https://imuzyczny.pl/media/catalog/product/f/r/frfr-108-front_web.jpg Headrush FRFR-108 - kolumna gitarowa Zoom

Headrush FRFR-108 - kolumna gitarowa

Szerokopasmowa kolumna o płaskiej charakterystyce częstotliwościowej może pochwalić się mocą 2000 W, ponadprzeciętnie wydajnym 2-drożnym głośnikiem 8-calowym, łatwą do przenoszenia obudową o wadze 9 kg.Produkt dostępny

Sklep stacjonarny: 0 Szt.

Magazyn główny: 8 Szt.

Rata 0% już od: 105,50 zł miesięcznie
1 055,00 zł
i

Dostawa gratis dla zamówień od 250 zł

i

Gwarancja Door-to-door

i

Możliwość zwrotu - 14 dni

i

Teczka z kompletem dokumentów


Parametry produktu
Model: FRFR-108
Kod produktu: SUP_MC420
Gwarancja: 3 lata
Producent: HeadRush
Opis produktu
Szczegóły
FRFR-108 aktywna kolumna szerokopasmowa o płaskiej charakterystyce częstotliwościowej.
Zapewnia zdumiewającą wydajność i „duże brzmienie” multiefektowi HeadRush Gigboard lub jakiemukolwiek innemu modelerowi.

FRFR-108 jest przeznaczona dla gitarzystów, którzy wykorzystują technologię symulacji cyfrowych w grze na gitarze lub basie i potrzebują bardzo małej, przystępnej cenowo, potężnej konfiguracji do ćwiczenia w domu lub studiu, ale również potrzebują kompaktowego, wysokowydajnego zestawu do koncertów w niewielkich salach i klubach.

FRFR-108 może się poszczycić 2000-watowym wzmacniaczem, mocnym dwudrożnym głośnikiem 8″ o dużym wychyleniu, imponująco szerokim zestawem wejść i wyjść oraz możliwością korekcji dźwięku. W związku z tym FRFR-108 nie poświęca niczego z powodu swoich małych rozmiarów oraz znacznie przewyższa wydajność i wymagania użytkowe nawet najbardziej wymagających muzyków.

Przede wszystkim FRFR-108 oferuje wyjątkową precyzję brzmieniową i wysoki poziom ciśnienia akustycznego (SPL), co zapewnia projekcję dźwięku z najlepszą klarownością o dokładnie takim charakterze brzmienia, o jaki chodziło gitarzyście czy basiście.
Jej specjalnie przystosowany 8-calowy głośnik niskotonowy i tubowy głośnik wysokotonowy zapewniają precyzyjną charakterystykę częstotliwościową w pełnym paśmie przenoszenia, bez żadnego sztucznego podbarwiania dźwięku – co jest absolutnie niezbędne do wyciągnięcia maksimum możliwości ze swojego multiefektu/modelera wzmacniaczy. Maksymalny poziom ciśnienia akustycznego 129 dB i pasmo przenoszenia 52-22 kHz są dowodem wyjątkowej wydajności FRFR-108.

Oprócz świetnej wydajności akustycznej czy elektrycznej FRFR-108 zapewnia także łatwość transportu (waży zaledwie 9 kg). Ma także trapezoidalny kształt obudowy i gniazdo umożliwiające montaż na statywie, co daje uniwersalne możliwości umieszczania, a stalowa maskownica z perforowanej stali pokrywająca cały przód zapewnia maksimum ochrony głośnika.


 • Specjalnie przystosowany 8-calowy głośnik niskotonowy i tubowy głośnik wysokotonowy zapewniają precyzyjną, pełną charakterystykę częstotliwościową w całym paśmie przenoszenia bez żadnego sztucznego podbarwiania dźwięku.
 • 2000 W mocy szczytowej (1000 W mocy ciągłej) zapewnia wyjątkową czystość i dynamikę dźwięku.
 • 2 wejścia combo XLR/TRS 1/4″ z niezależną regulacją głośności i kontrolką przesterowania.
 • Głośnik niskotonowy: 8-calowy (203 mm), 2,5-calowa (65 mm) cewka wysokotemperaturowa.
 • Głośnik wysokotonowy: 1,4″ (35 mm) neodymowy z precyzyjnym falowodem.
 • Zwrotnica: 2,5 kHz.
 • Maksymalny SPL: 129 dB – szczytowy, 126 dB – ciągły (dB SPL przy 1 m).
 • Charakterystyka częstotliwościowa: 62 Hz – 20 kHz (±3dB).
 • Pasmo przenoszenia: 52 Hz – 22 kHz (-10dB).
 • Kąt dyspersji: Nominalny 90° w poziomie x 60° w pionie.
 • Przełącznik Contour EQ pomaga w przebiciu się w zamulonych miksach scenicznych.
 • Przełącznik odcinający masę, eliminujący niechciany przydźwięk w miejscach, w których występują problemy z uziemieniem.
 • Wyjście XLR wysyłające Twój miks do nagłośnienia przodowego (FoH) lub służące do podłączenia dodatkowych kolumn FRFR-108.
Dostawa

Szczegóły dostawy produktu Headrush FRFR-108 - kolumna gitarowa

Wysyłka z Warszawa, Polska.

Dostawa do

Kraj
Kod pocztowy

Kod pocztowy niepoprawny

Jeżeli chcesz zobaczyć dokładne metody dostawy dostępne w Twojej lokalizacji, uzupełnij powyższe pola.

Zadaj pytanie

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Dane kontaktowe

* wymagane pola

Negocjuj cenę

Negocjuj cenę produktu

Dane kontaktowe

* wymagane pola

Szanowny kliencie,

Informujemy, że nie każda próba negocacji kończy się sukcesem. Jest to zależne od aktualnej sytuacji rynkowej. Bardzo mile widziane są linki do konkurencyjnych ofert.

Załączniki

Brak dostępnych załączników

HeadRush

HeadRush dostarcza najlepsze rozwiązania dla współczesnych gitarzystów. Oferując wyróżniający się, najnowocześniejszy sprzęt dla występujących i nagrywających gitarzystów, HeadRush przenosi ich twórcze wysiłki na wyższy poziom.

Dowiedz się więcej o producencie HeadRush