punkt odniesienia w swojej kategorii. Jest wytwarzany ręcznie wyłącznie w naszych warsztatach w Gut Raucherberg w Bawarii, w Niemczech.

 

Bez kompromisów

Wielu producentów stara się zrównoważyć defekty w szczegółach i rozdzielczości, korzystając z indywidualnych dynamicznych sterowników, wykorzystując jeden lub dwa dodatkowe zrównoważone sterowniki armatury (BA). W ULTRASONE zdecydowaliśmy się na zupełnie inne podejście: łącząc sześć sterowników BA i elektrostatycznych na cztery sposoby, Saphire osiąga wyjątkowo szczegółowy obraz dźwiękowy w całym spektrum częstotliwości. Głębokie, zwięzłe basy dzięki dwóm sterownikom BA w niskich częstotliwościach, precyzyjne średnie i wysokie z jednym sterownikiem BA dla każdego średniego i wysokiego widma oraz dwa elektrostatyczne sterowniki podkreślające super wysokie częstotliwości: nie ma kompromisu, jeśli chodzi o dźwięk z Saphire.

 

Creed of quality

Tutaj w ULTRASONE jesteśmy dumni z naszej bawarskiej produkcji. Od pierwszych projektów do ostatecznego montażu: Saphire jest całkowicie zaprojektowany i zbudowany w produkcji. Elegancka obudowa z masywnego aluminium jest otoczona chromowanymi emblematami z logo ULTRASONE. Wierzymy w trwałość naszych produktów, dlatego udzielamy 5 lat gwarancji na Saphire. Jest wyposażony w wysokiej jakości kable do zrównoważonej i niezrównoważonej pracy z pozłacanymi 2-pinowymi gniazdami. Dzięki licznym silikonowym wkładkom do uszu i wysokiej jakości końcówkom Comply ™ Foam, Saphire można dostosować do osobistych preferencji. Do czyszczenia i transportu zakres dostawy obejmuje ściereczkę z mikrofibry, narzędzie do czyszczenia i solidną obudowę.
Dostawa
Metoda dostawyKosztDostawa/odbiór
Kurier wieczór (DHL)0 PLN1-2 dni*
Kurier0 PLN1-2 dni*
Inpost - paczkomaty0 PLN1-2 dni*

Darmowa dostawa przy zamówieniu od 250 zł.
* dni roboczych
Zadaj pytanie

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Dane kontaktowe

* wymagane pola

Negocjuj cenę

Negocjuj cenę produktu

Dane kontaktowe

* wymagane pola

Szanowny kliencie,

Informujemy, że nie każda próba negocacji kończy się sukcesem. Jest to zależne od aktualnej sytuacji rynkowej. Bardzo mile widziane są linki do konkurencyjnych ofert.

Załączniki

Brak dostępnych załączników