https://imuzyczny.pl/media/catalog/product/a/1/a1_2.jpg Aston Starlight Zoom

Aston StarlightProdukt dostępny

Sklep stacjonarny: 0 Szt.

Magazyn główny: 1 Szt.

Rata 0% już od: 114,90 zł miesięcznie
1 149,00 zł
i

Dostawa gratis dla zamówień od 250 zł

i

Gwarancja Door-to-door

i

Możliwość zwrotu - 14 dni

i

Teczka z kompletem dokumentów


Parametry produktu
Model: Starlight
Kod produktu: SUP_MW0000
Producent: Aston
Opis produktu
Szczegóły

Aston Starlight to mikrofon ze wskaźnikiem laserowym, który pozwala na dokładne przywołanie ustawienia mikrofonu w studiu oraz niezwykle szybkie i łatwe ustawienie w zastosowaniu na żywo. Ten prawdziwie zachwycający mikrofon przełączalny charakter brzmienia (trzy ustawienia: Vintage, Modern i Hybrid) oraz bardzo solidną budowę. Całości dopełniają główka wykonana z tysięcy malutkich mosiężnych łożysk kulkowych oraz w 100 procentach stalowa obudowa.

Starlight posiada kardioidalną kapsułę o średnicy 20mm, która została wybrana przez ponad 50 topowych producentów w podwójnych ślepych testach przeprowadzonych w roku 2016.

Wskaźnik laserowy

Dodanie do naszego mikrofonu wskaźnika laserowego z włącznikiem on/off pozwala użytkownikowi przywołać dokładne ustawienie mikrofonu, zatem łatwo powtórzyć set up. Ma to również duże znaczenie dla podróżujących zespołów, ponieważ można oznaczyć pozycję mikrofonu dla bębnów, gitar etc., więc set up trwa dosłownie chwilę. To pierwsze takie rozwiązanie w świecie i ogromny skok w uzyskaniu spójnego dźwięku niezależnie od sytuacji.

Spiekana metalowa główka

Spiekanie nie jest nową metodą w świecie mikrofonów, ale rzadko używaną. Aston wzniósł tę technologię o poziom lub nawet dwa wyżej. Przetestowano wiele grubości spiekanych główek, a także średnie wielkości łożysk kulkowych, połączono to z niklowaną płytką, której grubość kontrolowana jest co do nanometra. Pozwoliło to uzyskać idealną akustyczną porowatość. Dodatkowo główka jest praktycznie niezniszczalna, więc – jak wszystkie mikrofony Astona – można ją stosować w studiu czy na żywo wiele razy i nigdy nas nie zawiedzie.

Przełączanie charakterystyki brzmieniowej

Kolejny znaczący skok technologiczny. Starlight ma trzy tryby działania dzięki zaawansowanemu filtrowaniu pomiędzy kapsułą a układem elektronicznym. Można wybierać pomiędzy ustawieniami Vintage, Modern i hybrydowym, aby uzyskać idealny ton dla swojego zastosowania… gitary, bębny, smyczki, nawet wokale – do każdego typu muzyki dostosujesz odpowiednie ustawienia mikrofonu. Każde ustawienie zostało dokładnie dostrojone, aby dać wybitny dźwięk, daleko wykraczający poza skalę cenową Starlight.

Obudowa

Projekt Starlight wpisuje się w styl pięknych mikrofonów Aston. Posiada solidną stalową obudowę o grubości 1,5mm, tłoczoną około 4 godziny, aby uzyskać wykończenie znane już z pozostałych znakomitych produktów Aston. Piękna, ale i bestia!

Budowa wewnętrzna

Układ elektroniczny Starlighta zbudowany jest z elementów dyskretnych, starannie dobranych i zestrojonych. Dzięki temu mikrofon jest niezwykle czuły przy zachowaniu niespotykanie niskiego poziomu szumów i szerokiego zakresu dynamicznego. Pozwala to radzić sobie w bezkompromisowy sposób zarówno z cichymi, jak i bardzo głośnymi źródłami dźwięku. Co niezwykle ważne wyższy poziom sygnału wyjściowego pozwala na stosowanie mniejszego wzmocnienia w przedwzmacniaczu mikrofonowym, co ogranicza zniekształcenia. Efektem końcowym jest pięknie czysty i szczegółowy dźwięk. Wspomniane filtry kształtujące brzmienie (Vintage, Modern, Hybrid) nie wprowadzają dodatkowych zniekształceń ani szumów, co działa tak, jakby użytkownik stosował różne kapsuły! Można więc powiedzieć, że dostajemy trzy mikrofony w jednym, a zmieniamy je jednym małym przełącznikiem.

Eco opakowanie

Aston włożył mnóstwo serca i pomysłu w stworzenie pięknych produktów o możliwie najlepszym działaniu. Jeśli chodzi o opakowanie, prostota wydaje się rozwiązaniem idealnym. Opakowanie chroni mikrofon, można je ponownie użyć, jest przyjazne środowisku i – co równie ważne – nie kosztuje fortuny.

DANE TECHNICZNE STARLIGHT:

  • Typ przetwornika: pojemnościowy
  • Zasada działania: gradient ciśnieniowy
  • Charakterystyka kierunkowa: kardioidalna
  • Zakres częstotliwości: 20 Hz – 20 kHz (+/- 10dB)
  • Poziom szumów: 15 dB A-ważone
  • Czułość przy 1kHz / 1kohm: 42.1 mV/Pa
  • Maksymalny SPL dla THD 0,5%: 130 dB/140dB/150dB
  • Stosunek sygnał-szum (94dB SPL): 79 dB A-ważone
  • Przełącznik Pad: -20dB / -10dB / 0dB
  • Filtr dolnozaporowy: 80Hz, 140Hz

Warranty period: 2 years with the possibility of extension up to 3 years.

To extend the warranty simply register your product at: www.audiostacja.pl/gwarancje within 4 weeks from the date of purchase.

Dostawa

Szczegóły dostawy produktu Aston Starlight

Wysyłka z Warszawa, Polska.

Dostawa do

Kraj
Kod pocztowy

Kod pocztowy niepoprawny

Jeżeli chcesz zobaczyć dokładne metody dostawy dostępne w Twojej lokalizacji, uzupełnij powyższe pola.

Zadaj pytanie

Zadaj pytanie odnośnie produktu

Dane kontaktowe

* wymagane pola

Negocjuj cenę

Negocjuj cenę produktu

Dane kontaktowe

* wymagane pola

Szanowny kliencie,

Informujemy, że nie każda próba negocacji kończy się sukcesem. Jest to zależne od aktualnej sytuacji rynkowej. Bardzo mile widziane są linki do konkurencyjnych ofert.

Załączniki

Brak dostępnych załączników