https://imuzyczny.pl/media/catalog/product/n/e/nextone_artist_front_gal.jpg Boss Nextone Artist - Guitar Amplifier Zoom

Wyprzedaż

Boss Nextone Artist - Guitar Amplifier

Boss Nextone Artist - Guitar AmplifierBrak w magazynie

Raty już od: 93,88 zł miesięcznie (przy 30 ratach)

Normalna cena: 2 742,00 zł

Cena promocyjna 2 449,00 zł

i

Dostawa gratis dla zamówień od 250 zł

i

Gwarancja Door-to-door

i

Możliwość zwrotu - 14 dni

i

Teczka z kompletem dokumentów


Parametry produktu
Model: Nextone Artist
Kod produktu: SUP_nj19133
Gwarancja: 2 lata
Producent: BOSS
Opis produktu
Szczegóły
CZTERY FAZY MOCY, NIEOGRANICZONA EKSPRESJA
Łącząc klasyczne brzmienie wzmacniaczy lampowych z różnorodnością brzmienia następnej generacji, seria BOSS Nextone to nowa, ekscytująca koncepcja profesjonalnego wzmacniania gitar. Wyróżniające się brzmienia kanałów zapewniają szeroki zakres inspirujących tonów, a cztery wybieralne typy wzmacniaczy analogowych klasy AB zapewniają natychmiastowy dostęp do unikalnych charakterystyk wyjściowych odcinków 6V6, 6L6, EL84 i EL34. Wspierany przez naszą zaawansowaną metodę Tube Logic, każdy typ wzmacniacza mocy odtwarza cały obwód od wejścia do wyjścia, zapewniając po raz pierwszy pełne brzmienie klasycznej mocy scenicznej w jednym wzmacniaczu.

Chcesz wejść głębiej i jeszcze bardziej dostosować dźwięk? Wystarczy połączyć się z edytorem Nextone i stać się wirtualnym technikiem z precyzyjnymi odchyleniami, pochyleniem, korektorem i innymi wewnętrznymi ustawieniami, aby idealnie dopasować do indywidualnego stylu i dotyku. Nextone oferuje także wygodne, nowoczesne funkcje do gry scenicznej, takie jak wbudowane efekty, wyjście liniowe dla bezpośredniego dźwięku bez mikrofonu i sterowanie mocą dla ekspresyjnego dźwięku wzmacniacza w przystępnej cenie. Dzięki systemowi Tube Logic można cieszyć się doskonałym dźwiękiem i reakcją na ulubione konstrukcje lampowe bez ciężaru i ciągłych kłopotów z konserwacją.

 • Profesjonalny wzmacniacz koncertowy z autentycznym brzmieniem Tube Logic
 • Czteyr analogowe obwody wzmacniacza klasy AB, wybieralne na panelu: 6V6, 6L6, EL84 oraz EL34
 • Przenośne combo z 80 W mocy i 12-calowym głośnikiem
 • Czyste i wiodące kanały ze standardowymi i zaawansowanymi trybami opcji
 • Dynamicznie reagująca regulacja mocy dla nagłośnionego dźwięku i reakcji przy zmniejszonych głośnościach
 • Edytor Nextone (Mac / Windows) do dostosowywania wewnętrznych parametrów wzmacniacza, w tym typu tonów, korektora, odchylenia, efektów, ustawień systemu i wielu innych
 • Przełączniki Boost i Tone
 • Wbudowane efekty opóźnienia, tremolo i pogłosu plus pętla do efektów zewnętrznych
 • Zewnętrzne gniazda głośnikowe: jeden 8 omów i dwa 16 omów
 • Wyjścia liniowe, USB i telefoniczne/nagrywające, z trzema ustawieniami mikrofonu Air Feel do wyboru z edytora Nextone
 • Obsługa bezpośredniego nagrywania i ponownego wzmacniania przez USB
Wzmocnienie najnowszej generacji gitar z Tube Logic
Powszechnie uznawane przez gitarzystów na całym świecie, podejście do projektowania Tube Logic zapewnia prawdziwy dźwięk, odczuwanie i reakcję poprzez odtwarzanie złożonych, interaktywnych zachowań wzmacniaczy lampowych w każdy możliwy sposób. Proces ten przynosi również cenne korzyści dla dzisiejszych graczy, w tym większą niezawodność, mniejszą wagę i bezawaryjną pracę. Tube Logic ewoluuje jeszcze bardziej dzięki serii Nextone, odblokowując dostęp do funkcji dostosowywania głębokich tonów, które są niepraktyczne lub niemożliwe w przypadku tradycyjnych konstrukcji lampowych Wzmacniacz Nextone umieszcza na wyciągnięcie ręki prawdziwe charakterystyki odpowiedzi z najbardziej znanych konstrukcji wzmacniacza, pozwalając na dostrojenie dźwięku z niezrównaną precyzją.

Typy Wzmocnień Nextone
• 6V6—Znaleziony w sercu wielu legendarnych amerykańskich wzmacniaczy o niskiej mocy, wyjście lampowe 6V6 znane jest z charakterystycznego słodkiego, wyrazistego brzmienia i organicznej kompresji.
• 6L6—Używany w klasycznych amerykańskich wzmacniaczach scenicznych i niektórych nowoczesnych konstrukcjach o wysokim wzmocnieniu, lampa wyjściowa 6L6 zapewnia wysoką przestrzeń nad głową o okrągłej i pełnej średnicy.
• EL84—znany jako wzmacniacz lampowy brytyjskich wzmacniaczy combo wprowadzony w późnych latach 50. i wczesnych 60., EL84 produkuje szklisty, czysty dźwięk przy niższych głośnościach i bogate, kremowe zniekształcenia po przekręceniu.
• EL34—lampa z brytyjskiej ikony, uwielbiana za swój ciepły ton i niepowtarzalny rockowy pazur.

Zostań swoim własnym technikiem i dostosuj dźwięki dla Twojego stylu i dotyku
Nextone ma konstrukcję dwukanałową z czystymi i wiodącymi kanałami, przełączniki Boost i Tone, trzystopniowe tony i kontrolę obecności. Przełączniki Boost i Tone również są pod ręką, dzięki czemu możesz w razie potrzeby dodać wzmocnienia i blasku. Za pomocą szybkiego naciśnięcia przycisku użytkownik może przełączyć wzmacniacz w tryb niestandardowy i uzyskać, zmodyfikowanych fabrycznie odmian standardowych kanałów. Co więcej, kanały trybu niestandardowego można dostosować do własnych upodobań za pomocą oprogramowania Nextone Editor.
Za pomocą przyjaznego interfejsu edytor Nextone zapewnia narzędzia do edycji głębokiej, które dopracowują dźwięk, idealnie pasując do Twojego osobistego stylu i ulubionych pedałów. Ustaw tony kanału na typy amerykańskie lub brytyjskie, kształtuj ogólny ton dzięki potężnemu korektorowi kanału, a nawet dostosuj reakcję gry, dostosowując różne opcje. Przełącznik Tone może być przypisany do dwóch różnych typów, a przełącznik Boost może być ustawiony dla różnych znaków, a nawet być przypisany jako kompresor. Dostępny jest także systemowy equalizer umożliwiający zdefiniowanie balansu tonalnego całego wzmacniacza. Dzięki 99 różnym ustawieniom użytkownika możesz dostosować dźwięk Nextone do każdego granego koncertu.

Praktyczne funkcje do występów i nagrań
Po podłączeniu za pomocą pojedynczego kabla opcjonalny kontroler nożny GA-FC zapewnia centrum sterowania dla wyboru kanału, tonów, wzmocnienia, efektów, głośności pedału i innych. Jeśli chcesz podróżować jeszcze lżej, do sterowania różnymi funkcjami można użyć maksymalnie trzech przełączników nożnych serii FS. Istnieje również linia do wysyłania bezpośredniego sygnału do PA, a także wyjścia z telefonów / nagrań do cichych ćwiczeń i sesji. Korzystając z oprogramowania edytora, charakter bezpośredniego dźwięku można ustawić na jeden z trzech ustawień Air Feel.
Dołączone są również zewnętrzne gniazda głośnikowe z obsługą do podłączenia do dwóch 16-omowych 4x12 kolumn dla jeszcze większych dźwięków. Oprócz komunikacji z edytorem Nextone, gniazdo USB wzmacniacza działa jako interfejs bezpośredniego nagrywania dla DAW. Obsługiwanych jest wiele kanałów, co umożliwia nagrywanie zarówno emulacji kolumnowej, jak i suchego bezpośredniego tonu do ponownego wzmacniania później przez Nextone.

Natychmiastowe zmiany głosu
W lampowym wzmacniaczu gitarowym przedwzmacniacz jest ważny dla podstawowego kształtowania brzmienia, ale to konstrukcja wzmacniacza naprawdę określa ogólny charakter dźwięku i wrażenia grania. Większość wzmacniaczy używa określonego typu lampy wyjściowej, podczas gdy niewiele pozwala na zamianę różnych lamp mocy. Niestety proces ten zwykle wymaga fizycznej wymiany lampy i serwisu technicznego, co czyni ją kosztowną i niewygodną. W przeważającej części musieliście kupić wiele wzmacniaczy, aby uzyskać dostęp do unikalnych charakterystyk tonalnych różnych sekcji lamp wyjściowych ... aż do teraz.
Nextone zmienia to wszystko dzięki możliwości natychmiastowego powtórzenia brzmienia analogowej sekcji wzmacniacza klasy AB z jednym z czterech klasycznych wzorów. Amerykańskie brzmienie jest reprezentowane wyjściami lampowymi 6V6 i 6L6, podczas gdy brytyjskie typami EL84 i EL34. W przeciwieństwie do wzmacniaczy modelujących, które po prostu zasilają wstępnie przygotowane modele wzmacniaczy za pomocą niereaktywnego wzmacniacza, wybór typu wzmacniacza w Nextone fizycznie zmienia kompletny obwód wyjściowy, a także sposób, w jaki interakcja między nim a głośnikiem i przedwzmacniaczem. To sprawia, że cały wzmacniacz działa autentycznie przy każdym ustawieniu, zapewniając realizm, który jest możliwy tylko dzięki zaawansowanemu podejściu opartemu na Tube Logic.

Brzmienie i odczucia na niższej głośności
W przypadku każdego wzmacniacza lampowego, naprawdę musisz naciskać jego wyjście lampowe, aby śpiewać w najlepszym wydaniu. Niestety, oznacza to zwiększenie głośności, co prawie zawsze jest dostrzegane przez inżynierów dźwięku, członków zespołu i sąsiadów. Napędzany przez Tube Logic, Nextone zapewnia kompleksową charakterystykę zniekształceń lamp wyjściowych i ich interakcję z transformatorem wyjściowym i głośnikiem, zapewniając, że uwielbiamy bogaty, dynamicznie reagujący dźwięk. Dzięki układowi regulacji mocy użytkownicy mogą poczuć autentyczny odgłos wzmacniacza, dopasowując głośność do każdej sytuacji, czy to w domu, w studio czy na scenie.

Pokładowe efekty i przełączalne pętle efektów
Z wbudowanymi efektami opóźnienia, pogłosu i tremolo, zapewniają jeszcze większą wszechstronność i wygodę gitarzystom. Za pomocą Edytora Nextone sekcję opóźnienia w trybie niestandardowym można dowolnie przypisać do typów opóźnień analogowych, taśmowych lub SDE-3000 lub efektu tremolo, natomiast pogłos można przypisać do różnych typów. Ponadto każdy typ efektu oferuje głęboki zestaw parametrów do wybierania w idealnym tonie. Wzmacniacz zawiera także pętlę do integracji własnych efektów, z operacją szeregową / równoległą, pozycją w pętli do wyboru za pomocą edytora Nextone.

SPECIFICATIONS
Rated Power Output80 W
Nominal Input LevelINPUT: -10 dBu (1 M ohm)
RETURN IN: -10 dBu (100 k ohm)
Speaker30 cm (12 inches) x 1
Controls
CH SELECT button
BOOST button
TONE button

[CLEAN]
VOLUME knob

[LEAD]
GAIN Knob
VOLUME knob

[EQUALIZER]
BASS knob
MIDDLE knob
TREBLE knob

[EFFECT]
DELAY button
TAP button
DELAY knob
REVERB knob

PRESENCE knob
MASTER knob
POWER AMP SELECT switch (6V6, 6L6, EL84, EL34)
POWER CONTROL switch (STANDBY, 0.5 W, HALF, MAX)
POWER switch

Indicators:
 • CLEAN
 • LEAD
 • CUSTOM MODE
 • BOOST
 • TONE
 • DELAY
 • TAP
Connectors
 • INPUT jack: 1/4-inch phone type
 • REC OUT/PHONES jack: Stereo 1/4-inch phone type
 • SEND jack: 1/4-inch phone type
 • RETURN jack: 1/4-inch phone type
 • LINE OUT jack: 1/4-inch phone type
 • SPEAKER OUT 16 ohms A jack: 1/4-inch phone type
 • SPEAKER OUT 16 ohms B jack: 1/4-inch phone type
 • SPEAKER OUT 8 ohms jack: 1/4-inch phone type
 • CH SELECT/BOOST jack: 1/4-inch TRS phone type
 • DELAY/GA-FC jack: 1/4-inch TRS phone type
 • USB port: USB B type
 • AC IN jack
Power Consumption77 W
Accessories:
 • Owner' s manual
 • Power cord
 • GA-FC sticker
Options (sold separately):
 • Footswitch: BOSS FS-5L, BOSS FS-6, BOSS FS-7
 • Expression pedal: Roland EV-5, BOSS FV-500L, BOSS FV-500H
 • GA FOOT CONTROLLER (GA-FC)
Dostawa

Szczegóły dostawy produktu Boss Nextone Artist - Guitar Amplifier

Wysyłka z Warszawa, Polska.

Dostawa do

Kraj
Kod pocztowy

Kod pocztowy niepoprawny

Jeżeli chcesz zobaczyć dokładne metody dostawy dostępne w Twojej lokalizacji, uzupełnij powyższe pola.

Zadaj pytanie

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Dane kontaktowe

* wymagane pola

Negocjuj cenę

Negocjuj cenę produktu

Dane kontaktowe

* wymagane pola

Szanowny kliencie,

Informujemy, że nie każda próba negocacji kończy się sukcesem. Jest to zależne od aktualnej sytuacji rynkowej. Bardzo mile widziane są linki do konkurencyjnych ofert.

Załączniki

Brak dostępnych załączników